|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna miza za na steno
23.1.2006 9:34:23   
daya
Pozdravljeni!

Zanima me ali morda kdo ve kje bi se dalo dobiti previjalno mizo, ki se pritrdi na steno in se jo potem, ko je ne uporabljaš lepo zapre navzgor in zato zavzame zelo malo prostora? Ob strani pa ima še nekaj žepkov za shranjevanje najrazličnejših pripomočkov.

Jaz sem jo pred 2 leti videla v Ikeji ampak, me zanima če se jo dobi tudi kje pri nas, ker ne vem če jo tam še imajo. Oz. lahko tudi v kateri drugi trgovini v Avstriji.

Hvala za informacije.

Lp,

Daya
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna miza za na steno
23.1.2006 9:37:02   
ninaki
Pozdravljena,

videla sem jo v BC, cena 18K.

Nina


(odgovor članu daya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna miza za na steno
23.1.2006 9:44:22   
ninaki
Sem se ravno spomnila, da je bil mogoce tudi Ariel. Zdaj pa res nisem vec ziher katera trgovina je bila, v eni od teh dveh sem jo pa zagotovo videla. V 1. nadstropju, kjer so posteljice in previjalne mizice, montirana je bila na steni.

Nina


(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjalna miza za na steno
23.1.2006 9:49:03   
Marogica
V Ikei se še vedno da dobit, vendar moraš zanjo povprašati v skladišču(tam, ko jemlješ robo), ker je ni več razstavljene. Njacenejša bi soigurno tam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ninaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna miza za na steno
23.1.2006 9:58:26   
tinkatonka
Previjalno, ki jo omenja ninaki sem tudi jaz videla v Baby-centru v BTC-ju v 1.nadstropju.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?