|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enostavne voščilnice z otroci
20.12.2006 16:49:42   
Meggi
Boste zaupale, kakšne voščilnice ste letos pripravili v vaši družini?

Seveda vem, da je bila bajta v razsulu, vse popackan, a veselje otrok neizmerno.

       Ja, vem da je pozno za kopirat, a saj veste ; bolje pozno kot nikoli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Enostavne voščilnice z otroci
20.12.2006 19:12:30   
miševi
Jaz imam dva predloga:

Lansko leto smo na šeleshamer nalepili smrekice, izrezane iz kolaž papirja. Hčerka je nato s "prstnimi" barvami in prstki na drevesce packala obeske. Je izpadlo zelo luštno. Potem je z istimi barvami narisala 3 bele krogle - snežaka in potem dodala še gumbe, učke, metlo....

Letos smo kupili barvni kolaž. Pa sva rezale in sestavljale svečke, snežake, smrekice z obeski. Nato sva okrasili še s svetlečim - zlatim in srebrnim lepilom in snežinkami in zvezdicami.

Aja, pa še ena ideja: bel kolaž za vizitko, v en del nalepiš papir druge barve, gor pa pobarvane in posušene liste praproti, ali pa kakšne druge liste,... Ali pa na barvast papir (moder) nanašaš malo bolj tekočo tempera barvo (bela, siva, svetlo modra) in pustiš, da se preliva. Dorišeš še snežinke, pa kakšnega snežaka in nalepiš na bel kolaž - vizitko.

Prijetno ustvarjanje.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Enostavne voščilnice z otroci
20.12.2006 22:37:37   
lelaval
Jaz sem s staejšima dvema delala. Naedili smo jih iz papirja (mali isalni blok), nekaj obezali s škajami, ki izežejo cik cak rob, nekaj pa ravno. Potem smo naisali smekice in božičke, božični škorenjček z igačkami, svečke in pobarvali s flomastri, lepilom z bleščicami, nekaj pa še pobavali s prozonim tekočim lepilom in nanj posuli zlate bleščice. So ful lepo ratale. Škoda, ker ne znam prilimat slikic zraven (niti v album jih več ne znam user posted image ), bi jih dala gor- razložite bjondi, kako se to naredi, pa vam jih pokažem. user posted image user posted image
Lahko pa vzameš lep božični motiv s  sarvjetke - ga izrežeš in pilepiš na voščilnico, poem pa obrobiš z lepilom z bleščicami (ali pa z navadnim ekočim lepilom, gor pa posipaš prah z bleščicami).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enostavne voščilnice z otroci
20.12.2006 22:47:04   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: miševi

Lansko leto smo na šeleshamer nalepili smrekice, izrezane iz kolaž papirja. Hčerka je nato s "prstnimi" barvami in prstki na drevesce packala obeske. Je izpadlo zelo luštno. Potem je z istimi barvami narisala 3 bele krogle - snežaka in potem dodala še gumbe, učke, metlo....



Tole bomo pa mi drugo leto porabili, hvala.

Letos pa je bil naš user posted image  v pomoč kot model-smo ga slikali in dali naredit fotografije, potem pa sem slikce samo prilepila na vizitke, napisala posvetilo in poslala.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Enostavne voščilnice z otroci
21.12.2006 14:27:20   
Meggi
Eto pa smo zrihtal. Vzeli smo barvni šeleshamer, zrezali voščilnice. Princeska je na male listke navadne, bele pisane, po svoje narisala snežaka ,smrekico, punčko, .... tudi botrco. Je to obrezala in smo naleple na voščilnico drobne risbice. Polepšale s zlato konturo, dopisale , prilepile tudi vzorčne darilne trakove ala svila. In je izpadel lepo in prisrčno. Uživali smo mi morda bodo tudi drugi. A ja za drugo botrco smo uporabil nogico male princeske namazal z barvo odtisnal olepšal in dopisal verz o potovanju v novo leto. Kaj se vam zdi malo, tako ...?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Enostavne voščilnice z otroci
21.12.2006 18:50:51   
Erdbeere
Midva pa nisva delal z otroci so pa bolj otroške, vam jih bom pa kar tukaj nalepila kako zgledajo
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Enostavne voščilnice z otroci
22.12.2006 20:50:16   
bobika
Naše voščilnice pa so letos zgledale tako:
user posted image

Odtis rokic je naredila 11 mesečna hčerkica, potem pa sva z atijem malo računalniško obdelala in sprintala.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Enostavne voščilnice z otroci
4.1.2007 14:11:19   
Kuba
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?