|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke 2014
24.9.2013 9:34:52   
Anonimen
Kje se skrivate punce? Že kej lulate ? Evo jaz sem ravno danes nalulala user posted image ....upam da je ta mesec to to user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 24.9.2013 17:31:35 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijke 2014
25.9.2013 7:53:07   
Anonimen
Še ena junijka! Danes zjutraj sta se izrisali user posted image in to končno druga dovolj močna, da ni več privid user posted image
Zaenkrat še ostajam anonimna, drugače pa mi kaže datum poroda 1. junij user posted image
No, pa srečno do konca obema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijke 2014
25.9.2013 8:50:13   
Anonimen
Pozdravljene punce tudi jaz včeraj lulala, in imamo +, doma že imamo enega navihanca, po izračunih bomo ponovno zibali 3.6.2013 če bo vse po sreči !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijke 2014
26.9.2013 21:34:44   
Anonimen
Čeprav smo zaenx srečke nosečke samo tri... Kakšni so kaj znaki pri vama, če sploh so že?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijke 2014
27.9.2013 9:16:02   
Anonimen
Pri meni samo kak teden boleče prsi in pogostejše lulanje :D (zaspanost pripisujem vremenu) , koliko se spomnim v prvi nosečnosti sploh vedla nisem da sem noseča dokler mi ni zamujala krepko.

Ste se že kaj naročale na preglede ?

Anonimna 3.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijke 2014
27.9.2013 20:28:51   
Anonimen
Mene pa so prsi nehale boleti oz.bolijo samo še na dotik... Upam, da je kljub temu vse okej. Drugače me pa spodaj občasno špika, kaj drugega, razen utrujenosti pa še ni. Sicer pa tudi če pride slabost, bom srečna, ker sem predolgo čakala na user posted image
Sem se pa že naročila na pregled in ga imam 22.10. Se mi ne zdi pozno, je pa res, da se mi zdi še dolga doba...

Anonimna 2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijke 2014
28.9.2013 7:45:58   
brioš
Jutro...

točen DPD ne vem, a se vam bom kar pridružila. user posted image Sem zagledala 24.9.user posted image . Čestitke tudi vsem ostalim!!
Na pregled se bom naročila v ponedeljek. Drugače sem pa v službi občasno brez energije, doma pa obvezno zaspim 15min po kosilu ( prej nikoli ), ter napihnjena sem kot slonuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijke 2014
28.9.2013 9:25:18   
Anonimen
dobro jutro punce user posted image Trenutno ob kavici in risanki z juniorjem user posted image Upam da mi v drugo kava ne bo smrdela kot v prvi nosečnosti. Res da sem zmanjšala dozo, ampak v prvi nosečnosti sem bruhala ko sem jo zavohala samo.

Ja tole z napihnjenostjo je tud pri meni težava. Občasno se mi zvrti in imam čuden občutek v želodcu, ni glih slabost, ampak kot da mi nekaj ne paše ko poješ kaj takega.
Tudi jaz imam namen poklicat v začetku tedna G.


(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijke 2014
28.9.2013 9:29:08   
elevitka
..

< Sporočilo je popravil elevitka -- 28.9.2013 9:40:05 >


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijke 2014
28.9.2013 14:36:58   
Anonimen
Jaz znakov še nobenih, mogoče danes malo bolj boleče prsi. jaz imam pregled že drugi teden, čeprav se verjetno ne bo še nič videlo(še prezgodaj). Ubistvu grem samo bolniško odpret.

(odgovor članu elevitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijke 2014
28.9.2013 21:02:26   
Anonimen
Anonimna pred mano, zakaj pa bolniško?

Anonimna 3.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijke 2014
29.9.2013 10:49:17   
Anonimen
Ker imam neprimerno službo za user posted image , tako moja G pravi , in se strinjam z njo( sevanje, infekcije....)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijke 2014
29.9.2013 16:12:58   
Anonimen
ahaaaa, sem najprej pomislila na krvavitve in rizično nosečnost.

Vsekakor je otročku treba zagotovit zdrav začetek razvoja user posted image

Anonimna 3.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijke 2014
29.9.2013 18:57:39   
biskvit
Pozdravljene:)

Kako ste? jst mam PDP 30. maj, na pregledu sm bla samo pri dežurnem, ker sm krvavela in me kr malo skrbi. Imam ta teden še enkrat pregled pri svoji ginekologinji in upam da bo vse ok.

Drgač nimam kakšnih slabosti zaenkrat, le lačna sm skos, vendar mi pa hrana ne diši preveč...čudn problem ane.. pa zelo slabo spim.. a ima še katera podobne probleme? Drgač se pa super počutim, ampak nism še čist dojela, da se res nekaj dogaja v meni..:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijke 2014
30.9.2013 15:37:28   
Anonimen
Dober dan, kako ste punce, se je kateri že počutje kaj skisalo ? Mislim na slabosti in špikanje tam spodaj?

Jaz se danes ne počutim prav dobro, skoz me tišči v trebuhu (občutek slabosti ) nekaj me skoz zbada in noro me zebe... upam da me ne zakuha kaj.

Danes sem se naročila na prvi G. pregled in ga imam 24.10.2013 (po mojem bom takrat v 8 tednu)... joj je še daleč user posted image

Anonimna 3.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijke 2014
30.9.2013 20:08:31   
brioš
Živjo punce...kako ste ? Pri meni se je napihnjenost umirila..končno me hlače ne tiščijo večuser posted image , prvi pregled imam 18.10...pridet moram tešča ( baje se dela tudi test za sladkorno ? ). V prvi nosečnosti sem delala oba testa, ampak ne tako zgodaj. No pa že mora tako bit. Je pa danes 5t 3dni ( 6t torej ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijke 2014
1.10.2013 11:01:29   
ajčka
Pozdravljene! Tudi jaz sem junijkauser posted image . Datum poroda mi kaže 1.6., pregled pa imam šele 28.10. (ko bom ravno začela z 10.tednom).
Čestitke vsem user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijke 2014
3.10.2013 12:32:42   
Anonimen
Hej, hej punce

Kako ste kaj ? Jaz pridno delam, in odštevam dneve do prvega pregleda.... je še daleč, se mi zdi da se nikamor ne premakne. Komaj čakam da bom videla mojo pikico in srček, da se pomirim da je vse OK.

Uživajte v sončku!

Anonimna 3.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijke 2014
3.10.2013 12:35:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: brioš

Živjo punce...kako ste ? Pri meni se je napihnjenost umirila..končno me hlače ne tiščijo večuser posted image , prvi pregled imam 18.10...pridet moram tešča ( baje se dela tudi test za sladkorno ? ). V prvi nosečnosti sem delala oba testa, ampak ne tako zgodaj. No pa že mora tako bit. Je pa danes 5t 3dni ( 6t torej ).



Vidiš meni pa nič ni rekla da moram bit tešče, pa tud v prvi nosečnosti mi na prvem pregledu niso delali nobenih testov sam potrditveni UZ, kjer so ugotavljali ali gre za večplodno nosečnost, kje se plod nahaja in vitalnost ploda.

V katerem tednu ste kaj ?
Anonimna 3.

(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijke 2014
3.10.2013 20:29:58   
Anonimen
Hej!

Jaz sem danes v 6 tednu- 5t 3d user posted image
In tudi komaj čakam prvi pregled in upam na najboljše. Po prvem pregledu pa se "izdam", katera sem user posted image
Spremljajo že katero slabosti? Mene na srečo zaenkrat ne...

Anonimna 2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijke 2014
6.10.2013 13:21:41   
pupika29
Drage moje.

Po dolgem casu in stevilnih tezavah z zdravjem se oglasam z najlepso mozno novicko.
V ponedeljek sem namrec nalulala user posted image user posted image user posted image user posted image in sem potrebovala skoraj en teden da sem dojela...no saj se nisem.user posted image Ta mesec res nisem pricakovala in tudi ni bilo nobenih znakov razen bolecih prsi...po testu pa je vsak dan bolj ocitno.user posted image Sprva jutranja slabost (bruhanja k sreci ni) se razteguje zdaj preko celega dne, vrtoglavica,...obcasne rahle bolecine in tako sem utrujena da nisem za nikamor.user posted image
V cetrtek sem imela ze mesec prej narocenega ginekologa in sem ga presenetila z novicko (5t2d) in se je videla 20mm vreckica in rumenjacek...plodek ni bil viden ampak mocno verjamem da je bilo samo prezgodaj...ceprav me iz dneva v dan bolj skrbi...nasl.uz imam 15.10.

Cestitam iz srca vsem ki ste nalulale pluska in vsem ki na to se cakate posiljam user posted image za sreco

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijke 2014
6.10.2013 16:32:39   
Anonimen
Dober dan srečke nosečke user posted image

Dobrodošla pupika29, brioš in biskvit in ajčka. Vam povem da se vsak dan slabše počutim, slabo za znoret ceu dan, sploh ne mine v najhujših trenutkih imam vse v grlu, ven pa ne gre nič, skoz me v želodcu tišči kot bi pojedla kamen. Tud ko se najem je ok mogoče 5 min potem pa spet slabo za znoret. Opazila sem da se mi je izcedek povečal, da se skoz žejna, in da me skoz zebe, oblačim se kot slon pa me še kr zebe. Pa nimam vročine.... Hormoni divjajo 200 /h . Komaj čakam da te slabosti minejo, ker je v službi težko skrivat in pretvarjat, pa še z taščo delam ... doma pa je težko ker bi moj tamičkeni rad kaj počel, pa mami ni pri močeh.

Kava mi že smrdi 100/h isto kot v prvi nosečnosti.

Lep preostanek nedelje!

Anonimna 3.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijke 2014
6.10.2013 17:59:33   
biskvit
Ojla, pozdravčke tud z moje strani.
Jst nej bi bla zej v 7. tednu...slabost se je začela par dni nazaj in traja več al manj cel dan, tako da jo kr težko prenašam na trenutke...sploh ker mi hrana vsa smrdi...in komaj kej spravim vase...bruham pa tud ne in upam da tud ne bom,drgač pa rahlo smrkam, zebe me tud, da že zdej spim pokrita kakor običajno čez zimo:)
Sama drgač ne delam, ker sem še študentka, sem pa prvič noseča.

Lepo se mejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijke 2014
6.10.2013 21:34:10   
Lučka84
Pozdravljene!
Me sprejmete? Pričakujemo drugo dete v juniju (PDP 8.6.). Ker pa sem na ringaraji čisto nova se bom morala še malo "privadit". Zaenkrat nimam nobenih težav, razen ogabnega okusa v ustih user posted image . Sploh ga ne morem opredelit, ampak je res blek.Tega se iz prve nosečnosti ne spomnim.
Lep začetek tedna vam želim!
LPL

(odgovor članu biskvit)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijke 2014
6.10.2013 23:35:09   
naty87
Pozdravljene punce!

Tudi jaz sem prejšnji vikend zasledila najprej user posted image nato pa še + user posted image Moj dragi je že čisto navdušen, jaz pa še nisem nekako dojela da se to res dogaja user posted image Prvi pregled pri G imam šele novembra, ker je ta mesec odsotna user posted image Moji znaki so predvsem občutljive dojke, in ja pogosti obiski wcja, slabosti ni, je pa večja utrujenost.
Me pa zanima, koliko časa ste počakale, preden ste povedale naprej? Midva bi počakala vsaj do 3m, ko naj bi bila nevarnost za SS mimo. Me pa psička od dragega nonstop voha tam spodaj, še posebi ko klečim pri njej user posted image Nekje sem zasledila, da naj bi živali čutile za kake spremembe user posted image

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Lučka84)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?