|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebuščki
24.10.2005 9:41:26   
ribica.
Čao punce!

Zanima me, koliko se ze kaj zrasli vaši trebuščki? Meni se zdi da imam nenormalno velikega za 3 mesece. V prvi nosečnosti se mi do 4,5 meseca sploh ni videlo.Tokrat imam obseg že 89cm.Pa ve, tudi že "trebušaste"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebuščki
24.10.2005 9:44:40   
Anonimen
ojoj..ja. evo jutr stopim v 14. teden pa se mi počas že kr začenja poznat. res pa je da se pr 2. nosečnosti hitreje vid, pa še na + 7 kil k v 1 nosečnosti sem zanosila. v glavnem me tišijo vse hlače in bom pošizila, k za nosečniške pa še ni. sploh ne vem kaj nej napravim, vse me tiši!

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebuščki
24.10.2005 9:50:57   
Eviii
moj buši pa noče in noče prit vn... zredila sm se komi za 2,5 kg od vsega začetka. noseča sm 22t 3d in se vedno bolj širim okoli bokov, riti in pasu. zato mi nič ne stoji gor. nosečniške hlače mi padajo dol, starih hlač itak ne oblečem že skori tri mesce... nism se pa še zmerla čez bušija...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebuščki
24.10.2005 9:55:41   
Urša
Res je, v 2. nosečnosti se dost hitrej opazi...user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebuščki
24.10.2005 10:37:57   
Anonimen
Jaz sem imela cel čas majhnega. Noče iti ven. Zato pa imam bolečine v križu, ker mi pritiska na hrbtenico. Še zdaj, ko sem v 9.m, me nekateri sprašujejo, če sem v 7.

Razdalja fundus-simfiza je v 35 t. 33 cm. Obseg: točno 100 cm.

Mojega si lahko pogledaš v albumu.

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebuščki
24.10.2005 10:45:36   
klavdijam
Jaz pa sem v 16 tednu in v drugo noseča, tako, da se trebušček že zelo lepo vidi. Ni šans za kakšne navadne hlače (prej sem bila bolj pri ta vitkih), sem že veselo v nosečniških in si pač tisto elastiko španam na maksimum. Pri kg sem pridobila 3,5 kg.

Je pa velika razlika v 1 nosečnosti, ko sem sinka nosila bolj v križu in tudi trebušček se je kasneje videl, čeprav sem ful kilogram pridobila (končni rezultat +30). Zdaj sem si zabičala, da bom v tej nosečnosti pazila in grem max do +15 :)). Za zdaj kaže dobro, a kje je še 40 teden..
Po drugi strani pa je glavno, da se dobro počutite in vam je udobno v bušije.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebuščki
24.10.2005 10:46:12   
kofetek2010
moj obseg pa je 95 cm, PDP 09.12. - pridobila sem že 22 kg user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebuščki
24.10.2005 10:53:29   
Galja
Obseg mojega trebuščka meri 100 cm. PDP = 28. 12. Zredila sem se 13 kg. 

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebuščki
24.10.2005 10:56:26   
mujcek
obseg 105 cm; +15kg; PDP 7.12. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebuščki
24.10.2005 12:04:49   
NRMM
Moja razdalja fundus-simfiza je 35, sem pa v 32 tednu, lažje me že preskočit, kot okoli prit user posted image . Zredila za celih 3,5kg, kg ne gredo nikamor, ampak user posted image dovolj veliko in težko.user posted image  

PDP 22.12.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trebuščki
24.10.2005 12:44:39   
pikica*
Pri 27t je moj obseg 91cm, razdalja SF pa 25 cm.....vse v mejah normale.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trebuščki
24.10.2005 12:48:14   
Anonimen
hehe js mam tolk obsega ko sem normalna :) ne noseča mislm :)

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trebuščki
24.10.2005 12:54:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image  Hvala, da si me nasmejala. Take mam rada.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trebuščki
24.10.2005 13:14:43   
Žan Luka
Živijo!
Naj še jaz mal potarnam. Moj trebušček pa za 28 t ni ravno velik, obseg meri 87cm, FS pa le 21. Pa sej moja G pravi, da je naše dete čist normalno veliko user posted image in tudi v prvi nos. nisem imela velikega trebuščka. Pa sej je brez smisla, da se sekiram, če je z detetom vse OK razen to, da ima malo nenavadno lego in mi pritiska na žolč, pol mam pa napade s takimi bolečinamiuser posted image , da ne zdržim brez injekcij. Upam, da se bo naš dojenček kmalu obrnil in mi olajšal preostanek nosečnosti.
Lp user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trebuščki
24.10.2005 14:34:32   
radovednica_
ojla punce

urska pogledla sem si tvojga bušija in ugotovila de je mogoče malo večji kot moj ali pa celo isto velik. stem de jst sem noseča 25 tednov. in mi vsi pravjo u ti maš pa hmal rok ko im povem de šele februarja me pa samo čudno pogledajo  in rečejo o tole bo pa še velik trebuh... aja pa to je moja prva nosečnost.

lep dan vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trebuščki
24.10.2005 19:51:55   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: NR

Moja razdalja fundus-simfiza je 35,obseh trebuha 117cm sem pa v 32 tednu, lažje me že preskočit, kot okoli prit user posted image . Zredila za celih 3,5kg, kg ne gredo nikamor, ampak user posted image dovolj veliko in težko.user posted image  

PDP 22.12.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trebuščki
24.10.2005 20:11:23   
Naty_ka
Živijo user posted image .
Urška, še jaz sem si pogledala tvoj trebušček. Moj je tudi tu nekje, edina razlika je, da je meni "udarilo" še malo nazaj v tazadnjo user posted image . In že sedaj razmišljam, kako bom to dol spravila user posted image user posted image user posted image .
Eh, bo že nekak.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu radovednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trebuščki
24.10.2005 20:32:11   
Anonimen
Meni ni vdrlo samo v rito ampak tudi v bedre. Pa kaj. Bomo že.

(odgovor članu Naty_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?