|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   decemberke 2018
3.4.2018 17:44:23   
katja_blaz
Zivjo. Odpiram novo temo decemberk 2018 😊 v ponedeljek sem zagledala dve crtici na testu. Pdp naj bi bil okoli 4.12. prvi pregled imam sele 4.5. Doma imam ze enega skoraj 3 letnika je pa to moja tretja nosecnost druga se je zal koncala s ss.
Upam da se nas bo nabralo cim vec 😊
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: decemberke 2018
4.4.2018 12:44:28   
Pinky92
Živjo sem ze par dni gledala po forumi gdaj se bodo pojavili decemberčki user posted image
No tudi jaz sem v ponedeljek naredila test in mi je pokazalo user posted image user posted image user posted image . To je moja druga nosečnost stara pa sem 25let , doma imam 18m starega fantka user posted image
Pdp naj bi imela 4.12 ampak bo prej zaradi CRuser posted image Prvi pregled imam že 24.4 . Upam da nam bo nosecnost potekala brezskrbno.

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: decemberke 2018
5.4.2018 4:49:25   
melita125
Zdravo. Jaz sem test naredila v torek, rok pa naj bi imela 6.12, vendar zna bit da bom rodila spet kak teden pozneje kot v prvo ☺ prvi pregled imam ze 16.4 zaradi usklajevanja s sluzbo.

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: decemberke 2018
5.4.2018 7:55:45   
Pinky92
Pozdravljena Melita user posted image
No jaz sem tudi prvega kar 3 tedne prezgodaj rodila. Ubistvu so mi sprožili porod zaradi visokih jetrnih encimov.

(odgovor članu melita125)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: decemberke 2018
9.4.2018 15:34:11   
zverinica#
Pozdravljene, tudi jaz sem malo več kot en teden nazaj ugotovila, da sem noseča. Morda že obstaja kakšna (skrita) skupina na FB? :)

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: decemberke 2018
9.4.2018 15:46:10   
Pinky92
Čestitke zverinca user posted image Fb skupina še ne obstaja. Za moje pojme je itak še prezgodaj :) jaz bi jo ustvarila po prvem pregledu. Punce se po navadi učlanijo v fb skupino po nuhalni :)

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: decemberke 2018
9.4.2018 15:52:58   
zverinica#
Hvala, čestitke tudi tebi user posted image

Jaz sem bila med avgustovkami 2017, pa je skupinica na FB takoj zalavfala - zato sem pomislila, da morda tudi naša že obstaja. Saj če je skrita, ni problema glede diskretnosti.

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: decemberke 2018
11.4.2018 15:00:43   
katja_blaz
Kaj res ni vec nobene nosecke??? Ali smo samo me tako hitre 😊

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: decemberke 2018
12.4.2018 11:20:12   
decemberček95
Živjo, še ena članica z user posted image user posted image Rok 3.december user posted image

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: decemberke 2018
16.4.2018 12:46:39   
Pinky92
Pozdravljena decembrček 😊 Nas je pa res malo v tejle skupini :) no čeprav smo šele na sredini mesca. Upam da se nas malo več nabere.user posted image

(odgovor članu decemberček95)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: decemberke 2018
16.4.2018 12:50:14   
melita125
Punce..jst sm mela dons prvi pregled. Videl se je samo mehurcek, ploda v njem pa ne :( Tako da imam ponovni pregled cez en teden. Glede na nosecnost sele 6tednov, upam da je bil pregled opravljen prehitro in da se bo naslednji teden videlo kaj tudi v mehurcku :)

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: decemberke 2018
16.4.2018 12:55:28   
Pinky92
Melita seveda je prehitro. Pozitvno razmišljaj user posted image
Jaz imam pregled drugi torek, tako da bom ravno imela 8 polni teden :)

(odgovor članu melita125)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: decemberke 2018
16.4.2018 14:19:13   
zverinica#
Pri meni se tudi vidita šele dva mehurčka, na uz sem bila pri 5t1d. V sredo imam ponovno pregled, upam, da bodo delali uz in da se že vidi kaj več. Sta bili pa vrečkici res zelo zelo majhni.

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: decemberke 2018
16.4.2018 15:15:51   
decemberček95
Tudi jaz sem imela prvi pregled že pri 5t2dni in se je videla samo majhna gestacijska vrečka, ampak to je bilo res še zgodaj.
Ampak glede na to, da nimam nič nosečniških znakov tudi mene malo skrbi kako bo pri naslednjem pregledu, ki ga imam v petek (takrat bom 7t4dni).
Ampak se strinjam, treba je razmišljat pozitivno!user posted image Sigurno bom v petek že videla malo pikico na ekrančku user posted image
Kako ste pa ve z znaki?user posted image

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: decemberke 2018
16.4.2018 21:18:00   
zverinica#
Meni je kar precej slabo, že več kot 1 teden, pa bradavice imam boleče. Pa ves čas bi spala. Vse bom prenesla, samo da bo z nosečnostjo vse ok :)

Kakšne imaš pa kaj ti znake?

(odgovor članu decemberček95)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: decemberke 2018
16.4.2018 21:49:08   
decemberček95
Na začetku tudi boleče bradavice, ampak sedaj nič več.. utrujenost in rahla slabost cez dan oz. takrat ko nekaj časa ne jem :)

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: decemberke 2018
17.4.2018 10:32:48   
bushka
Heej punce! Tukaj še ena, ki je je razveselil user posted image :) Imela sem že dva pregleda, naslednjega imam prihodnji teden. Nosim enojajčne dvojčke. Pdp naj bi imela 1.12., ampak bo verjetno kakšna dva meseca prej, saj so mi že napovedali CR. Nosečnost je rizična, zato samo upam da bo vse ok. user posted image user posted image

(odgovor članu decemberček95)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: decemberke 2018
18.4.2018 15:46:41   
zverinica#
Živjo, jaz sem bila danes ponovno na pregledu, tokrat je bila vidna ena gestacijska vrečka, videla pa sva tudi že srček. Danes sem noseča 6t1d. V enem tednu se res pozna ogromna razlika :)

(odgovor članu bushka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: decemberke 2018
20.4.2018 5:42:13   
melita125
Drage moje...jaz se poslavljam od vas, saj decembra ne bo dojencka pri nasi hisi user posted image

(odgovor članu zverinica#)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: decemberke 2018
20.4.2018 9:06:39   
arena
Pozdravljene,

včeraj zvečer sem zagledala dve črtice..danes zjutraj sem test opravila še enkrat...in jupi spet sta se pojavile dve črtice.
Šok tak da dol padeš...seveda je bilo načrtovano. Vendar je to najin prvi otrok!!
Presrečna!!!!!!!!!
Pričakujemo tam okoli 20.12 :)


(odgovor članu melita125)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: decemberke 2018
21.4.2018 21:44:03   
Pinky92
Melita žal mi je user posted image user posted image .
Pozdravljena arena super uživaj v prvi nosečnosti ker nikoli več nebo isto :)

(odgovor članu arena)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: decemberke 2018
23.4.2018 13:20:45   
Rožica1985
Živjo, evo, še ena decembrčica :-) prvi prgled imam komaj 14.5. in komaj čakam, da vidim našga user posted image
LP

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: decemberke 2018
25.4.2018 7:23:33   
katja_blaz
Vceraj sem imela prvi pregled zaradi povecanega izcedka in obcasno pekocega obcutka po uriniranju...zaenkrat kaze vse super slisala sem tudi srcka (fantasticen zvok po lanskem ss) je pa plodek malo manjsi zaradi mojih dolgih ciklov in sm malce kasneje zanosila ampak je rekla da ni panike dokler se normalno razvija...po zm bi bil rok 2.12 po uz je pa 10.12 je rekla da ga mogoce celo miklavz prinese 😊

(odgovor članu Rožica1985)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: decemberke 2018
26.4.2018 11:42:58   
AnejaB
Pozdravljene punce!
Pa sem tudi jaz po treh letih truda mogoče končno med vami. Kot zgleda sva tik pred ivf zanosila po naravni poti. Zadnjo m sem imela 19.3., in niti posumila nisem da bi lahko sedaj zanosila, saj sem se psihično že pripravljala na ivf.. v torek 16.4. sem začela krvaveti in seveda sem bila prepričana da je prišla m. Ta krvavitev je trajala 2 dni potem pa sem imela 6 dni roza oz rjav izcedek. V soboto 65 dni po zadnjem dnevu krvavitve sem nardila test baby check mini, ki je pokazal rahli dve user posted image . V nedeljo sem test ponovila in spet user posted image . Ker bi v nedeljo zvečer morala začeti s kt da se telo pripravi na ivf, sem v prepričanju da nisem noseca vzela 1 kt. V ponedeljek zjutraj sem se odpravila na krvni test, ki je pokazal beta hcg 38. Takoj sem odhitela do ginekologinje, ki je naredila uz na katerem se ni videlo nič izcedek pa je bil še prisoten. V sredo smo ponovili beta hcg ki je tokrat kazal 94. Uz pa ni pokazal niti gestacijske vrečke, krvavitve več ni bilo..
v ponedeljek imam ponovno uz in upam na najboljše. Moje mnenje je da je bila krvavitev vgnezditvena in da je do zanositve prišlo malce pozneje.. upam da se ne motim..
se oglasim v ponedeljek, vam pa želim mirno nosečnost še naprej..

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: decemberke 2018
27.4.2018 0:33:27   
zverinica#
Melita125 žal mi je, pošiljam objem user posted image

Čestitke vsem, ki ste se še pridružile.

AnejaB dokler ni beta hcg v krvi vsaj 1000, se nosečnost načeloma na uz ne vidi, tako da naj ti raje opravijo še en krvni test, da se prepričaš, če beta še naprej lepo narašča. Zaenkrat super kaže. Če se bodo krvavitve nadaljevale, pa naj predpišejo progesteron za podporo (Estima, Dabroston ...).

(odgovor članu arena)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?