|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaguar
5.6.2012 22:02:22   
julijka25
Ima kdo ta vozicek? http://www.gugu.si/oglasi/JAGUAR-CAR-X4-DARILO-7883?Itemid=0

Trikolesnik ali stririkolesnik? Kateri je boljsi?
Do sedaj mi je bil vsec Q7 luxforkids, vendar sem slisala, da niso ravno za pohvalit.Naj ne bi bili kvalitetni??

Kaj pa Jaguar? Veliko sem brala in naslednji teden imam namen pogledati ga.
Lepo prosim za mnenjauser posted image http://www.gugu.si/oglasi/JAGUAR-CAR-X4-DARILO-7883?Itemid=0
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaguar
6.6.2012 7:49:34   
Pigy
jaz imam tega 4 kolesnika. Vprašaj kaj te zanima, ga uporabljam že 9 mesecev. Sem se ga fajn navadila, z njim grem vsepovsod, gre tudi v manjši avto (samo zadnja kolesa moraš dat dol). Edina napaka je, da mi sprednje desno kolo recimo 1-2x na teden začne mal poskakovat, če se preveč naslonim na voziček. Po makadamu lepo peljem.

Aha, pa fajn mi je to, kr je košara in športni del 2v1, pa gre super v manjši avto, kr košara pride tenka .

Sem bila v njihovi trgovini na ogledu, pri trikolesniku mi takrat ni bilo všeč, da se spredej ko ima otrok noge (ko je v športnem delu), recimo če zaspi, se lepo poleže, samo tisto spredaj za nogice se ne da dvignit in otročku noge visijo cel čas dol. Pa takrat tud ni bilo vse na zalogi, tko da bi mela vse v različni barvi.user posted image

Lažje ti odgovorim če me uprašaš kaj te zanima

< Sporočilo je popravil Pigy -- 6.6.2012 7:51:02 >

(odgovor članu julijka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?