|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v križu
9.11.2005 13:32:25   
Anonimen
Nosečke, a je imela mogoče katera bolečine v križu na začetku nosečnosti.
Brala sem, da te bolečine lahko pomenijo grozeči splav in me je zelo strah.
Jaz občasno čutim tako topo bolečino, kot ob menstruaciji.
Hvala za pomoč!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 13:33:54   
biba77
Jaz sem jih imela vceraj.
Ne vem zakaj, je pa res, da sem vceraj malo vec hodila kot obicajno. Mogoce je bilo to le opozorilo mojega telesa, da potrebuje pocitek, saj je danes ze (se) ok.


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 13:44:01   
Anonimen
Jaz sem jih imela. Stopnjevale so se vedno, ko sem sedela v službi za računalnikom. Moraš paziti na pravilno držo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 14:38:57   
Anonimen
ja ja velcom tu d klab :)
ni panike o splavu. to so bolečine ki pridejo ker se začnejo tkiva in vezi pod vplivom nosečniških hormonov mehčat in tko te lahko biljo sklepi največkrat pa križ ja. zoprn je pa najbl če morš velik sedet!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 14:53:27   
Anonimen
Zakaj anonimnost?

Kar se tiče bolečin v križu, so prisotne že od prvega meseca dalje, en dan bolj, drug nič. Opazila sem, da me boli, če se premalo gibljem ali če dolgo sedim, npr. pri daljši vožnji z avtom. Pomaga gibanje. To je povsem normalno v nosečnosti, pač se celotna notranjost trupa na novo preurejauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 14:55:53   
Anonimen
aja pa še to..men so pri prvi nosečnosti nek od 20 do 30 tedna minile?? ne spomnim se pa točno kdaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 15:04:11   
anajmad
Jst v tej nosečnosti sem imela na začetku tam do 13.tedna neznosne bolečine v križu.Tako,da sem morala iti na bolniško.Sčasoma minejo,toda meni se pojavijo vsake toliko časa.Pomagam si z masiranjem hrbta in raznimi kremami.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 15:15:07   
Sulfinija
Ojla!!!!

Joj kako mi je ta forum zanimiv vsak dan bolj pa čeprav sem se komaj na njega prselila.
Ja kolko časa pa si noseča,da imaš že bolečine v križu.Joj ne smemo vsega brat,tako kot je danes dr.Pušenjak meni odgovoril če bom vse upoštevala naj si nabavim psihologa in kako bom prenašala tole 280 dni bolečine,...če bom vsaak zank upoštevala.In na koncu mi je napisal pa brez zamere ha.
Vendar tudi jaz pač žal spreašujem vse kar me zanima kajti prav tako je tudi meni tole vse novo in pač vse vidim in slišim in imam pač vas da se na vas nanesem,ko pa bom imela malo več izkušenj sama pa bom tudi jaz z veseljem pomagala.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine v križu
9.11.2005 22:40:58   
Mari71
Zivjo,

jaz sem v prejnji nosecnosti imela enake tezave s krizem od 8-13 tedna.
Pomagajo sprehodi in pa, da vsak tolikoi casa vstnes od mize in se sprehodis, magari samo do WCja. Tisto o splavu so samo prazne govorice.

Srecno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine v križu
10.11.2005 11:52:50   
2mak
Tudi jaz imam že nekaj tednov bolečine v križu in včasih me tako zelo boli, da se mi kar stemni pred očmi. Ampak me ne skrbi, ker vem, da je to del nosečnosti. Včasih se mi ta bolečina razširi tudi v noge, pa trtica me na trenutke strašno boli. Ti kar brez panike. Poslušaj svoje telo in ga upoštevaj (kar se miganja in mirovanja tiče). Jaz se ob vsaki taki stvari (beri bolečini, slabosti ali bruhanju) kar nasmehnem, ker vem, da je to zato, ker sem user posted image ! No, da ne bo katera mislila, da sem preveč pogumna - včasih me pa tudi malo zaskrbi. Še dobro, da obstaja forum, a ne?

Mojca9000, a ti Pušenjaku pišeš na mail? Mi ga lahko sporočiš, prosim?

Uživajte nosečke!

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?