|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poslovilna službena zabava
5.9.2005 17:22:27   
Nena85
Hojla drage ,

zanima me če ste oz. še boste ob odhodu na porodniško v službi pripravile kakšno poslovilno zabavo, pa če imate kaj posebnega v mislih?

Hvala za ideje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poslovilna službena zabava
5.9.2005 18:52:19   
megge
S sodelavkami smo šle v menzo na palačinke. Drugače se po službi ne družimo.

(odgovor članu Nena85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poslovilna službena zabava
5.9.2005 19:14:49   
2ursae
nas je na oddelku cca 20, tako da sem le prinesla sladkarije. Se je kar hitro razvedelo, da jih imam v pisarni, tako da je vsak parkrat prišel k meni pa smo se mal pomenili in poslovili. To je bilo vse, nič prav posebej fensi, so pa bili zadovoljni, to je pa glavno .

pozdravček

(odgovor članu Nena85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poslovilna službena zabava
5.9.2005 21:05:38   
muki1
Eh, saj se ne splača, je itak prehitro mimo tisto leto. Mi smo v službi ful prijatelji ( trije smo v pisarni), se tudi privat kaj družimo, pa nisem imela nobene poslovilne zabave.
Nevem, tudi v praksi mi poslovilne zabave za odhod v porodniško niso znane. Mogoče smo mi malo zabačeni .
Če pa bi jo imela, bi verjetno tudi kakšne sladkarije prinesla, ker za zabave mi ni bilo proti koncu, sem samo na kavč mislila in na wc školjko, saj sem na pol ure tekala lulat.
Fajn se imejte če boste imeli zabavo.

(odgovor članu Nena85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poslovilna službena zabava
5.9.2005 22:07:35   
Nannn
Jest pa razmisljam ko bom odsla na porodnisko da bom tri sodelavke ki smo se res razumele peljala na kaksen zenski cvek se mi zdi lepo da se na tak nacin poslovim vsaj v sluzbi z njimi...videvale se bomo itak se med letom ampak vseeno...

LP Nannn

(odgovor članu Nena85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poslovilna službena zabava
5.9.2005 22:13:06   
tjaga
Jaz sem šla na porodniško ravno v obdobju jagod in sem v službo odnesla nekaj kg rdečih dobrot. So bili vsi tako navdušeni, da še danes ne morejo pozabiti.
Ko pa sem se dala odpoved sem pripravila paleto pisanega sadja (fige, marelice, maline in nektarine).
Sadje pali zagotovo.

(odgovor članu Nena85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poslovilna službena zabava
6.9.2005 9:39:56   
Pajaca
Pri nas je navada da se ob vsaki priložnosti (rd, nov avto,....) kupi par kosov torte in prinese v službo. Tako da če me kakšna bolniška ne prehiti bom naredila to, drugače pa sem prvič nesla tortice ko sem jim nesla pokazat mulo. Aja pa še to nas je v službi le 6, tako da je vse bolj družinsko ozračje.

(odgovor članu Nena85)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?