|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi znaki nosečnosti
3.5.2007 14:45:59   
Anonimen
Katere prve znake nosečnosi ste imeli?
Jaz kar ne morem zdržati še 14 dni do user posted image , katere upam da ne bo!!!

Kdaj se pojavijo prvi znaki?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.5.2007 14:55:54   
lana38
Meni so se prvi znaki pojavili en teden potem, ko je test pokazal user posted image . Test pa sem delala, ko mi je user posted image  zamujala že en teden. Se pravi znaki so bili tu šele 14 dni po pričakovani user posted image . Zdaj jih še sigurno ne moreš imeti. Če pa jih imaš, je to samo psiha.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.5.2007 14:56:21   
kepica
Mene je v 1. nosečnosti 5 dni prej zelo pogosto tiščalo na wc. To je bil edini znak, ki sem ga čisto spregledala, ker se takrat sploh nisem obadala s znaki. Sedaj 2., ko pa vse bolj spremljam, imam pa tisoč znakov vsak mesec  že 18 mesecev zapovrstjo, pa še zmeraj nisem nosečauser posted image  Trenutno imam še 3 dni do dneva D pa me že par dni špika po jajčnikih in zdi se mi, da me skos tišči na wc, pa ne vem, če bo kaj iz tega. Bom videla čez tri dni.
Ti imaš za znake še čas. Sedaj raje seksaj, saj si verjetno komaj v času ovulacije. Veliko sreče in čimprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.5.2007 19:33:56   
Anonimen
Prvi znaki nosečnosti: pogosto uriniranje, zaspanost..
Po pozitivnem testu so se pa začele slabosti,zgaga....

Imela sem pa prav občutek, da sem noseča, prav sem čutila.. Upam,da bo občutek da je punčka tudi pravi user posted image

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.5.2007 19:41:13   
ElaM
Test sem delala šele 42. dan po izostanku. Prej nisem imela nobenih posebnih znakov, le želodec me je bolel, po pozitivnem testu, pa so se začeli znaki kar vrstiti.user posted image  Očitno psiha deluje tudi tukaj.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.5.2007 19:53:12   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Imela sem pa prav občutek, da sem noseča, prav sem čutila..


Pri meni je bilo isto. Sama pri sebi sem "vedela"; ne znam opisat. Znaki pa so se pojavili malce kasneje: boleče prsi, utrujenost, napet trebuh, zaprtost, pogosto uriniranje. 
Upam, da čimprej zagledaš user posted image  ali user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi znaki nosečnosti
3.5.2007 20:13:36   
eva78
Pred izostankomuser posted image so me bolele prsi  in iz leve bradavice se mi je pojavil prozoren,mlečen izcedekuser posted image . Sicer ne vem, ali ima ta izcedek kaj veze z user posted image , vsaj na internetu nisem o tem nič zasledila. Piše le,da gre za hormonske motnje.

Sem pa tudi jaz nekako čutila,da bo ta mesec ratalo.user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi znaki nosečnosti
4.5.2007 11:27:38   
kodrana
meni se je pojavil po 5 letih herpes na ustnici, tako da sem vedela, da bo najbrž to to. 2 dni mi je zaostajala, ko sem naredial test in je bil pozitiven. drugih zanakov,ki bi bili prev očitni ni bilo. prsi me tako in tako vedno bolijo pred user posted image , lulam tud vedno večkrat, slabo mi pa tud ni bilo takoj od začetka. držim pesti, da bo malouser posted image tudi v tvojem trebuščku. lp.

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi znaki nosečnosti
4.5.2007 11:33:20   
Anonimen
Jaz sem takoj vedela, ker sm opazila spremembe v mojem obnašanju (ja vem, čudno se sliši), prsa so me bolela še 5x bolj kot pred user posted image  in predvsem DRUGAČE (ko nisem bila user posted image  so me bolele na sredini okrog bradavic, ko pa sem bila pa se me bolele skoraj čisto pod pazduho 2x).
Sem pa pred tem imela en SS, tako da sem lahko razlikovala med tem ali sem ali nisem user posted image , ker ko sem drugič zanosila sem vedela že 1 teden prej, tako da me pozitiven test ni nič presenetil, pa magari sva delala na tem skoraj dve leti da se je prijelouser posted image

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi znaki nosečnosti
7.5.2007 21:21:18   
*lenc@*
Jaz sem imela volovski apetit, ki se je nato kmalu zelo prenehal! Edino to!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi znaki nosečnosti
9.7.2008 21:46:25   
baby j
Imam napet trebuh in v zadnjem mesecu sem se nekoliko zredila, predvsem v trebuh in stegna. Čeprav nimam redne user posted image  katero naj bi glede na zadnje par mesecev dobila nekje okoli 5., me zanima ali je možno da sem noseča. Kako razen testa bi še lahko vedela?

Vsakršna pomoč bi mi prišla prav, ker si resnično želim otroka.

baby j

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi znaki nosečnosti
10.7.2008 11:58:10   
Ploha
zgaga, ko sem nardila test so se znaki pojavli vendar zelo blagi, se pravi slabo mi je blo občasno samo ne tko slabo, bolj sem mela težko v želodcu,...ostalo je blo normalno,...aja pa prsi so me bolele, pa tist občutek kot da se bo vsak čas vlila, test nardila 6 dan po zaostanku in pokazal se je močen plus

(odgovor članu baby j)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi znaki nosečnosti
1.3.2009 14:11:43   
Hippo.o
Lep pozdrav mene pa nekaj zanima.!
Imela sem prvi spolni odnos. on ni biu zaščiten ijaz pa sem ravno tri dni jemala kontracepciske tabletke po zadni manstroaciji.
Ali je kakšna možnost da je prišlo do zanositve.?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvi znaki nosečnosti
17.6.2009 20:20:46   
maLa_Breclava
No pozdravleni.

Jaz pa imam nujen primer in upam, da mi boste lahko in čimprej pomagali in odgovorili.

Z dečkom sva imela spolni odnos, ki ni bil zaščiten. Pazila sva in rekel je, da mu ni prišlo v mene.
ampak od tistega dne, zjutraj sem imela čuden občutek, da se mi vrti. Čez nekaj dni je nehalo, sedaj pa spet. .. Opravila sem 2 testa in bila sta negativniva. Imam napihnjena prsa, in trebuh .. pričakujem mestruacijo v tem tednu. Že sem v dvomih ker ne morem nikogar prosit za odgvor ker vsak drugače govori.
Če zanosiš, lahko imaš menstruacijo? user posted image
prosim, odgovorite mi kaj naj storim!

Lp, Maličkaa
stara sem 17 let in ne morem imeti še otroka, zato me to vse zanima

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvi znaki nosečnosti
17.6.2009 21:37:40   
valentinčica30
maLa_Brec to je defenitivno samo psiha. Mala umiri se, pa pomisli mal na kontracepcijo, ker metoda pazil bom, pušča posledice jaz imam že dve taki in tretji je na poti, vendar sem dvakrat starejša od tebe.
Razmisli o tem kaj bi rada in če že nebi rada otrok nabavi tabletke če je že kondom tak grozen, ni pri roki in drag. Tabletke so zastoj, samo pregled in redno jemanje pa boš lahko user posted image user posted image  po mili volji vendar še vedno pazi s kom.
Sem ti mal natežila, ampak noseča defenitivno nisi, verjami mi.

(odgovor članu maLa_Breclava)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvi znaki nosečnosti
18.6.2009 8:23:51   
summer410
moji prvi znaki so bili utrujenost in napete prsi....kakšen teden po izostanku m

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvi znaki nosečnosti
11.8.2009 0:39:26   
insect
Dober večer mene pa zanima kdaj pri punci zacne rasti trebušček po spolnem odnosu?? Prosim za čimhitrejsi odgovor... Hvala
Lp. matej

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvi znaki nosečnosti
2.10.2009 10:32:52   
srček30
Insect
ni pri vsaki enako. enim začne rasti takoj in je v prvem mesecu že kar okrogel, nekaterim pa ni poznat do tretjega, četrtega meseca še prav nič.

Srečno vsemuser posted image
L.p.


(odgovor članu insect)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvi znaki nosečnosti
10.11.2009 13:31:59   
3Sonček3
Moj edini znak so bile boleče prsi. Nikol prej nism mela nobenih znakov pred menstruacijo (razn pospravljanje), sva si pa ful želela user posted image in sm mislna da je to samo psiha, no čez kakšen teden sm naredila test in je pokazou user posted image .

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu srček30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvi znaki nosečnosti
10.12.2009 11:32:28   
zinchy
pozdravljene :)
mene pa zanima na začetku tedna sem imela vse znake kot da bom dobila user posted image nato je bilo zatišje do danes.Pojavil se izcedek rumeno-roza barve.Zanima me ali je to lahko znak za uspešno oploditev?ali je le to začetek user posted image user posted image ker sem brala,da se lahko pri nekaterih pojavlja lisast izcedek.

hvala za odgovor!

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvi znaki nosečnosti
28.3.2010 20:31:00   
Emo.girl

Torej, meni se kažejo znaki zanositve: slabost, povečana telesna teža (ampak še vedno jem normalno), večkrat grem na wc kot ponavadi, sem utrujena in se mi na veliko spi.

Vendar kljub vsemu temu pa sem imela zadnjo menstruacijo skoraj pred dvemi tedni, zadnji spolni odnos pa prejšnji teden.

Od kolegice pa sem tudi slišala, da se lahko zgodi, da ženska je noseča in ima lahko še vedno menstruacijo. Zanima me, če je to res.

Prosim, pomagajte mi... Stara sem šele 18 let in imam še polno stvari za narediti, uresničiti. Čeprav s fantom misliva resno (25 let ima), jaz še nisem pripravljena...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prvi znaki nosečnosti
29.3.2010 9:52:53   
aleunam
Kakšen dan pred user posted image  in še en teden po, sem imela samo obilne količine belega toka - sluzi.

Tam nekje v dopolnjenem 6. tednu pa so se začele slabosti čez cel dan (brez bruhanja), prsa so postala težka in boleča, izcedek še vedno prisoten, občasno špikanje v jajčnikih, pozneje v maternici kot ob user posted image , in pa seveda utrujenost.

Pa srečno. user posted image

(odgovor članu Emo.girl)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prvi znaki nosečnosti
7.4.2010 20:34:40   
kodrasta
Pozdravljeni.
V upanju, da mi lahko pomagate,ker sama več nevem kako in kaj.

Menstruacija mi zaostaja že kar 3 tedne. Naredila sem dva testa ampak oba sta bila negativna (delala sem jih popoldne tako)
Drugače pa me zadnje dneve obliva vročina, tako kar naekrat mi je vroče. Naredil se mi je herpes, ki se mi naredi res zelo redko, imela sem močen beli tok, bradavice so mi otekle in me tudi precej bolijo. Nevem.

Polna sem dvomov :/

Kaj mislite? Klicala sem tudi G ampak mi je rekla, da je to lahko tudi zaradi stresa ali pa če sem kaj potovala v kratkem. Ampak trenutno mi v življenju vse poteka tako kot mora tako, da nevem. Sem pa prenehala z jemanjem kc pred dvema mesecema in bi lahko to bilo tudi od tega mi je rekla.

Hvala za pomoč.
Lp.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prvi znaki nosečnosti
12.5.2010 18:24:41   
Anonimen
Pozdravljeni. Mene pa zanima, če je kakšna možnost za zanositev, če fant potegne lulček ven pa ne prime kondoma. Ampak kondom je tudi ven gledal, ni bil noter zmečkan, kar pomeni, da se ni snel že med odnosom. In bil je poln. Samo mi menstruacija nekaj dni zamuja in se malo bojim. Lepo prosim za odgovore. Lep pozdrav.

(odgovor članu kodrasta)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prvi znaki nosečnosti
26.5.2010 8:23:17   
lala_
Pozdravljene! Upam da mi katera lahko odgovori na vprašanje,stvar je pa taka.
Približno 15 dni po M sej imela 4 dni rahlo krvavitev (predvidevala sem da je to morda ovulacijska krvavitev).
M imam več al manj redno..včasih z razmakom 2-3 dni. Tudi tokrat je bilo tako,vendar je šibka. Ponavadi imam zelo močno M. Je pa tudi res da sem mesec dni pod hudim stresom (izpiti itd) in pa v 10 dneh sem načrtno shujšala 6kg. Mislite da tudi to vpliva na šibko M?
Slabo mi ni,nimam niti krčev,prsi me ne bolijo (saj me nikoli tudi niso med M niti pred M). Včasih se mi zdi da imam malček višjo temperaturo telesa. Naredila sem tudi test in kaže da nisem noseča.
Bi morda katera znala odgovoriti na moje vprašanje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?