|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jogurt
29.9.2005 11:19:23   
Piškotka~
Mojemu skoraj 7 mesečnemu jedcu bi ponudila jogurt. Katerega mi svetujete? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jogurt
29.9.2005 11:21:00   
ZARA
Jst sem ji prvič dala navaden jogurt, 3.5 %m.m. od Mercatorja. Stara je bla pa tud nekje 7 mesecev...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jogurt
29.9.2005 11:33:56   
Maxica
Ja, najboljš da probaš kr z navadnim, polnomastnim najprej. Probaj najprej malo, pol boš pa videla, če se bo pojavila kakšna reakcija. Naš kr rad je jogurt, mu pa dam kdaj pa kdaj tudi sadnega, ali pa frutchzwerge, to tudi obožuje.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jogurt
29.9.2005 12:34:14   
CatJa
Jan je mogoče 2x jedel navadnega, vendar sem mu not vmešala sadje, sicer ga ne bi jedel user posted image . Drugače pa vedno je sadnega - jogobello, frutissimo, al neki takega (od Dukata), Topfen Creme (ta je zakon), skuta (od Lj. mlekarn) s podloženim sadjem, ipd. Tistih raznoraznih mini variant se pa nikoli ne poslužujemo. Mini = tiste za tri žličke user posted image  

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jogurt
29.9.2005 14:16:41   
Anonimen
Najbolje probat kar z navadnim. Mogoče mu pa čez čas noter vmešaš ali sadje, ali pa kar doma narejeno marmelado (bolj naravno).  Sicer pa če naša je sadni jogurt, je jogobella (zott). Eni zelo pogledajo tudi roke trajanja. Več časa ko ima rok trajanja, bolj je umeten.
LP
Tash

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jogurt
29.9.2005 15:13:58   
SaaS
Jaz mojemu dajem navadni jogurt s 3,5 maščobe in vanj zmešam kakšno sadje, kar pač imam v hladilniku. Že od samega zaćetka mu v jogurt mešam sadje, samega mu nikoli nisem ponudila. Ne vem, verjetno zato, ker tudi meni ni preveč všeč navaden jogurt. Sadnih jogurtov mu pa še ne dajem. Fruchtswerge sem problala, ampak se meni zdi to tako sladko, kar zanič..
Z jogurti sva začela pri dobrih 7 mesecih. Včasih namesto jogurta uporabim tudi skuto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jogurt
29.9.2005 16:25:27   
Lu
Jaz sem tudi Maji dala kar navaden jogurt z 3,2% maščobe. Ima rada pa tudi tiste skutke mini ( za 3 žličke, he he ). Saj toliko jih pa spet ne poje, da bi ji lahko škodile. Sem pa tja.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jogurt
30.9.2005 19:57:22   
BARBARA R.
Alette za otročke po 8. mesecu.
 
   user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Sprememba vremena
Jaka RR

Kako vam je všeč sprememba vremena?

Končno malo hladnejše vreme. (24%)

Vrnite mi sonce! (76%)


Število vseh glasov: 221

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!