|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
6.3.2011 23:26:01   
kalle
Vem, da je že veliko napisanega, ampak vseeno vas prosim, če mi lahko svetujete kateri kamp naj izberemo od Paga proti jugu najdlje do Trogirja. Kamp naj bo cenovno ugoden z veliko sence (dva mala otroka) s primerno plažo za otroke. Iščemo parcele čim bližje morju oz. kar v prvi liniji. Kamp Straško in Šimuni mi ne svetujte, ker sta oba polno zasedena poleg tega pa je Straško tudi precej drag. user posted image

Že vnaprej se zahvaljujem za vaše odgovore.

< Sporočilo je popravil kalle -- 6.3.2011 23:28:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
8.3.2011 19:32:45   
borkla
Nam je bil všeč AC Maritim nahaja pa se slab Km pred mostom za otok Vir  ko sta bila otroka še majhna in AC Jasenovo pri Šibeniku.Oba kampa imata veliko sence in plažo primerno za majhne otroke.

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
9.3.2011 21:26:09   
kalle
Ja oba kampa sem že pregledal in sicer Jasenovo mi je malce mali (1 ha). Zdi se mi, da je vse stisnjeno. Maritime pa je zanimiva zadeva, ampak to, da imajo toplo vodo na žetone....halo??? A še to drži?
Nekako se nagibamo, da bomo obiskali kamp Solaris v Šibeniku.

Drugače pa hvala za predlog....


(odgovor članu borkla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
13.3.2011 9:36:20   
dremik
že 3 leta kampiramo v solarisu in je super

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
18.3.2011 10:48:38   
Blond1
Najlepši in najbolj urejen kamp kar sem jih videla:

http://www.oaza-mira.hr/autocamp/location

Lep dan


< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 24.3.2011 8:51:43 >

(odgovor članu dremik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
19.3.2011 10:42:08   
voznikvozniku
V severni Dalmaciji je tudi kamp Planik, ki sicer ni tik ob morju, ima pa veliko sence in je kar precej miren kamp. Cena pavšala pa je 950 eur:
http://www.planik.hr/si/?utm_source=avtokampi&utm_medium=avtokampimaillista&utm_campaign=avtokampinewsletter

(odgovor članu Blond1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
24.3.2011 14:30:00   
kalle
Ja tale Oaza-mira pa res lepo zgleda bi se splačalo iti malo pokukati.

Hvala za link Blond1

Lp

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
24.3.2011 14:37:04   
kalle
Tudi AC Planik ni slab. Ta kamp sem že gledal, ampak imajo pa čuden plan kampa. Vidiš lahko samo cone ne pa kako dejansko zgleda in kakšne so parcele.

Lp

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
28.3.2011 19:03:30   
borkla
Pokukaj tudi v cenik avtokampa Oaza mira !! user posted image

< Sporočilo je popravil borkla -- 28.3.2011 19:14:14 >

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
2.4.2011 23:22:57   
kalle
Uuuuuu "prasicngajst" user posted image cenika pa res nisem takoj pogledal. Zdaj mi je vse jasno....

Kar nekaj stvari ponujajo znotraj kampa naprimer brezplačen tenis, brezplačen WIFI, itd... samo vseeno to je pa preveč.

Lp Rok

Za 1. maj bom v Biogradu, s sabo bom vlekel kolo zagotovo bom pokukal tudi v kamp, ampak bo pri tem tudi ostalo!!! user posted image

< Sporočilo je popravil kalle -- 2.4.2011 23:23:46 >

(odgovor članu borkla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
3.4.2011 12:46:11   
fery11
Vsi predlogi za izbiro kampa so dobri.  user posted image   Tudi sam bi ti predlagal Zatom pri Zadru, Pakoštane, Soline v Biogradu in Solaris pri Šibeniku,  v katerih sem že kampiral, tudi večrat. Verjetno ti z preveč predlogi nismo veliko pomagali. Najboljšo rešitev si sam predlagal. Izkoristi 1. maj in si oglej kamp v Biogradu (pazi, je več kampov), izberi si tistega, ki ti nabolj ustreza (senca, plaža za otroke), poišči si parcelo, pojdi v recepcijo in si jo rezerviraj. Brez predodne rezervacije boš sicer prišel v kamp in bi moral imeti zelo VELIKO SREČO, da dobiš parcelo ob morju, sicer pa nekje v 10 vrsti, pa še na soncu. Prve vrste so navadno zasedene z rezervacijami ali pa so pavšalisti. Če si že v Biogradu, si najdi  čas in se zapelji proti Zadru in proti Šibeniku in si oglej še druge kampe. Zapomni si, največja težava pri kampiranju je najti primerno parcelo user posted image  !!! Ko boš pa enkrat že kampiral in ti parcela ne bo všeč, pa si v recepciji uredi drugo parcelo. Če boš želel zemenjati kamp, pa izkoristi slabo vreme in se zapelji na izlet v okolico in ogled drugih kampov. Ko izbereš kamp, na internetu poglej, kaj vse ponujajo(samopostrežna restavracija, trgovine, bife, otroška igrišča, tenis, izposoja čolnov in koles, glasba za poslušanje in ples, itd...). Cena kampa je temu primerna. Lp  

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
7.4.2011 13:22:49   
kalle
He, hehehee dober si tole napisu. Prav gotovo si bom malo pogledal okolico. Se pa spomnem lani, ko sem bil tak čas v Biogradu smo hodili čez kamp Soline in ni kaj posebnega. V Pakoštanah poznam Kozarico (zelo urejen in na nivoju, ampak premajhen kamp). Proti Zadru pa ne poznam tam bi se splačalo malo pokukati. Za letos smo že izbrali in rezervirali parcelo v Solarisu. user posted image

Hvala za izčrpne informacije in plan kako najti dober kamp....he,hehehhee : )

< Sporočilo je popravil kalle -- 7.4.2011 13:26:03 >

(odgovor članu fery11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
7.4.2011 14:12:10   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: kalle

He, hehehee dober si tole napisu. Prav gotovo si bom malo pogledal okolico. Se pa spomnem lani, ko sem bil tak čas v Biogradu smo hodili čez kamp Soline in ni kaj posebnega. V Pakoštanah poznam Kozarico (zelo urejen in na nivoju, ampak premajhen kamp). Proti Zadru pa ne poznam tam bi se splačalo malo pokukati. Za letos smo že izbrali in rezervirali parcelo v Solarisu. user posted image

Hvala za izčrpne informacije in plan kako najti dober kamp....he,hehehhee : )


Mi je zanimivo brat, kako smo si različni... Mi pa manjši kamp je, boljš je... manj je animacij, igrišč, zabave... boljš je...

Mi je fajn, mam eno prijateljico, pa tisti kampi, ki so njej všeč meni zagotovo niso in če bom jaz nad kakšnim kampom ful navdušena, njej gotovo ne bo prav všeč...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
8.4.2011 11:11:56   
kalle
He,hehehe Viv majši kamp manj švercanja. V večjem kampu si manj na udaru. user posted image . Igrala pa te stvari so dobrodošle, ker moja dva nimata obstanka in ju je potrebno zaposliti in animirati, če ne jima gre sam "tumhajt" po glavi. Je pa res, da večji kot je kamp bolj je vse skupaj lahko glasno kar pa mi ni všeč. V Pakoštanah (Kozarica) je super kamp samo, ker je majcen lahko pozabiš kakšno 1.,2. ali 3. linijo razen če maš šotorček, da ga stlačiš v kakšno luknjo. Mi imamo radi, da je parcela v senci pregledna z veliko prostora okoli šotora.

Lp R

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
12.4.2011 20:59:05   
dremik
a si rezerviral točno parcelo in imaš številko, to sprašujem ker je del kampa ob morju cona A neparceliran .

(odgovor članu kalle)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
13.4.2011 13:55:01   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR


Mi je zanimivo brat, kako smo si različni... Mi pa manjši kamp je, boljš je... manj je animacij, igrišč, zabave... boljš je...



Hvala enako! Lani smo bili v Segetu (Trogir) in se še nisem imela tako dobr! Nobenega džumbusa, če smo hoteli v lajf, smo se prehodili 1,5km do štantov in sladoledov in gugalnic. Zakon!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
7.6.2012 19:31:09   
neika
ima še kdo drug izkušnje s tem kampu v Trogirju - Seget?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
4.7.2012 10:28:21   
serafina1974
Tole je težko komentirat. Sto ljudi, sto čudi. Mi smo bolj za majhne kampe, brez ringlšpilov in podobnega. Pred leti mi je nekdo svetoval Solaris v Šibeniku, pa me je skor kap ko smo prišli tja. Nepregledna masa ljudi. Pol smo pa v sosednji vasi naprej proti Primštenu našli ne luštkan kamp, s super plažo, senčko v kampu, zamrzovalno skrinjo.....

lp

P.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
13.7.2012 13:37:21   
tea
IZVIRNO SPOROČILO: serafina1974

Tole je težko komentirat. Sto ljudi, sto čudi. Mi smo bolj za majhne kampe, brez ringlšpilov in podobnega. Pred leti mi je nekdo svetoval Solaris v Šibeniku, pa me je skor kap ko smo prišli tja. Nepregledna masa ljudi. Pol smo pa v sosednji vasi naprej proti Primštenu našli ne luštkan kamp, s super plažo, senčko v kampu, zamrzovalno skrinjo.....

lp

P.


Mi tudi ne maramo velikih kampov. Letni dopust je že za nami, 1 teden dopusta imamo pa še v avgustu, pa bi jo mahnili malce preko morju. Kateri kamp pri Primoštenu pa je to?

(odgovor članu serafina1974)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
7.8.2012 22:26:22   
teta pina
Pravkar smo se vrnili z dopusta v Dalmaciji. Počitnikovali smo v kampu Soline v Biogradu na moru. Imeli smo rezervirano parcelo, vendar so dalmatinci preveč leni, da bi se ti ob plačilu rezervacije potrudili in ti rezervirali točno številko parcele, ampak, ko prideš na recepcijo ti ponudijo, če so pri volji 3 ali 4 parcele, ki so v tistem trenutku proste. Seveda, peš po kampu (36 stopinj) in išči parcelo, ki ti bo všeč, za tabo pa še druge družine, ki prav tako iščejo parcelo. Plaža - gužva, na plaži tudi koplci, ki niso gostje kampa, zjutraj vstaneš in neseš brisače na plažo, če hočeš imeti prostor. Posebnega prostora, kjer se lahko kopajo hišni ljubljenčki ni, prav tako v kopalnicah ni prostora za tuširanje hišnih ljubljenčkov - lastniki jih stuširajo kar v tuš kabinah za goste. V kopalnicah puščajo pipe, vrat se ne da zakleniti, tudi na parcelah pušča voda, na plaži pa je tuš, ki ga moraš plačati - fajn. Zraven kampa je javna plaža z bari in diskoteko, do petih zjutraj ni miru. Zaračunati pa znajo, plačali smo 56 € na dan. Ne sprejemajo €, ampak kune ali kartice. Za takšno ceno bi si lahko privoščili kaj boljšega in si naslednje leto zagotovo bomo. Pogovarjala sem se tudi z eno mamico iz Ljubljane, ki je bila letos že četrtič v Solinah in pravi, da je vsako leto slabše.
Mogoče niste vsi imeli takšne izkušnje, ampak mene moti predvsem to, kaj ti ponudijo za to ceno. Ni vredno več od 30 € na dan za 4 odrasle osebe (otroci so stari že 12 let).
Tistim, ki se odpravljate na počitnice, vam želim veliko užitkov, ostalim pa uspešno v službi in otrokom v šoli.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
8.8.2012 6:52:58   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: teta pina
Imeli smo rezervirano parcelo, vendar so dalmatinci preveč leni, da bi se ti ob plačilu rezervacije potrudili in ti rezervirali točno številko parcele, ampak, ko prideš na recepcijo ti ponudijo, če so pri volji 3 ali 4 parcele, ki so v tistem trenutku proste.

Tole pa je praksa v kar nekaj kampih. Ker si gostje skor po pravilu zmišljujejo in na koncu izberejo drugo prosto parcelo od tiste, ki je rezervirana za njih.

Drugače pa v tem kampu še nisem bila zato drugega kot glasno glasbo pozno v noč ne morem komentirati. Ker to se sliši pa tudi na Pašman.

(odgovor članu teta pina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kateri kamp izbrati v severni Dalmaciji
12.8.2012 17:25:51   
ZmajTolovaj
Mi smo bili predlani v Segetu (Trogir), lani v AC Jasenovo, oba super, res. Majhna, mir. Letos pa na Korčuli, Kalac. Najboljši kamp do zdaj (za moj okus) - v bistvu zato, ker smo meli SUPER parcelo in čez cel dan senco. Za 30 eur na dan.
user posted image user posted image user posted image

Ok ni lih severna Dalmacija, ampak vredno vsakega km user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?