|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste povedale?
18.9.2008 13:15:53   
Anonimen
kako ste svojemu partnerju povedale, da bo postal očka?
kako je reagiral?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 13:20:43   
pokica_
Moj user posted image je včeraj zvedel, da bo čez 8 mes postal očka. Novico je sprejel z veeeeeeelkimi učkami in veseljem ter smehom. Še cel popoldan se mu je risal nasmeh na ustih in sigurno je 20x vzel CB v roke in gledal, če res kaže plususer posted image . Meni je bil full sladekuser posted image .



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 13:24:03   
mižek
ker sva z partnerjem načrtovala otroka ni bilo nobenega straha, kaka bo reakcija saj sva oba komaj čakala, da bo test pokazal pozitivno. seveda je bil zelo vesel ni pa bilo zdaj ne vem kakih emocij, ni tak tip

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 13:25:36   
vanilla
Hehe, moj pa je izvedel tako,da je prišel domov iz službe in ga je na pultu čakal moj testek.... Najprej seveda vstop skozi vrata v predsobo, lubček, par začetnih besed.. Pol pa jaz: dej poglej, tam je nekaj na pultu....
Je šu tja in se zagledal v tisti dve črtici.... In gledal, gledal..... Narisal se mu je nasemešek na obrazu in s tistim skrivnostnim nasmeškom nikakor ni mogel nehat buljit v tisti test user posted image user posted image user posted image . Potem je samo rekel, da ne more verjet (da je res takoj ratalo -> verjetno je bil kot indijanc ponosn na svoje "vojačke", da so dobro opravili svoj boj, hehe) .... Vzel si je kozarc in natoču VISKI!!! Ki ga ponavadi NIKOLI ne pije niti ga ne mara.... Ampak z nečim je moral proslaviti hehe.... Tisti nasmešek veselja je imel še ves popoldan, hihi...

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 13:27:20   
snikolina
Zdravo.
Midva sva načrtovala otroka, zato ni bilo nobenega šoka po opravljenem testu. Je bilo pa zanimivo, ko mi je cca 10 dni prej govoril, da sem noseča. Seveda sva bila zelo vesela, presrečna, saj nisva pričakovala, da se bo takoj "prijelo".

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 14:04:19   
hedviga
Imela sem pripravljenih vsaj 10 planov, kako mu bom povedala, ampak...
Ko sem ob 5:30 zjutraj opravila test in je bil pozitiven, sem oddirjala v spalnico , ga zbudila in med ihtenjem jeclala:lej,muc,lej... Roke so se mi pa tolk tresle, da najprej itak ni vedel kaj naj gleda user posted image  
Jah, s plani ni blo nič user posted image user posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 14:36:29   
ronja
Prvič sem mu spekla torto v obliki dojenčkovega obraza, ki mu kaže osle in zraven napisala: "I hope you're ready to be a daddy!"

Drugič sem tamali na spodnji del bodija na preklop napisala: "velika sestra te gleda". Ko jo je šel preoblečt, se mu je prikazala resnica, jaz sem se pa zraven smejalauser posted image

Obakrat je bil presenečen in presrečenuser posted image

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.9.2008 14:37:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 14:50:57   
Anonimen
Pri nas je bilo dvakrat nenkako tako kot pri hedvigi. user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 15:21:06   
andrejka_237
Ja, sem mislila, da bom kupila kakšne majhne copatke in mu jih nastavila na njegovo stran postelje. Ampak ko sem opravila test, nisem mogla čakat. Sem mu ga takoj pokazala. Ne bi zdržala niti trenutka več.user posted image  Potem so pa kar solzice pričele tečt. Najprej pri meni. In  potem kar pri obema. In kar ni mogel verjet. Nikoli še nisem doživela česa tako lepega.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 15:22:30   
andrejka_237
Prvič sem mu spekla torto v obliki dojenčkovega obraza, ki mu kaže osle in zraven napisala: "I hope you're ready to be a daddy!"

Drugič sem tamali na spodnji del bodija na preklop napisala: "velika sestra te gleda". Ko jo je šel preoblečt, se mu je prikazala resnica, jaz sem se pa zraven smejalauser posted image

Obakrat je bil presenečen in presrečenuser posted image

< Sporočilo je popravil ronja -- 18.9.2008 14:37:29 >

Ronja, res dobra ideja. Inovativno. user posted image

(odgovor članu andrejka_237)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 15:28:18   
OLjica
Midva z lubijem sva kar dolgo čakala nauser posted image . Zjutraj sem opravila test in je bil pozitiven, sem začela tult od veselja, da sem lubija tko prestrašla, pa še zbudila sem gauser posted image Sploh ni mogel verjet, pol sm šla v lekarno po še en test in sva ga skupaj nardilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako ste povedale?
18.9.2008 15:32:56   
julika
jaz sem mu pa povedala na 1. apriluser posted image .dopoldan sem delala test in je pokazal +.potem sem mu poslala po mms-u sliko od testa z rezultatom.pa me kliče nazaj, da mi ne verjame, ker je že on mene napi.... zjutrajuser posted image .no pol pa pride frajer po službi domov in me samo gleda.jaz sem se delala kot da nič ni.test sem pospravila.po 10 min buljenja (seveda z nasmeškom na obrazu) pa le reče: PA KJE MAŠ TEST NOOOOOOO!!????Ko sem mu pokazala test pa velik user posted image user posted image user posted image  in dolg objemuser posted image .

(odgovor članu andrejka_237)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako ste povedale?
12.12.2009 19:13:58   
Anonimen
tale tema je tko lušna, dejmo jo malo obnovit user posted image
nove nosečke, povejte svoje doživljaje...

(odgovor članu julika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako ste povedale?
12.12.2009 19:37:07   
katy83
mi2 sva tud na user posted image  delala približno 1 leto, pa ne vem koliko testov naredila in vedno razočaranje. No, potem pa so mene nekaj začela prsa bolet (še pred izostankom menstruacije), pa sem si rekla, da bom test naredila in če bo slučajno pokazal user posted image , bom dragemu čez noč na ogledalo v kopalnici napisala: Dobro jutro, ati. Pa ko bi si zjutraj zobe umival, bi ga šokiralo. user posted image
no, test sem delala popoldan, dragi je nekaj zunaj delal in ko je pokazalo user posted image , sem kr bosa ven letela, sem se tresla, pa se drla zraven. On pa gleda, če se mi je sfuzlalo al kaj. No, ko je videl test, pa prvo vprašanje: Kaj imava kaj za pit? user posted image

No, res so to lepe zgodbice, tak da nosečke kar na plan z njimi. user posted image

lp, Katy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako ste povedale?
12.12.2009 19:43:30   
manna
Tisti dan ko sva user posted image mi je rekel "Danes sva ga pa nardila veš." In je imel prav. Ko sem čez 14 dni nardila test sem ga samo poklicala v kopalnico in rekla "Poglej". Potem sploh ni mogel rečt nič cel dan, samo smejal se je. Po dveh dneh je pa rekel: "Veš, saj če bo punčka bo tudi v redu."   user posted image


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako ste povedale?
13.12.2009 9:53:43   
divans1
Midva sva kr v kopalnici skupaj naredila test in juhuhu je takoj pokazal user posted image !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako ste povedale?
13.12.2009 19:43:46   
tweety83
Test sem nardila zjutraj ko je šeluser posted image v službo in ga ni bilo domov do večera....Katastrofa....
Seveda sem šla kupit ene majhne teniske Adidas in sem mu vse skupaj,z CB-jem nastavila v darilno vrečkico. Seveda sva bila oba presrečna,ker sva se trudila eno leto in pol. No,še zdaj včasih ne moreva verjeti,da se nama bo čez en mesec pridružila nova članica...user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako ste povedale?
21.12.2009 10:10:53   
rozinca33
Res lepe zgodbice in dobre ideje.
Midva sva tudi se odločila za user posted image in je že kr takoj prvi mesec ratalo. Glede na to, da so moje M točne, sem takoj po izostanku vedela, da sem noseča (poleg napetih prsi, kar za konec M ni normalno user posted image )  In sem šla kupit test, ga popoldan naredila in mu ga pokazala.  Bil je zelo vesel, za vsak slučaj pa me je naslednji dan poslal še po dva testa, če bi slučajno ta prvi ne pokazal točno user posted image . Tak da sem test 3x delala in vsakokrat je pokazal enako.user posted image

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako ste povedale?
6.2.2012 21:03:31   
jasmina b.
Tudi jaz sem imela 1001 plan, kako bom partnerju sporočila , da bo postal očka. Vendar polna emocij, nisem realizirala niti ene izmed njih, saj sem bila preveč neučakana. Otroka sva načrtovala, tako da sem vedela , da ga bova oba vesela, vendar vseeno sem komaj čakala da vidim prvo reakcijo na njegovem obrazu. Test za nosečnost sem opravila po končani službi ( v popoldanskih urah), partner pa je tisti dan končal službo komaj zvečer. Pričakala sem ga v postelji na njegovi blazini pa ga je čakal test nosečnosti. Nikoli ne bom pozabila njegovega pogleda in poljuba ko je izvedel da bo postal očka. To je trenutek , ki si ga zapomniš za celo življenje. Zdaj sem v tretjem mesecu nosečnosti in njegovi pogledi so vsak dan lepši.user posted image

(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako ste povedale?
6.4.2012 16:20:49   
Anonimen
Tudi jaz sem imela plane za posebno presenečenje, ampak potem, ko sem videla plus, mi sploh ni bilo več tako pomembno, kako mu bom povedala... važno, da je bil plusek. Sicer sem pa en dan obdržala samo zase... sem uživala v tej svoji skrivnosti in se privajala na ta nenavaden občutek. Naslednji dan sem ponovila test in mu potem v solzah in s tresočimi rokami povedala. Ker sem še čisto na začetku (5 teden) in nimam nobenih znakov, se mi zdi tako nerealno, da včasih kar ne verjamem... čakam prvi pregled, potem bova najbrž oba šele zares dojela :)

(odgovor članu jasmina b.)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako ste povedale?
6.4.2012 16:44:19   
vrtnica00
jaz sem itak sumila že pred izostankom,da sem noseča, ker sm mela vse znake. pa bolelo me je od ovulacije dalje... in na dan, ko bi morala dobit M, sem zjutraj nardila test in je bil res +. in sm mu poslala kr sms, ker je bil v službi. itak nism mogla tuk časa to zase zadržatuser posted image sploh pa ker sem še klicala tist dop G in tam so mi rekle, da morm takoj prit na pregled zaradi bolečin, da ne bi blo slučajno izven maternično. itak potem rabiš nekoga za podporo, ne bi zmogla sama to zase zadržat... na srečo je blo vse ok. in čez dva mesca dobimo malo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako ste povedale?
6.4.2012 17:29:14   
amyZ
Mah hormoni! Sem čist solzna ratala, ko sem brala vaše zgodbice user posted image .

Jaz sem naredila test takoj zjutraj, ko je moj peljal psa ven. In potem sem ga pričakala s testom v roki in mu ga pokazala. In je rekel: kaj je to? user posted image  In jaz plusek je. Noseča sem. In potem me je ful na dolgo objel in mi dal lupčka. Potem je pa še rekel: saj sem ti rekel, da si noseča. Ker mi je res že kak teden prej skoz to govoru.
Jaz sem potem še celi dan dojemala vse skupaj, on pa tudi verjetno, na svoj način. Nama je ratalo v prvo, tako da je bilo definitivno drugače kot pri nekaterih izmed vas, ko ste tako dolgo čakale. Ampak vseeno lepo, presenečenje. Sploh ne veš kako to spravit iz sebe. Jaz sem kr solzna ratala, se tresla...čist nor občutek!

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako ste povedale?
6.4.2012 20:30:29   
Anonimen
Midva pa nisva ravno načrtovala, sicer sva že živela skupaj in se pogovarjala o otrocih, nisva pa načrtovala. Pa je meni zamujala in sem šla dopoldne v lekarno in domou naredit testek in mi pokaže konkreten plus takoj ... jaz v jok "waaaaaa, kako se je to lahko meni naredilo itd itn." Kličem mojega v službo, da naj kar takoj pride domou, pa mu ni bilo jasno zakaj se jokam in zakaj mora domou in sem mu povedala da je testek pokazal plus ... odloži ... potem se je pa že v slabe pol ure (expresno hitro) pojavil pred vrati z največjo in najlepšo orhidejo ever, ves objokan in z nasmehom do ušes user posted image ... no jaz sem se na idejo o otroku zdej takoj počasi navadila in zdaj vem, da je bila to najboljša stvar, ki se mi je godila in še zdaj mi rata toplo pri srčku ko se spomnim tistega njegovega nasmeha, ki je kukal izza ogromne orhideje user posted image

(odgovor članu amyZ)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako ste povedale?
7.4.2012 7:38:54   
mala pikica
Prvič sva skupaj delala test, drugič pa je bil zelo presenečen, čeprav je vedel, da sva brez zaščite. Mislim pa, da je bil še pod vtisom prvega proroda, ki se je malo zakompliciral, in da je zato bilo v drugo manj veselja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako ste povedale?
24.5.2012 18:12:00   
malek
no, da še jaz dodam svojo zgodbo... z dragim sva user posted image načrtovala... skupaj sva tudi kupila test ter ga skupaj tudi opravila... najlepši občutek mi je bil, ko sem ga opazovala kako stiska tester k sebi in čaka da minejo 2 minuti, da bo lahko pogledal... ko pa je vidu user posted image me je čist navdušeno in iskreno srečen stisnil sebi in mi rekel... veš malek moi, mamica boš postala...jest pa atek....
test sva opravila ob 4.40 zjutraj, ker sva se tisto soboto odpravljala na izlet... tako, da sva si cel izlet pred drugimi na zelo diskreten in samo nama znan način izkazovala veselje.... kako je bilo šele to zakon..... oojjjjoooj.....
tako kot pravite...nepozabno doživetje....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?