|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako narediti adventni venček
15.11.2005 22:52:42   
mojcaziga
Pozdravljene!

Letos sem se odločila, da sama napravim adventni venček.user posted image user posted image  Tehniko približno poznam, ideje imam še tudi, zatakne pa se, ker ne vem kje dobiti sveže "vejevje in zelenje". user posted image user posted image  Se pravi kje in kdaj to nabavljate in predvsem katero zelenje uporabljate?


Hvala in lep pozdravček, Mojca

< Sporočilo je popravil puncica -- 18.11.2005 8:34:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
15.11.2005 23:00:07   
Anonimen
Mi smo kar doma našo cipreso napadli in ji ukradli par vej. Zdaj pa je več nimamo, pa saj nič hudega, ker imam čisto novo idejo za adventni venček, pri kateri ne potrebujem zelenja.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
15.11.2005 23:20:50   
lijalija
Meni je všeč venček z mahom. user posted image Ostane ves čas lep, nič se ne osipa tako kot pri smrekovih ali kakšnih drugih vejah. Kdaj nabrat? Ta vikend , če bo lepo, malo posušiš pa je. No, pri mahu moraš imeti ogrodje, medtem ko veje lahko prepleteš sam?user posted image   Drugače pa so mi všeč tudi kakšni adventni aranžmaji, ki niso ravno v obliki venčka. Ja to je pa že druga zgodba.user posted image  

_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
16.11.2005 8:11:57   
darjatimci
Tudi jaz sem iz smrekovih vejic prešla na mah zaradi usipanja iglic,najbolj idealen čas,da ga nabereš je dokler je suho in še ne zmrzuje mi smo ga ponavadi nabrali v Kamniški Bistrici ali kje v višjih legah,potem ga posušiš in uporabiš,no lahko pa ga tudi kupiš na tržnici imajo že tudi narejene venčke,ki jih sama okrasiš.

(odgovor članu lijalija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
16.11.2005 8:13:30   
puncica
Grem v gozd in naberem smrekove vejice. Letos pa ga bom naredila iz borovih storžkov pa mah notri skratka v enem unikatu je bilo ful fajn, pa še po moje odpada ne, ker smerkove vejice pa ful odpadajo.


< Sporočilo je popravil puncica -- 16.11.2005 8:46:05 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
16.11.2005 8:13:56   
Anonimen
js sem velikrat nardila venček na ogrodje uno iz šibevje pleteno in sem pustila da je večina ogrodja se vidla k mi je tist bl lepo k pa kake razčeperjene veje k jih težko lepo zvežeš.

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
16.11.2005 8:29:10   
Anonimen
Jaz ga mam pa še od lani. Je pa popolnoma brez zelenja, narejen je iz arašidov, vse skupi pa sem pobarvala z zlatim sprejem, na sredi pa pride še zlata okrogla sveča.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
16.11.2005 9:30:12   
klavdijas
Kaj pa ta varianta:
http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4376

Pri nas se je obneslo. Letos bo verjetno podoben.

lp,

           Klavdija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
16.11.2005 22:21:33   
malika
Jaz sem kot en hrček in ko sem na sprehodu z vozičkom, pridno nabiram materiale, tako da včasih zgleda kot da tovorim vse drugo kot otroka user posted image  .

Drugače pa lok za venček lahko kupiš, jaz ga naredim in vrbovih vej, ki jih sklenem v krog in jih povežem s zlato ali srebrno prejico.Preko polepim mah kar s slikonsko pištolo,preko tega spletem še kakšno vejico, dve bršljana, nalepim kakšnen štorž, kos lubja, lep kamen,,,, lani sem dodala še 4 cvetove vrtnic(sveže, ker so nam še cvetele pred hišo). Svečo pa dam ponavadi kar samo eno veliko na sredino venčka.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAKO NAREDITI ADVENTNI VENČEK
16.11.2005 22:29:23   
frutka_
Jaz si tudi kar kupim tist model venčka in nato s silikonsko pištolo lepim gor. Predlani sem poleg rafije in posušenega sadja nalepila gor še cimetove palčke (da diši..mmm) v suho sadje pa sem napikala klinčke, da še bolj diši! Aja, venček oblečem kar v rafijo ali pa v iglice.
Lahko uporabiš kakšen okrasek, ki ga zavežeš gor.
Letos imam v planu okraske iz das mase ali pa gline. tudi lepo pride!

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!