|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemeroidi
17.12.2012 8:37:35   
pinkiponki
Zanima me, če ima katera težave s tem. Sicer nikoli nisem imela težav, ampak trije porodi so očitno naredili svoje in zadnje dva meseca imam tak zopr občutek, niti me ne peče ali boli, lahko grem na blato, samo vem, da neki je. Bila sem bila pri zdravniku, pa mi je dal ene svečke in kremo, pa se mi zdi, da je še slabš. A mi lahko poveste, če poznate kaj učinkovitega, ker se bojim, da bom drugače morala na poseg verjetno, ker me vse skupaj moti, verjetno ni druge variante. Lepo prosim za izkušnje in nasvete, če je katera na takem posegu že bila.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hemeroidi
17.12.2012 8:42:44   
SMT3
Ognjičevo mazilo od Oblaka.Pa še notri maži.Drugače pa ,če imaš bide,umivaj s hladno vodo.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hemeroidi
17.12.2012 11:44:10   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

Zanima me, če ima katera težave s tem. Sicer nikoli nisem imela težav, ampak trije porodi so očitno naredili svoje in zadnje dva meseca imam tak zopr občutek, niti me ne peče ali boli, lahko grem na blato, samo vem, da neki je. Bila sem bila pri zdravniku, pa mi je dal ene svečke in kremo, pa se mi zdi, da je še slabš. A mi lahko poveste, če poznate kaj učinkovitega, ker se bojim, da bom drugače morala na poseg verjetno, ker me vse skupaj moti, verjetno ni druge variante. Lepo prosim za izkušnje in nasvete, če je katera na takem posegu že bila.


Kako pa veš da so 100% hemeroidi? jaz niti pod razno ne bi vzela neko zdravilo ,če ne znam kaj mi je user posted image
zdravnik naj te pošlje na retroskopijo pa boš potem vedela kaj je na stvari.
prvič: niti ne veš ,če gre za dotično stvar
2. že razmišljaš o posegu ,a sploh ne veš kaj ti je user posted image
Pojdi do zdr. in naj ti da napotnico.Pregled ni nič groznega user posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hemeroidi
18.12.2012 7:57:28   
pinkiponki
Ja moj zdravnik je rekel, da so hemeroidi, zato pač sklepam, da je to to...in mi je rekel, če krema in svečke ne pomagajo, da mi bo dal napotnico za ta poseg, tko da nič sama ne sklepam kr tko na pamet user posted image

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hemeroidi
18.12.2012 8:16:17   
Doll
Torej sklepam da je tvoj zdravnik videl,pogledal v rektum .
Sori,sam oba kar tako sklepata user posted image
Pa brez zamere

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hemeroidi
23.12.2012 23:01:37   
arabela*
Hadensa krema full pomaga.

Menda pa se dobi samo v Avstrijiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hemeroidi
6.1.2013 21:54:34   
Urska09
Tudi sama imam po drugem porodu občasno težave, pa sem že bila enkrat na posegu. Probaj še s pravilno prehrano: nič začinjenega, pekočega, nič oreškov, arašidov, nič alkohola, čim manj polnozrnatega, veliiiiiiiko tekočine, najbolje vode ampak res, jaz se kar nalivam, ko se mi pojavijo. Potem, prhanje z mrzlo vodo vsak večer. V lekarni se dobijo eni magnetki. Dva sta v kompletu. Vsak večer si izmenično enega vstaviš v danko in to ponavljaš 10dni. Pomaga, pa ne vem v čem je fora. Jaz sem jih pred leti kupila, so bili pa kar dragi. 100 eur komplet.
Tisti, ki smo k temu nagnjeni, moramo ves čas paziti na to. Predvsem, da mehko odvajaš blato. To je zelo pomembno.
Poskusi vse, kar je možno, ker tudi poseg ni rešitev za večno. Pa še boli kot user posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?