|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   računovodstvo za s.p.
27.8.2009 12:32:32   
teja28
Pozdravljene,
iščem poceni in kvalitetno računovodstvo v Ljubljani, saj nameravam odpreti s.p. Imate kakšna priporočila?


Hvala in lep dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 13:40:57   
ksenija12
Imam več kot odlično priporočilo! Sem ti poslala zs. Je zelo dobra, vedno na voljo, pa še poceni:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 13:50:10   
soraia
sama tudi razmišljam o odprtju sp, me pa zanima, koliko približno znašalo stroški računovodstva na mesec.

Rada si bi prepačunala, kakšne stroške bom imela na mesec, zato sprašujem.

(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 14:33:03   
Antilopa
Pri nas zaračunamo majhnim s.p.- jem brez zaposlenih, nezavezancem za DDV okrog 50 € na mesec. Take so cene na našem koncu, na ljubljanskem mislim, da so višje.

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 14:47:33   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: soraia

sama tudi razmišljam o odprtju sp, me pa zanima, koliko približno znašalo stroški računovodstva na mesec.

Rada si bi prepačunala, kakšne stroške bom imela na mesec, zato sprašujem.


čisto odvisno. koliko knjižb je mesečno, če se obračunava DDV, če se računajo plače...

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 14:56:43   
pocahontas
KSENJA! Bi te tudi jaz prosila za ZS. Jaz že imam s.p. in tudi računovodstvo, vendar razmišljam o zamenjavi računovodskega servisa.

HVALA!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 15:16:44   
Antilopa
Pocahontas, če želiš, ti lahko tudi jaz pripravim ponudbo user posted image

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 15:22:26   
Anonimen
Punce rajš dajte kak € več in si priskrbite res dobro računovodjo, ker dober računovodja ti marsikater € lahko privarčuje ... je imel moj probleme z bivšo računovidkinjo in je zaradi nje padel celo 2 razreda višje in moral pol nerealne prispevke plačevat. Jo je nogiral in dobil sedaj eno v Ljubljani (Nostromo ) in je zadovoljen z njo še pa še, pa tut prispevke mu je po enem letu spravila nazaj na realna tla.

< Sporočilo je popravil Otika -- 27.8.2009 15:34:11 >

(odgovor članu Antilopa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 16:29:41   
Antilopa
Otika, se strinjam s tabo, samo cena še vedno ni garancija za kvaliteto. Marsikdaj je lahko še ne vem kako drago, pa se pojavljajo napake pri osnovah (to vem, ker smo dobili eno stranko, ki je bila pri enem večjih in dražjih računovodskih servisov).
Je pa na računovodskem področju kaos, ker knjige ti lahko vodi že nekdo, ki naredi 40 urni tečaj knjigovodstva. To pa niti približno ni dovolj, osnovni problem se pojavi pri davčnih predpisih, kjer se zgodi večina napak in sploh za katere obstajajo sankcije.


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 18:07:26   
Anonimen
Ja Antilopa, se strinjam s tabo da cena vedno ne pogojuje kvalitete ... jaz sem bolj v tem smislu mislila, da je bolje enemu konkretnemu računovodskemu servisu dat, kot pa naprimer eni študentki, ki ti vodi knjige za delček cene. Itak so pa najboljši kriterij pohvale zadovoljnih strank.

(odgovor članu Antilopa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: računovodstvo za s.p.
27.8.2009 20:56:47   
Sončni žarek
Jaz imam ful vredu računovodkinjo......Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat), vse predebatirava-mi svetuje user posted image user posted image user posted image ...... V glavnem meni je to zelo pomembno, saj je računovodja pomemen člen v s.p.-ju......

Če katera rabi kontakt naj javi.....


< Sporočilo je popravil Sončni žarek -- 27.8.2009 20:58:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: računovodstvo za s.p.
28.8.2009 11:17:51   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat),



ja to ni nič takega. drugače se itak ne da.

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: računovodstvo za s.p.
28.8.2009 22:19:36   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat),



ja to ni nič takega. drugače se itak ne da.



No v moji bližini je še kar nekaj računovodkinj, ki delajo na papirnat način-nič elektronsko.....

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: računovodstvo za s.p.
31.8.2009 11:34:08   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Vse mi uredi elektronsko (kar je potrebno oddajat),



ja to ni nič takega. drugače se itak ne da.



No v moji bližini je še kar nekaj računovodkinj, ki delajo na papirnat način-nič elektronsko.....



ja glej, kolikor jaz vem, se ne da nič več na roke oddajat. vse moraš oddat elektronsko na e-davkih. na roke se ne da več.

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: računovodstvo za s.p.
31.8.2009 12:25:21   
Antilopa
Ja, za davčno in Ajpes gre res vse samo elektronsko, vse ostalo je lahko pa še vedno papirnato - M1/M2, papirnati plačilni nalogi, prijava na Zavod za zaposlovanje,...

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: računovodstvo za s.p.
31.8.2009 12:55:57   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Ja, za davčno in Ajpes gre res vse samo elektronsko, vse ostalo je lahko pa še vedno papirnato - M1/M2, papirnati plačilni nalogi, prijava na Zavod za zaposlovanje,...


ni pa nujno a ne?

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: računovodstvo za s.p.
31.8.2009 13:11:07   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Antilopa

Ja, za davčno in Ajpes gre res vse samo elektronsko, vse ostalo je lahko pa še vedno papirnato - M1/M2, papirnati plačilni nalogi, prijava na Zavod za zaposlovanje,...


ni pa nujno a ne?



Zaenkrat še ne, zato pa sem napisala "lahko" user posted image


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: računovodstvo za s.p.
31.8.2009 13:54:29   
urška
no saj zato sem pa že u štartu napisala, da če imaš računovodjo, ki pač vse dela elektronsko to ni nič takega. 

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: računovodstvo za s.p.
31.8.2009 14:35:24   
Antilopa
Ja, se strinjam user posted image
Samo je takih, ki se izogibajo elektronskim stvarem polno, predvsem je to starejša generacija. 


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: računovodstvo za s.p.
31.8.2009 14:38:34   
jolly123
Če katera rabi kontakt naj javi. Manjši sp-ji, ki nimajo veliko prometa 50 €, ponujajo pa tudi tečaje enostavnega knjigovodstva, po katerem si lahko potem sami vodite knjige. 

(odgovor članu Antilopa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: računovodstvo za s.p.
19.6.2012 11:33:28   
leemeta
Zdaj imaš na voljo stroitev, kjer lahko zahtevaš več ponudb hkrati. Ti izpolniš povpraševanje, oni pa ti posredujejo ponudbe 6 računovodskih servisov. Poglej na primerjam-racunovodje.si.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
19.6.2012 11:46:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu leemeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: računovodstvo za s.p.
19.6.2012 11:56:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pri računovodstvu cena ne bi smela biti glavni faktor izbire, ampak strokovna usposobljenost in reference, natančnost in ažurnost.

Pod to se pa 100% podpišem ... mojemu je ena jeb* veter računovodkinja, ki je bila sicer poceni tako sranje naredila, da smo eno leto fino gagali ... potem je pa zamenjal servis z malo dražjim, a z dobrimi referencami in tukaj mu pa vse popedenajo, sproti obveščajo o raznoraznih novostih, svetujejo itd. ... res je zadovoljen z njimi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: računovodstvo za s.p.
20.6.2012 10:25:30   
Tasika
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Pri računovodstvu cena ne bi smela biti glavni faktor izbire, ampak strokovna usposobljenost in reference, natančnost in ažurnost.


Tako kot pri vseh drugih stvareh tudi pri računovodstvu poceni in dobro ponavadi ne gresta skupaj. 

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: računovodstvo za s.p.
6.10.2012 20:21:28   
zakonske
Čau midva z možem sva ful zadovoljna z računovodstvom prina iz lj. Majo na spletni tudi okvirni izračun da dobiš idejo koliko te bo kej stalo potem te pa itak pokličejo pa se zmeniš. Zdej sva pri njih malo več kot leto in je kot noč pa dan (prej sva bla pri enem od večjih servisov pa sva dobila kot najino računovodkinjo eno gospo, ki se ji je vidlo, da ma vsega preveč - je sicer bla prijazna samo pomojem je mela totalno preveč dela, nisva jo dobila na tel, ni nama odgovarjala, nč ni blo z njo no). Je pa res da je tko kot povsod tud kle mal kemije potrebne zato vsem predlagam da grejo na več sestankov pa da vidjo če je to to (midva sva bila kr pri ene parih).

Pa velik sreče pri poslu :)

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?