|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teža po porodu
15.7.2010 15:41:39   
maca81
Ojla! Poznam kar nekaj mladih mamic, ki po porodu bolje izgledajo kot pred nosečnostjo. No, ne takoj, pač pa kakih pol leta po porodu- so šle sigurno 10 dodatnih kg dol. Kako jim to uspe? Ste tudi ve med njimi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 16:22:41   
anckabancka
Ja, jaz sem po vseh treh porodih še preveč shujšala. Nisem nič hujšala, samo dojila in je v parih tednih šlo vse dol. Zredila pa sem se od 14-16 kg.

Upam, da bo tudi tokrat tako user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 16:29:24   
polho3006
Polno dojim, dete je staro skoraj 7 mesecev, vendar...še daleč do tega da bi zgledala bolje kot pred nosečnostjo. Trebuh je bil alni ob takšnem času manjši kot je sedaj, tako da...ne vem kako priti nazaj v stare tirnice. Dieta, ne vem no...gibam se veliko saj mali zahteva vedno več, jem pa tako kot prej in gledam da ne jem po 18. uri, vendar kg ostajajo. Toliko o tem da dojenje topi kg...pa jade

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 16:57:07   
principessablu
no jaz nisem nič dojila in je šlo 15kg v 10 dneh...svašta...v prvo enako,...aja zredila sem se za 12

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 17:00:28   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Toliko o tem da dojenje topi kg...pa jade



hehe enako user posted image user posted image user posted image


srečnice une ki zgubite,ampak po moje je odwisno tudi od konstrukcije.... to je isto kot : lahko dwe pojesta isto količino, ena se bo redila, druga nič.... user posted image user posted image na žalost nism te sorte user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 17:01:12   
ribica.
pobožne želje. Prvič je blo kot da nič, drugič je mal trajalo, tretjič me je pa kr mal strah. Kaj čem, vse za zdravo dete!

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 17:07:48   
ninkica
Jaz na polno dojim in danes je točno 1 mesec od poroda pa sem sama izbgubila 16kg,še 7kg jih moram zgubit da pridem na svojo predporodno težo.
Zredila sem se pa 23kguser posted image user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 17:56:09   
Katy78
Jaz sem imela v par mesecih po porodu enako kg kot pred nosečnostjo, pa sem dojila oz. si črpala mleko le mesec in pol. Je pa res, da sem se v nosečnosti zredila minimalno.

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 22:26:04   
pelin
Prvič in drugič sem se zredila čez dvajset kg  (25,23)...prvič sem že iz porodnišnice šla lažja za 17 kg in tistih nekaj viška sem se jih brez naprezanja znebila potem v slabih dveh mesecih doma. Po drugi nosečnosti mi je ostalo več kg , ki so nekaj časa še plahneli in se potem ustavili kot zacementirani. Ostala sem na približno 5kg viška. Namesto da bi takrat malo bolj disciplinirano pristopila zraven, sem vse skupaj odlašala za pozneje...Današnja situacija....poleg tistih dodatnih 5kg, se mi jih je nabralo še kakšnih 8 in sem sedaj tu kjer sem... Malo za šalo malo zares včasih pravim, da mi vseh teh dodatnih kg ni pustila nosečnost ampak hladilnikuser posted image ...
Po mojem, se telo po prvem porodu lažje spravi v prvotno stanje kot po drugem in tretjem...Svoje pa prinesejo še leta ( adijo dvojka),ko nekako ni več dovolj, da  izpustiš samo večerjo ampak je treba še kaj bolj drastičnega narest in pa seveda odvisno je tudi  od vsakega posameznika...  

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Teža po porodu
15.7.2010 22:51:15   
ribica.
točno tako kot pravi pelin, prvi porod je zgodba zase. Men je bilo prvič kot da ni nič. Sploh če si mlajši od 30. Po tridesetem je pa itam sam še downhill.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Teža po porodu
16.7.2010 6:08:21   
rožica2

jaz sem se zredila med user posted image 17kg,po porodu je blo 13kg manj,dojila sem dva meseca.ko sem nehala-zmanjkalo mleka,sem se takoj zredila za 5kguser posted image zdaj pa ne gre in ne gre doluser posted image user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Teža po porodu
16.7.2010 11:30:37   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Toliko o tem da dojenje topi kg...pa jade



hehe enako user posted image user posted image user posted image


srečnice une ki zgubite,ampak po moje je odwisno tudi od konstrukcije.... to je isto kot : lahko dwe pojesta isto količino, ena se bo redila, druga nič.... user posted image user posted image na žalost nism te sorte user posted image user posted image user posted image



tud jst nism te sreče in kr živčna ratam k kdo reče, sej dojiš pa se kile topijo....no ne vsem, nam drugim ostane dieta, šport ipd...je pa res potreben cajt in vztrajnost. med nosečnostjo sem se zredila 17kg in 10 kg je šlo v pol leta dol samo od sebe, ampak tistih 7 viška je pa borbauser posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Teža po porodu
17.7.2010 8:43:04   
emibu
dva mesca od poroda zredila iz 58 na 80.. zdej jih mam 65...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Teža po porodu
16.11.2010 11:30:24   
misar
pred nosečnostjo sem imela 56 kg. v nosečnosti sem šla gor 12-13 kg. po porodu sem v slabih 3 mesecih prišla na švoh 50 kguser posted image . tako kot prvič in drugič je povsem enako. meni je gotovo pomagalo dojenje, nočno vstajanje in letanje po mestu z vozičkom. hodim pa še na vadbo mamic z dojenčki , ampak to šele zadnji mesec, bolj da utrdim mišice. gotovo pomaga tudi, da glih ne požrem vsega kar mi pade pod roko. 

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Teža po porodu
19.11.2010 12:51:22   
josephine27
hm srečne tiste k gre samo dol. jst sem se po porodu še zredila kljub temu da sem polno dojila. kaj naj rečem premalo spanja, slaba prehrana in premalo gibanja ( prej sem vsak dan tekala). sedaj se počasi vračam na stare tirnice.lahko rečem da gre počasi ampak konstantno dol.

poznam pa eno ki je res po vsakem porodu shujšala za 10 kil. sama kost jo je zdej, pri 20 tih pa je bila bolj okrogla.


_____________________________



(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Teža po porodu
20.11.2010 23:20:48   
izgubljena_ovcka
Vraga pa srečnice... mene sta oba otroka skorajda živo požrla. Prvega sem dojila dobro leto, 6m po porodu sem bila na isti teži kot pred nosečnostjo (zredila krepkih 20 kil obakrat). Zdaj v drugo je še huje... Tri mesece po porodu sem imela manj kil kot pred obema otrokoma. Oba sem polno dojila, prvega do 6m, drugega do 5,5m, dojim ga še zdaj. Oba otroka sta (no, starejši ni več) buhteljna, prava špehka od dojenčkov, jaz pa vsa posušena in izmozgana. Pa me sreča kje kakšen prehlad ali kaj podobnega pa sem takoj kot ena cunja. Bi raje imela kakšno kilo viška in malo energije kot da me vsaka mala stvar zdela! user posted image Imam pa pri višini 175 cm borih 55 kil, samo tako, za statistiko... user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Teža po porodu
17.1.2011 0:48:16   
Anonimen
V nosečnosti sem dobila 15 kg, večina je šla hitro dol, zadnje 4 pa bolj v izi, ker sem šele po porodu postala precej sladkosneda...user posted image Zdaj sem še to malo omejila in manjkata še 2kg do prvotne teže. Telovadit sem začela po 8.t, 1x/t, več ni zneslo, zdaj mi uspeva delat pilates 2x/t (skoraj 3 mesece po porodu).

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Teža po porodu
29.11.2021 20:43:16   
Lelly28 RR
v obeh nosečnostih 17 kg zredila, v obeh preje kot v enem letu izgubila 18 kg. Nič diet, zdrava prehrana kot pred nosečnostjo , preje veliko več gibanja ampak še vseeno sem se potrudila in seveda vsaj malce gibala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?