|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POSTELJICA ZA DOJENCKA
26.8.2007 18:10:50   
zirafa76
Pozdrav,user posted image
prosim vas za mnenje ze mamic ali vseh bodocih, katero posteljico izbrati??Imate z kaksnimi ze izkusnje, slabe ali dobre??Kaj priporocate glede na funkcionalnost,cene ( za Stoke ravno ne bi dala toliko)itd...
Jaz sem si ogledovala eno v Ikei, za 60 eur, nic kaj posebnega, da se nastavit visina, stranica ter odstranit ena cela stranica...
Tu sem malo zgubljena....

hvalauser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
26.8.2007 19:55:20   
Anonimen
Jaz sem jo kupila v Italiji in je 120x60. Meni se zdi ok. Je full taka masivna. Res pa, da je bila tudi draga. Ima nastavljivo dno in snemljive ograjice. To je to. Lepa je, kako pa bo funkcionalna ti povem septembra. user posted image

So pa punce pisale, da je boljše 140x70. Ne vem no... Že ta se mi zdi ogromna. Jaz bom raje kasneje kupila večjo. Odvisno od posameznika.

(odgovor članu zirafa76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
26.8.2007 19:56:59   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1756266

Evo, na tem linku si preberi kaj pravijo punce in potem veselo po nakupih. Odločitev je tvoja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
26.8.2007 20:16:09   
zirafa76
user posted image user posted image mene v bistvu bolj zanimajo proizvajalci posteljic....kje ste jih kupile in kako ste zadovoljne..Ikea, Lesnina, Lip...

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
26.8.2007 20:37:36   
Anonimen
Nama so celotno sobico (previjalno, posteljo in omaro, pa regale) naredili po naročilu oz. najinih skicah. Barve in material so ala Mali Princ in to kar v v tej firmi, ki dela Mali princ so nama naredili. Postelja ima spodaj velike predale, pa tudi previjalna je taka s ful predali.

(odgovor članu zirafa76)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
26.8.2007 22:05:35   
lea23
mi jo imamo krene firme, kupljeno v italiji, v velikosti 120×60. na koleščkih ( ki jih itak ne potrebujemo, pa jogij je nastavljiv na 3 višine. če bi imela v spalnici malo več prostora, bi kupila posteljico v velikosti 140×70

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
27.8.2007 9:30:02   
ajtak
Kaj vem... Nad Ikeinimi nisem bila sama prav nic navdusena... Nobeni se ni dala spustit ena stranica (lahko jih samo odstranis), pa tudi dno se ne dvigne toliko kot pri ostalih... Povrh vsega pa so meni delovale zelo majavo...

Navijam za Lip Poljcane (ceprav sva midva kupila posteljico v Avstriji), masiven les, funkcionalne, lepe pa se ogromno akcij je in jih dobis tudi za manj kot 100 Eur user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
27.8.2007 14:10:14   
bina30
Midva bova kupila celo sobico od Lip Poljčane. Posteljica bo 70x140, konkretno bova izbrala posteljo Filip, ki pa se da narediti v mladinsko posteljo. Cena, ki so mi jo poslali direkt iz Lip-a je 173 Eur.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
28.6.2016 9:01:35   
mojca 87
Mi pa smo jo kupili od Robe. Sma oklevala ali 60x120 oziroma 70x140. Zbrala sma večjo, kar nama ni žal, saj je mali pravi velikan. No sedaj pa sma ograjico dala dol in zamenjala s stranicama in je uporabna kot navadna postelja. Nakup se nama je res splača, saj bo še kar nekaj časa v uporabi. no imava pa takšno https://www.malaroba.si/posteljice-previjalne-komode-zibelke-posteljnina-previjalna-podloga-igralni-centri-spalne-vrece/posteljice/kombinirana-otroska-posteljica-cambino-play.html?___SID=U

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POSTELJICA ZA DOJENCKA
4.9.2018 14:13:54   
minanaa
Ima katera Julijo od Lip Satler (Lip Poljčane)?
Se lahko pritrdi ob katerokoli posteljo (midva imava eno iz Ikeje)? Kolesa se dajo fiksirati?

Moram še premeriti, če se nam prostorsko izide, ampak ta varianta, da jo lahko imaš kar ob svoji postelji se mi zdi super, sploh za podojiti se ponoči.

Druga opcija pa je najbrž da kupiva večjo, 140 x 70, s snemljivimi stranicami in jo lahko ima potem za dlje, kar je tudi praktično.

Kratkoročno je verjetno boljša Julija, dolgoročno pa kak Logo ali Harmony. Ne vem kako se odločiti... user posted image

(odgovor članu mojca 87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?