|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izcedek iz joškic - tako kmalu???
24.11.2005 15:35:18   
petka
Včeraj zvečer opazim, da imam na desni strani malo mokro majčko, ko pa se dotaknila joškice, so se takoj prikazale bele kapljice. Zjutraj je bilo izcedka še več, mi je kar teklo dol, pa tudi malo iz leve.
Pa sem komaj 17t1d ??? user posted image user posted image user posted image
 
A je to normalno???

Jest sem čist neizkušena, pa ne vem kaj se naredi, a se kar kupi modrc za dojenje al kaj? Zdej mam v modrcu vato user posted image , da ne bo ves posvinjuser posted image

En lep snežen pozdravček iz prestolnice user posted image

papa

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izcedek iz joškic - tako kmalu???
24.11.2005 15:37:38   
natalia
hy,

tudi meni se je to zgodilo že zelo zgodaj. ko sem se pozanimala pri dr.Pušenjaku je napisal, da to ni tako pogosto, je pa normalno. Od ženske do ženske različno pač.

lepo nosečnost!user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izcedek iz joškic - tako kmalu???
24.11.2005 15:39:35   
PBJ
To ni nič nenavadnega. Meni je tudi že zelo hitro (okoli 20. tedna) začelo curljati user posted image iz bradavic s tem, da je bil izcedek bolj rumenkast.

Dajo se kupiti blazinice za dojenje.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izcedek iz joškic - tako kmalu???
24.11.2005 15:42:44   
KIRA
to ni nič nenavadnega. očitno so se ti mlečne žleze dovolj zgodaj razvile, da so začele proizvajat mleko. če te zadeva moti si kupi blazinice za dojenje. nekatere ženske pač prej postanejo "mlekarice", nekatere pa šele ob porodu.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izcedek iz joškic - tako kmalu???
24.11.2005 15:46:07   
b.nika
Tudi pri meni se je to začelo precej zgodaj- mislim, da v 18.tednu.Nekaj časa sem za vsak slučaj nosila blazinice za dojenje, po enem mesecu je pa prenehalo, priteklo je ven če sem stisnila.Tako, da brez skrbi.

Pa lepo nosečnost...user posted image

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izcedek iz joškic - tako kmalu???
24.11.2005 17:04:52   
petraz
Nič takega, jaz sem imela izcedek mleka malo kasneje, kljub temu pa ti svetujem, da si kupiš že prej modrc za dojenje. V H&M jih imajo (zelo poceni-2000sit naprej..). Pa čimveč lepih trenutkov v nosečnosti in lahek porod...user posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izcedek iz joškic - tako kmalu???
24.11.2005 17:45:07   
StBarbara
Pri meni se je začelo tudi zelo zgodaj. Do poroda pa sem nosila "navaden" nosečniški moderček iz mother car-ja.

lp user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izcedek iz joškic - tako kmalu???
27.11.2005 12:43:47   
petra.horzi
oj
to je normalno. že od 16t lahko par kapljic
men teče še ne, lohk pa stisnem vn že kr dost
lp

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?