|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spodnjeposavska
18.7.2009 13:10:08   
niwci
Dober dan!

Mene pa zanima, če je na forumu katera nosečka, mamica iz posavskega? Jst sem iz primorke in se počasi selim v okolico KK, pa bi rada občasno s kom poklepetala user posted image , ker poznam bol malo ljudi na tem koncu. Pričakujemo user posted image in bo verjetno kdaj zapasal tudi kakšen klepetek ob user posted image in kak  user posted image .

Nestrpono čakam, da se javi še katera, da ne bom predolgo samevala na tem forumu user posted image !

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 13:57:52   
analucija
oj nisem nosečka, sem pa že to dala dvakrat skozuser posted image

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 14:00:09   
Nepoznana
Ojla!

Seveda je tudi Posavje zastopano tle user posted image . Jaz sem iz Sevnice, pa _melody_ mislim, da je iz Brežic - no, me obe pričakujeva septembra. Kdaj pa ti?

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 14:42:24   
urška
nepoznana, ti si iz sevnice? jaz tudiuser posted image user posted image

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 14:44:30   
Nepoznana
user posted image Sej pol se pa vsaj na videz najbrž poznava...mala Sevnicauser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 14:47:35   
urška
najbrž res. čeprav kukr za bit sevnica mala se še vedno najde kdo, "ki ga prvič vidim"user posted image user posted image

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 15:58:51   
niwci
O kok fino. Jst pričakujem pa februarja user posted image

Ma kaj sem spregledala, imaste že kje odprto temo?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 16:01:37   
Nepoznana
Mislim, da za tale naš konec še nimamo teme... Morda bo pa nastala, če ugotovimo, da nas je kej več...user posted image

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spodnjeposavska
18.7.2009 20:13:51   
stellam
čeprav sem že mamica sem tudi vesela posavka

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spodnjeposavska
25.7.2009 10:42:01   
niwci
Kje ste vse posavke? Na morju? Mene je pa dragu učiri na bazen peljal... sam kaj ko se ne smemo kopat. Sm vsepovsot iskala te tampone za bazen...pa jih nisem našla. So me kar debelo gledali. Edino v lekarni je vedla kaj govorim, sam se jih baje zelo težko dobi in jih ni imela na zalogi user posted image  pol smo pa bol v senčki ležali. A ve katera kje se jih dobi?

lp

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spodnjeposavska
1.8.2009 12:41:26   
sabsa
Jaz sem iz Brežic, rodila pa sem konec maja. Doma imam 2 meseca staro punčko. Tudi jaz bom rada poklepetala z vami.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spodnjeposavska
1.8.2009 18:12:12   
vanilla
Zdravo punce!

No, sem vas prišla samo pozdravit, ker me je zamikal naslov teme "spodnjeposavska" user posted image . Namreč tudi jaz izhajam iz Posavja, točneje iz okolice Vel. Doline (če veste kje to je - proti Obrežju)... No, sem se pa pred 4-imi leti najprej odselila v Ljubljano, zdaj pa pristala na Ptuju, kjer sem poročena in imam 3-mesečno punčko - rodila konec aprila! Se pa vseeno še vedno počutim kot Posavka!

No, ne bom vam v zelje hodila, če pa boste želele, pa bom tudi malce poklepetala z vami, na kakšnih kavicah pa se bi težje pridružila user posted image .

Niwci: zakaj pa se ne bi smela kopati? Če nimaš kakšnih posebnih težav s kakšnimi izcedki ali obolenji, potem ni razloga, da se ne bi kopala. Jaz sem se do 7-ega meseca nosečnosti brez kakih tamponov. Baje eni odsvetujejo tampone, ker kao zadržujejo bakterije v tebi in še hitreje pride do okužbe, tako da ne vem... Plavanje in kopanje ti bo samo koristilo.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spodnjeposavska
3.8.2009 19:47:15   
niwci
Pozdravljene!

Tiste ki ste iz Brežic Ali Krškega, kaj mi lahko poveste, kako je tam z materinsko šolo? Kdaj je in kje, pa če imate mogoče kakšno tel. št.

Vanilla nisem rekla da se ne smem kopat, samo za bazen kao priporočajo tampone, ker je tam večja nevarnost raznik okužb.
Pa dobrodošla vsaka, ki bo kaj poklepetala user posted image

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spodnjeposavska
4.8.2009 7:44:32   
TjasaJ
niwci čestitke!!! Kako sem vesela zate!!!

Sem šele zdaj videla to temo - danes sem šele dobila internet domov... Jaz sem priseljena pred 2 leti v Brežice, rok pa imam čez 14 dni. Bomo lahko zdaj večkrat poklepetale, na forumu ali pa v živo!

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spodnjeposavska
4.8.2009 7:47:07   
TjasaJ
Pa glede materinske... V Brežicah je v ZD (nimam številke), so pa avgusta in septembra na dopustih. Izvaja pa se vsak mesec, štiri srečanja, enkrat tedensko - mi smo imeli ob četrtkih 14.30 - 16.00. Za KK pa ne vem.

(odgovor članu TjasaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spodnjeposavska
5.8.2009 9:58:17   
niwci
OOOO TjasaJ si nas le našla user posted image .

Najprej naj ti čestitam za poroko- sem spremljala user posted image . Želim vama veliko sreče v skupnem življenju. Ja in avgust je tuki, začelo se je. Zato, ti želim da bo šlo skozi čimlažje in in da se vama pridruži še tatretji član! user posted image

Sem ti želela pisat že takoj ko sem zvedla, pa sem vedela da nimaš interneta,... jutri pa imam še NS in sem zato želela še malo počakat. Lepo da bomo lahko malo več poklepetali, pa da se res kdaj dobimo user posted image



(odgovor članu TjasaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spodnjeposavska
5.8.2009 12:00:51   
_melody_
Evo še ena, ki je brežičanka. PDP imam pa 22.9..

Nepoznana pozdrav tudi tukaj user posted image .

Punce kar zglasite se, da bomo imele kaj čvekatuser posted image .


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spodnjeposavska
5.8.2009 16:02:03   
smuki
Ojla!

Nas je kr nekaj, ki haramo po posavju user posted image .
Jaz sem bila iz Sevnice in ne davno priseljena v Krško.



(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spodnjeposavska
5.8.2009 18:00:10   
Crystall
Čestitke za tole temo user posted image user posted image user posted image

Čista Posavka ... stanujoča na Senovem, fant Brežičan user posted image   Pričakujem pa prvo bebo letos oktobra.

Tampone za kopanje sem jz kupila v Sanolaborju, v Celju. Ko sem se kopala na bazenu, sem jih uporabila, na morju pa itak brez. Materinsko sva pa dala skozi v Krškem, ker imam v KK tudi ginekologa.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 8:52:58   
_melody_
Materinsko sva pa dala skozi v Krškem, ker imam v KK tudi ginekologa.


Če nisva me istočasno hodili v MŠ user posted image ? A sta bila v juliju?


_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 11:30:50   
Crystall
Ja :) Imela sem še partnerja zraven.

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 16:24:49   
_melody_
A si ti tista ki ma rok 22.10. user posted image ?

_____________________________

Sara - 28.9.2009

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 16:43:36   
Andrejka9386
Evo da se še jaz pridružim...sem tudi iz Sevnice...vidim da nas je kar nekaj...sicer sem se preselila pred pol leta iz Blance user posted image

(odgovor članu _melody_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 16:49:23   
Nepoznana
user posted image Oooo, pa nas je res kar nekaj! Lepo lepo!

A katera ve, če se da v naših preljubljenih krajih dobit čaj iz malinovih listov? Da mi ne bo treba glih v Celje (al pa še kam dlje) letet....user posted image

(odgovor članu Andrejka9386)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: spodnjeposavska
6.8.2009 17:18:07   
Andrejka9386
ne bi vedla če se da. Jaz imam doma še čisto novega zapakiranega. Če bi želela...sem ga kupila in drugi dan rodila :D učinkuje še preden ga začneš pit user posted image

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




plenice
symba

od plenic za enkratno uporabo uporabljaš?

pampers (58%)

alana (4%)

muller (22%)

hofer (12%)

moltex (1%)

linostar (2%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!