|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varuška - Tomy?
19.9.2005 9:30:11   
Andy13
Punce, a ste že kupile varuške, da boste lažje sledile otročkom?
Na letaku sem opazila, da je v Arielu akcija le teh, znamka Tomy in da so znižani na 12.000 sit (prej 17k sit).
To bi se pa najbrž kar splačalo kupiti, a ne?
A obstaja kakšne večja razlika med varuškami?

Lp, Andy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Varuška - Tomy?
19.9.2005 9:49:04   
Marogica
Jaz razlik ne poznam, ker sem našega "špijona" dobila za darilo. Je slovenske proizvodnje in smo že 4,5 leta zelo zadovoljni (stal pa je okoli 10 jurjev). Seveda je teh variant več, važno, da je tebi ok. Naša dva ima sobo v drugem nadstropju, kot pa midva spalnico in vse slišimo in tudi funkcionira brezhibno. Mogoče ti bodo druge lahko več pomagale.

(odgovor članu Andy13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Varuška - Tomy?
19.9.2005 9:50:43   
Pajaca
Mi smo z Tomyjem izredno zadovoljni. Tako da ga priporočam.

(odgovor članu Andy13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Varuška - Tomy?
19.9.2005 11:52:01   
k1
mi tudi imamo tomyja pa je ok. meri tudi temperaturo sobe. poglej med male oglase, včasih tudi tam prodajajo - po moje funkcionira enako kot nov...

(odgovor članu Andy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Varuška - Tomy?
19.9.2005 12:00:11   
pravljica
nam pa tomi ni funkcioniral kot bi moral (sprobali smo 2 cenovna razreda - neko srednjo varianto in najdražjega in smo oba lepo nesli nazaj v trgovino)...odvisno je, kje ga boste uporabljali...doma od sobe do sobe verjetno ne bi smelo bit problema z nobenim...meni se je šlo pa predvsem za v avto, za zunaj in za na morje
v avtu je največ motenj in do stanovanja je vlekel samo en Brevijev
večkrat ga pustimo tudi zunaj v vozičku in vleči mora okoli hiše do zgornje etaže...pa seveda na morju-tam je nepogrešljiv - vleče iz apartmaja do plaže...to nam je pri ta veliki piki prišlo prav 4 leta

(odgovor članu Andy13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Varuška - Tomy?
19.9.2005 13:53:00   
Andy13
Punce, hvala za nasvete.

Saj primarno bi varuško potrebovali, da bi slišali malčka iz sobe v sobo, vmes pa bi bilo zaprtih troje vrat.

Pravljica, kje pa ste kupili Brevijevega, pa koliko je stal (če se morda spomniš?).

(odgovor članu Andy13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Varuška - Tomy?
19.9.2005 16:42:11   
pravljica
v BC, bil je pa okoli 15000 sit, ne vem več točno...ampak nisem niti pomislila na to firmo, ker se mi zdi kvaliteta njihovih izdelkov bol tako tako, mi smo pa res iskali dobro varuško...najprej smo vzeli tomijevo in še drugo tomijevo, pa smo bili zelooo razočarani, ker je vsaka stvar povzročala motnjo...tale je pa res malo večji in robusen, pa izgleda grozno za moje pojme, ampak lovi pa tisto, kar mora
ne vem če jih še imajo, ampak ko boš kupila, prej probaj al pa nesi nazaj če ne bo delalo tako kot je za pričakovati...jaz nisem nič oklevala

(odgovor članu Andy13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?