|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 10:48:42   
ribica76
Kar nekaj sem že slišala o jeseniški porodnišnici, ne vem pa tega ali se ima otroka po porodu pri sebi ali ne. Ali je to osebna izbira porodnice ?!
Prvič sem rodila v Ljubljani, zdaj pa so mi Jesenice bližje in tudi sem se odločila, da bi tokrat poskusila z EA.

Kakšne so vaše izkušnje s to bolnišnico ?

Hvala in lep dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 10:59:01   
ZARA
Oj! Na Jesenicah imajo 24 urni "rooming" - ni izbire!
Moje izkušnje so samo pozitivne,res lepe...razen parih netolerantnih osebkov,ampak tega je pa itak povsod preveč!
Srečno!
lp

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 11:06:38   
ribica76
Oprosti, to najbrž pomeni da imaš otroka pri sebi, če te prav razumem ?

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 11:10:07   
ZARA
Ja,ribica76...to je to!
Ampak,če imaš težak porod al pa CR ti ga z veseljem odnesejo,da se v miru spočiješ...saj pri meni ni blo problemov!

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 11:15:11   
ribica76
Hvala Zara, jaz kar raje vidim da imam otroka pri sebi. Zato sem pa vprašala kako je s tem na Jesenicah.

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 11:17:50   
ZARA
Jst te čist razumem,men so jo hotel odnest (CR) pa nisem pustila,ker se je sploh nisem mogla nagledat,hehe...

lp

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 11:33:11   
SPORTINA

DVA PORODA, VSE SUPER...

MOGOCE MALO PREMALO POMOCI PRI DOJENJU-NASVETOV,
CE BOS IMELA TEZAVE...MORAS KAR VPRASAT...JAZ SICER
NISEM IMELA, A PO DEBATAH...

PRIJAZNI...KAR POJDI, SICER PA GRES LAHKO POGLEDAT!

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 13:48:16   
Maco
Živjo!

Tudi jaz imam same pozitivne izkušnje (no ja, razen ene res zoprne sestre, ki pa je tudi slišala svoje). Mojega Tiana so dokler sem bila na intenzivni odpeljali vsako noč, kasneje pa je bil pri meni, vendar so otročke odpeljali tudi mamicam, ki niso imele ne CR ne težkega poroda, seveda če so to želele. Tudi pri dojenju te full spodbujajo in pomagajo.
Tako, da tudi jaz jeseniško porodnišnico priporočam.

LP

PS
Pa še hotelski način prehrane imajo .Vsak dan imaš za vse tri obroke na voljo 3 različne menije.

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 14:22:51   
polona2
Otroka ti odpeljejo, če to želiš, drugače pa zagovarjajo 24-urni "Rooming in", kar pa meni ni zneslo, ker zaradi težav z dojenjem nisem skoraj nič spala, podpore pri dojenju ni bilo nobene, eno samo nerganje in zlajnane fraze...

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 17:54:44   
Annny
Jaz sem bila zelo zadovoljna, res pa je, da tudi meni (razen v porodni sobi) niso nič pomagali v zvezi z dojenjem, samo ena sitna sestra mi je ves čas težila, da če se do jutri moja dojenčica ne bo zredila za par gramov, da bova morali ostati še nekaj dni itd. Hvalabogu, da mi to ni prišlo do živega- jaz sem delala kar po svojem občutku..vse, tudi dojenje, in v končni fazi je bilo vse OK. Drugače je bilo pa vse zares super, razen tu pa tam kakšne slabo razpoložene sestre!!

Lp

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   jeseniška porodnišnica
22.8.2005 23:27:06   
stuhica
rodila sama še nisem imela sem 2 x IMn in sem bila v bolnišnici na Jesenicah. Vsi so zelo prijazni od dohtarjev do sester ( pri sestrah sta ene dve take mal bl smotane ampak sej se povsod kdo najde! Dojenčka boš lahko imela pri sebi tko da če grep najesenice ti ne bo žal!

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   jeseniška porodnišnica
23.8.2005 9:05:50   
Anonimen
js sem bla blazno zadovolna s to porodnišnico. res nimam pripomb. mene bojo še vidl. rodila sem z ea. prvi dve noči sem tiso dala na štacijo, da sem se naspala, pol je bla pa pr men. super je blo!

lp, lara

(odgovor članu ribica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   jeseniška porodnišnica
23.8.2005 10:48:03   
metaa
Tudi jaz zelo zadovoljna!! Bom še šla, sploh zaradi EA!

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
23.8.2005 22:08:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jeseniška porodnišnica
5.10.2005 10:45:05   
Katarina
Prijateljica je šla tja rodit štiri krat, nazadnje z e.a.,
pravi, da je bila vedno zelo zadovoljna.

(odgovor članu ribica76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jeseniška porodnišnica
12.10.2005 13:17:23   
FRAČAFELA
Prvič sem rodila v Jeseniški z EA, pa tudi sedaj v drugo nameravam. Meni je to super, da je lahko otrok ves čas pri meni. Prvo noč, ko je bilo malo hudo, pa tudi niso komplicirale in so jo odnesle za par uric, da sem se naspala.
Pohvalno za Jeseniceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katarina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jeseniška porodnišnica
24.10.2005 23:35:49   
jana-2
Živjo,
tudi jaz sem rodila na Jesenicah, čeprav sem iz Ljubljane. Pa drugič bom šla tudi tja. Čeprav ima nekako negativen prizvok, vse odtehta prijaznost osebja in to da nisi številka. Prvič sem rodila z EA, in sem bila zelo navdušena, čeprav sem se dogovorila, da mi, ko bo šlo zares ne bodo dali nove doze, da bom izkusila sladkost porodne bolečine.  Se mi zdi, da sem se pravilno odločila, saj sem bila glede na popadke spočita in dovolj močna, da sem lahko  sodelovala pri porodu in sledila navodilom babice in doktorja. Dvakrat sem potisnila in mali je bil zunaj - kljub vakumu.
   Pri meni je bila babica Špela, blazno prijazna. Naredila sem tako kot mi je rekla in mislim, da ker sem sledila navodilom je bilo vse še lažje.

 

 

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jeseniška porodnišnica
24.10.2005 23:39:51   
jana-2
Rada bi še kaj napisala, pa me hoče rač. kar omejiti!
Po porodu sva bila z malčkom sama v sobi, vsake toliko časa so prišli vprašat, če kaj potrebujeva. ker sem bila nad malčkom čisto navdušena nisem pustila niti, da bi mi ga malce popazile, da bi se naspala. V glavnem jaz dam en velik plus Jesenicam, ker se zelo trudijo, samo povedat moraš če kaj želiš in vprašat če te kaj zanima.user posted image

(odgovor članu jana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?