|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HejHoj punce - izcedek ?
23.12.2005 10:37:19   
petruskaL







halo punce...

ima katera, ki je bla že noseča izkušnje s tem? M mi zamuja tretji dan....mam pa en izcedek ki je bolj podoben vodi kot belemu toku (o ostalih znakih ne bi, ker sm jih že mela pa je prišla M), po tem pa sprašujem, ker se mi to še nikoli ni pojavilo in ker je CB pokazal 1. dan po izostanku,nekaj kar ni vredno omembe a je al ni + (prejšnji dan se mi je zdelo da je, včeri se mi je zdelo da ni).
Če katera karkoli ve o tej "vodi" bi bla prou hvaležna za vsak odgovor...

pa en pošteno vesel december še naprej


< Sporočilo je popravil wahoo -- 23.12.2005 13:20:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 10:47:34   
Naja30
Sem v 9t in imam ves čas tak izcedek. Včasih se mi zdi, kot da mi voda uhaja...user posted image  Se hecam, to je značilen izcedek za user posted image . Pa tudi če si delala CB in se je nekaj pokazalo, si po moje nova user posted image .Ker CB pokaže sli ne pokaže. Ne more danes nekaj pokazat, jutri pa spet nič.
A si 2x delala test?

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 11:02:42   
petruskaL

user posted image   moj + je bil še slabi viden od tega. In ja test sm delala 2x. Danc zjutr še BC mini - več kot jasno negativen.
Drugače pa je stanje isto kot je blo. V zadnjem letu mi še ni tok kasnila. Prsi me ne bolijo - niti nimam bohvekok napete, samo bradavičke mam dokaj občutljive. Mam pa trebuh ful napet in trd ko kamen.
Izcedek mam pa še zmeri - na vsake tolko ga tok priteče, da mislim da je M.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 11:09:12   
Lili2
Predlagam ti da čez kak dan spet opraviš test

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 11:11:58   
Anonimen
Poskusi narediti test čez kakšen dan ali dva, mogoče je premalo user posted image  hormona...
držim petke zate...Nati

(odgovor članu Lili2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 11:14:20   
Naja30
Test res ponovi čez kakšen dan. Tudi jaz držim pesti zate! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 11:41:43   
Katjusa
nosecniski hormon kolkr je men znano se dviguje na dva dni torej cez dva dni naredi se enkrat test ce ne bo M sej vem da je tezko cakat ampak vsi drzimo pesti da ti Bozicek prinese user posted image ! Drzi se pa zaposli se s cim da bos lazje cakala kar se pa tice prs pa jst nisem imale nobenih sprememb edini znak je bil izcedek, ki pa je pri meni bil rumenkast in pa driska, ki sem jo dobila ravno na dan pricakovane M!
Dokler se M ne prikaze vedno ostaja upanje kljub negativnemu testu!

Upam da ti bomo lahko kmalu cestitale

LP Katja

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 11:47:33   
inja2
ojla petruskaL

a pri tebi je še vedno enako stanje kot je bilo, jaz bi na tvojem mestu počakala do naslednjega tedna in če je še nebi bilo, bi šla k zdravnici na krvni test....

pri meni je tudi situacija še vedno enaka, samo sem danes dobila rjavkast izcedek in mi je brezveze delat test, k to ponavadi pomeni user posted image

pa veliko sreče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 11:56:42   
petruskaL
inja2 kaj naj rečem - glavo gor pa naprej!!!
Meni je najbolj bedno to dejstvo, da ni ne user posted image  in ne user posted image . Nej bo kar hoče, sam nej neki bo že. Sej me je zjutr tist BC mini prou iz tira vrgu, sam sem se potolažila, da M pa še vedno ni. Zdej mi je pa že prou useglih sam nej se neki pokaže. Danes sem sitna kot menda letos še nism bla.
Če se tale user posted image  ne pokaže prej bom res delala test enkrat drug teden. Zdej grem domov na Primorsko (sm v Lj čez teden) pa ga tud s sabo ne bom vzela, da me slučajno kaj ne prime. Enkrat v sre al pa čet bi blo pa po moje spet uredu probat. Kr če je kaj drugega narobe, da M ne pride je tut fajn čimprej h G, da se to zrihta ni tko?

TOK MI JE LEPO PUNCE DA DRŽITE PESTI ZAME....JAZ PA TUD DRŽIM ZA VSE VAS, KI BI RADE MELE user posted image , ZA TISTE KI PA ŽE VESTE DA MATE PA DRŽIM PESTI DA BO ZDRAVJA CEL KUP IN ŠE MAL

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 12:30:48   
Anuš
Tudi jaz nisem bila čisto ziher po testu- je blo tko švoh... Opravila sem ga po 5. dneh zamude. In sem šla takoj še isti dan h G, mi je dala napotnico za laboratorij. In domov sem odšla z najlepšo novičko-user posted image . Malo drago te lahko pride kupovanje telih testov, laboratorij je pa zastonj. Greš tja in rečeš: "Mislim, da sem noseča".

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 13:11:38   
petruskaL
kaj to grem brez napotnice user posted image ? Ma kašno vezo z osebnim zdravnikom?
Jaz mam os.zdravnico na Metelkovi - in kaj pol to zgleda tako - uletim po službi na Metelkovo direkt v laboratorji in prijavim "Mislim, da sem noseča" ?
Za čimprejšnji odgovor se zahvaljujem, ker v primeru, da je to tko bi jaz to kr danes uredila....

(odgovor članu Anuš)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 13:12:48   
petruskaL
uuuu sori...zdej sm bolj natančno prebrala...
Ja glede na to da je moja G 200 km iz Lj, ne bo pa nič

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: HejHoj punce POMOOČČČ
23.12.2005 13:50:28   
lelaval
Počakaj še kak dan, kot so ti že predhodnice napisale in ponovi test. Takrat pa boš 99% ali si ali nisi user posted image . Pri meni je tudi bil ezultat še slabše viden, kot pa navajaš, pa sem bila user posted image , prsi so me pa tud ful bolele, da se še oblačit nisem mogla kaj šele, da bi se jih user posted image  dotaknil, izcedek pa itak povečan
Držim pesti zate, da je tvoj user posted image  že na poti.

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?