|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
3.7.2012 23:16:14   
TomTaylor
Po DOLGEM času me je prijelo imeti dolge lase. Zdaj sem ravno v tisti kritični fazi, ko je dolžina las taka, da mi gredo na živce..tiste, ki ste že kdaj puščale dolge lase, veste. V časih, ko sem imela še dolge lase ni bilo nekega pretiranega ukvarjanja z lasmi, z obiskovanjem frizerja pa še manj. Ampak glede na kvaliteto las, ki jih imam, vem, da bom morala hodit redno k frizerju, da mi bo lase "redčil" in ohranjal obliko. Imam trde, močne in goste lase. In nočem imeti frizure "klasičnih dolgih las". Hočem nekaj, kar ima kljub dolžini neko obliko. Če me razumete? Okej, do ustrezne dolžine imam še kakšno leto fore.... Zdaj sega moja dolžina las do ramen, spredaj imam frfru "na lunico". Vsaj zdi se mi tako. Nekako v stilu Nine Gazibara z omehčanim frfrujem....Da ne dolgovezim: trenutno rabim frizuro za srednjo dolžino las. Nekaj, kar ni zahtevno za vzdrževanje. Nekaj, zaradi česar mi ne bo treba vsake 3 tedne k frizerju in tudi ne bo panike, če frizerja ne bom obiskala 3 mesece. In nekaj, kar me ne bo naredilo preveč resne in hkrati nekaj, kar me ne bo naredilo preveč odštekano. Dopuščam kanček odštekanosti, nič več...Imam lase čokoladne barve, zelo ozkega obraza, višje rasti (ajde, 173 cm) in optimistično vitke postave (po mojem mnenju mora frizura pasati na vse to. Tudi moja frizerka se s tem strinja user posted image )...

Predlogi, strokovni nasveti, slike, linki,......vse....dobrodošlo. Najhvalejša lepa, mučos! user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 6:25:24   
Tippi
Jaz imam malo drugačne sorte las od tebe, ampak v poletnih mesecih ne hodim k frizerju, ampak uživam v vseh sortah barvnih trakov. Včasih dam trakec na spet čop, drugič na speto "bulo", tretjič na spuščene in vedno se super obnese. Trakove kombiniram z barvo oblačil, tako da sem recimo barvno usklajena. Včasih trak porinem čisto na čelo, drugič ga pustim na sredini glave, da se vidijo na čelu lasje. Skratka trakci so super. Tudi las si ne rabim umivati vsak dan (se mi izredno mastijo) in je trak super zadeva. Včasih si dam na glavo tudi špagice, ki jih imaš tudi v vseh oblikah in barvah, tudi z raznimi dodatki (izveski). V stilu indijanke, če razumeš user posted image

Vem ja, si imela v mislih bolj samo frizuro, ampak se mi je zdelo fino, da ti mogoče dam idejo, ko boš imela že frizuro (ki ti jo bodo svetovale druge rrovke user posted image ), da mogoče poskusiš še s kakšnim trakcem.

Lepo poletje!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 11:44:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
ampak uživam v vseh sortah barvnih trakov. Včasih dam trakec na spet čop, drugič na speto "bulo", tretjič na spuščene in vedno se super obnese. Trakove kombiniram z barvo oblačil, tako da sem recimo barvno usklajena. Včasih trak porinem čisto na čelo, drugič ga pustim na sredini glave, da se vidijo na čelu lasje. Skratka trakci so super.


ok, kake trakce maš to? jaz sem probala neki v tem smislu, samo mam tok svilnate lase da so mi vsi ki sem jih jaz probala zlezli dol. nikakor nočejo ostat tako kot jih naštimam user posted image ker mam jaz tud hitro mastne in sem videla kako kakšnim lepo stoji, sem hotla tud to met. user posted image zdej me pa zanima a so to kake druge vrste trakci kot sem jih jest probala, ker men tega ne rata tako naštimat da bi mi to tudi tako stalo. kje jih ti dobiš?
jaz tele mislim (a ti tud?):
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.7.2012 11:45:53 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 11:48:20   
mateyka
TT, men je tale frizura všeč - naštimaš jo lahko v razne pričeske (tole je vse isti "cut" in raste s tabo baje):
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 11:49:36   
ronja
in raste s tabo baje

A misliš, da bo TT še rastla?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 11:50:57   
Tippi
Imam trakce res kot trakce, iz blaga (ala otroški trakovi za ušesa)user posted image , eni so širši, drugi ožji, iz različnih materialov, različnih vzorčkov, barv itd. Če pa ni prav pretirano vroče imam pa najraje trakove, ki jih sama zložim iz rutk. in potem mi je blazno všeč, če na vratu visi rutica (kraki) user posted image . potem so pa še štrikci, ki so sicer namenjeni za čez čelo in jih včasih tudi nosim tako, ali pa si jih namestim kot tele na sliki, ampak to mi ni preveč všeč.

boš poskusila? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 12:13:11   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
samo mam tok svilnate lase da so mi vsi ki sem jih jaz probala zlezli dol. nikakor nočejo ostat tako kot jih naštimam user posted image ker mam jaz tud hitro mastne in sem videla kako kakšnim lepo stoji, sem hotla tud to met.

Probaj to. Meni to edino pomaga. Pri nas ga dobim samo v frizerskem salonu. Je kot puder in las posuši.
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 12:25:25   
diana 28
user posted image



user posted image

Takšne so meni všeč..... pri dolgih laseh.... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 19:29:56   
mateyka
Tippi, pa kako to teb na glavi ostane? men vse dol pade.. user posted image

LuLu, a to je kot un suhi šampon? ker tistga jaz nikol ne morem čist lepo ščesat ven in zgledam kot da mam prhjaj al pa da sem mal v moko padla. mislm, cajt ki ga porabim za to pucanje praha iz glave, si lahk že 5x glavo umijem user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 19:55:19   
liliana
Jaz mam ravno take lase kot jih Tom Taylor opisuje......in si puščam dolge.....zdaj pa so do ramen....

Ker pa imam jaz poleg tega, da so trdi, gosti in zelo močni še tako čisto rahlo valoviti (ne kodrasti, zgolj valoviti, tako da nikakvo ne zgleda, če se ne uredijo) sem si po nasvetu frizerke omislila tisto peno, ki ti skodra lase.....in sedaj nimam valovitih las, ampak lepe kodrčke....ne smem se pa seveda česati (do tega sem bila precej skeptična, zdaj ko sem sprobala zadevo, pa več nisem), ker si potem kodre razčešem.....in sem si zelo všeč taka (očitno tudi drugim, ker feed back je bil zelo pozitiven, baje celo mlajše zgledamuser posted image ) kar pa je najpomembneje, ni nobenega dela s pričesko.....razen tega, da si daš na oprane in mokre lase malo tiste pene in pustiš, da se ti naravno posušijo......

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 20:02:41   
*miska.mcc*
liliana, kateri gel pa je to? ker imava očitno identičen tip las. in tudi jaz sem med dolgimi in kratkimi.
in se ne morem odlocit.....naj grem k frizerju, da me s5 oskube na kratko, al naj pustim.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 20:09:08   
liliana
Jaz mam tistega od frizerke (moja frizerka ima poleg tega, da dela fajn frizure tudi izrazito poslovno žilico, in proda na tone raznih pripomočkov, ki se baje "dobijo samo pri frizerjih").....

user posted image

Catwalk by Tigi, Curlesque lightweight mousse.....v slovenščini piše lahka pena za gibljive kodre.....

Moderatorji, to ni reklama, le odgovor na vprašanje.....itak se pa dobi baje samo pri za to pooblaščenih frizerjih......user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 20:12:09   
*miska.mcc*
uf.....
po mojem bom spet kratkolaska.
hvala vseeno!

ker teli moji lasje....aj aj aj--->user posted image
slo bi edino, ce bi imela dolge vsaj do sredine hrbta. da jih pol sama teza povleče v obliko.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 20:12:26   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

LuLu, a to je kot un suhi šampon? ker tistga jaz nikol ne morem čist lepo ščesat ven in zgledam kot da mam prhjaj al pa da sem mal v moko padla. mislm, cajt ki ga porabim za to pucanje praha iz glave, si lahk že 5x glavo umijem user posted image

Ja, kao suho pranje... to je moja mati rekla, da so imeli že leta davnega user posted image  Pa da ni bilo tak drago. Ščesa se težko, ampak jaz si niti ne česam kaj las, ker potem sem spet polizana. Ta puder in kombinacijo laka iste znamke, meni edina rešitev, da nimam mastnih las naslednji dan. Se pa puder lepo raztrese po laseh in malo z rokami oblikuješ in ni nič viden. Niti slučajno, kot prhlaj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 20:14:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

uf.....
po mojem bom spet kratkolaska.
hvala vseeno!

ker teli moji lasje....aj aj aj--->user posted image
slo bi edino, ce bi imela dolge vsaj do sredine hrbta. da jih pol sama teza povleče v obliko.



Jaz bi tudi bila najraje kratkolasa....sem vedno bila....zdaj me pa mati narava sili v daljše lase....imam precej sive lase in pri kratki frizuri se že po 10 dneh vidi sivi narastek....pri daljših pa se lahko do mesca in pol prešvercam, da se ni treba barvati.....user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 20:17:18   
*miska.mcc*
pa saj....a ves une kratke frizurce, ko so bile nedolgo nazaj moderne.
razkustrano, kratko. pri narastku temno kaka 2 cm, naprej pa belo/sivo/blond.

samo kontra narediš! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
4.7.2012 21:06:28   
liliana
Za pusta mogoče.....user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
5.7.2012 8:03:03   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Tippi, pa kako to teb na glavi ostane? men vse dol pade.. user posted image




Kaj pa vem. Ostane pač user posted image je pa res, da tisti trakci, rutke, ki so bolj gladkega blaga je potrebno večkrat popravit.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kakšne dolge frizure se zdej nosijo?
5.7.2012 10:23:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Catwalk by Tigi, Curlesque lightweight mousse.....


Tigi rulez!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!