|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 11:41:32   
karinka
Z možem se odločava da bova menjala okna in naredila novo fasado. Malo sem se pozanimala če dobimo kaj subvencionirano. Žal ne bo nič. Ponudili pa so najetje kredita preko Ekosklada.

Zdaj malo berem, pa vidim da je kar komplicirano.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 11:46:01   
tajtaja
Mi za toplotno črpalko. Lani.
Vse je uredil tale pooblaščen montažer TČ.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 11:48:53   
karinka
No pri nas bi najbrž morali kar sami. Ne verjamem da se bodo izvajalci ubadali še s tem. user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 11:54:25   
eggo
imel sem primer ko je stranka imela možnost najeti kredit preko eko sklada, vendar ga ni ker smo dobili ugodnejšega na banki.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 12:06:32   
karinka
Ja a niso ti krediti preko Eko sklada najugodnejši ?

(odgovor članu eggo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 12:08:07   
eggo
se da zrihtat tudi pri obični banki ugodnega. če maš konkreten primer oziroma izračun ti lahko povem če je res ugoden al ne.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 12:14:14   
karinka
Danes sem pogledala na internetni strani Eko sklada. Za 15.000 EUR za 72 mesecev je obrok 233,99 EUR.

(odgovor članu eggo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 12:19:25   
eggo
če je dejansko izplačilo 15.000€ je stvar kar ugodna. lahko pridem na 2 € razlike ma ni neke končne kalkulacije.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
8.4.2008 15:26:57   
reckova
Lani sva vzela kredit eko sklada za okna. Ni  nobene komplikacije. Pošlješ predračun in vlogo v Ljubljano, tam ti pošljejo odločbo (pozitivno seveda), pol pa vse urediš na banki, ki ima pogodbo z Eko skladom. V Mariboru je to NKBM na Tyrševi. Nekaj denarja plačajo takoj (direktno izvajalcu), preostanek pa ko je storitev opravljena (seveda spet direktno izvajalcu). Ko sva midva gledala je to bila daleč najugodnejša možnost.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bodi srečen in deli srečo med druge ljudi!!!!!!!

(odgovor članu eggo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada
17.12.2019 13:06:14   
mpritr1
Eko sklad za okna je le za lesena okna. Za kredit pa ni tako komplicirano, tukaj preveri povzetek pogojev za pridobitev subvencije / kredita eko sklada.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?