|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:05:05   
NANA123
ZDRAVO ZANIMA ME ALI STE ŠLE VSE NA MORJE KO STE BILE NOSEČE JAZ NAJ BI BILA JULIJA PRIBLIŽNO 5 MESECEV KAJ PRAVITE ŽELELA BI SE PRIJAVITI V HOTEL CRIKVENICA PA NE VEM KAKO SEM BOM POČUTILA NANA123
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:07:33   
Reja
Jaz grem na morje sredi junija, rok imam pa konec avgusta. Če bo vse ok, potem verjetno ni nobene panikeuser posted image

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:09:52   
Teni_



Jaz sem šla v obeh nosečnostih, obakrat noseča nekje 5 mesecev. 1. v Vodice (nekje 6 ur vožnje, ker še ni bilo cele avtoceste, 2. pa v poreč.



(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:09:54   
total
Jaz sem bila v Crikvenici noseča 7 mesecev-bla sva en teden in je bilo super.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:10:13   
golob
Ma ja!!!
Jaz sem bila 1 teden noseča ko sem letela na Karibe seveda nisem vedela.
Potem sem šla pa še pri 5 mesecih v Vodice, ki so precej niže od Crikvenice in sem blazno uživala!
Pojdi in si privošču!!!
Lp

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:12:45   
katarina j.
Midva z mojimuser posted image  sva šla pa kampirat s šotorčkom v 6 mesecu nosečnostiuser posted image . Drugič smo bili pa v Umagu, pa sem bila v 8 mesecu!!

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:13:06   
naja78
ojla.mi smo vedno vsako leto hodili na pag,pa smo letos odpovedali.takrat bom user posted image 6 mesecev.
šli bomo v slov.primorje,ali pa tam do Poreča.veliko jih gre daleč,samo jaz ne bi šla mirnih živcev,že tako smo težko prišli do user posted image in ga bom imela rajši v neposrednji bilžini kake bolnice,seveda malo boljše.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:16:12   
muki1
Mi gremo letos, ko bom nekje 6 mesecev noseča, pa se ne sekiram, mislim, da bo sprememba klime zelo prijala.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:29:24   
krfjolca
Midva greva pa v 5 mesecu na poročno potovanje - v Grčijo, Rodos. Je pa Magic Life hotel, in je tudi zdravnik tam. Poročnemu se pa ne bom odpovedala user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 10:33:23   
NinKa
Jaz sem bla v nosečnosti dostkrat na morju, ampak tako kot so nekatere pisale, si nisem upala dlje kot do Poreča. Ker nekako nisem zaupala hrvaški medicini in urejenosti bolnišnic. Tako, da sem zmerom pazila, da je vsaj Izolska in Postonjska porodnišnica v bližini za vsak slučaj. Aja dodati moram pa še to, da sem celo nosečnost imela probleme z bruhanjem in da je bil to osnovni razlog bližine Slovenije.

Če je vse ok v nosečnosti ne vidim razloga da bi šla tut dlje.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 11:35:45   
Anonimen
Jaz sem bila lani za prvi maj na Lošinju v prikolici. S tem, da niti na Cresu ni porodnišnice. Če bi kaj bilo narobe, bi mogla na celino. Pa sem bila dva meseca pred porodom.

Tako, da - uživaj!

(odgovor članu NinKa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 14:10:45   
ella2006
Jaz sem v prvi nosečnosti v 5 mesecu letela v Tunizijo za novo leto. Zdaj pa imam rok septembra pa gremo za 1 maj v Šibenik za 1 teden in  julija še na Cres za 3 tedne.
Če nimaš rizične nosečnosti in da nimaš kakšnih drugih težav  - zakaj pa ne bi šla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 14:13:52   
viv_
Jaz sem bila v prvo 6 mesecev noseča, ko sva šla kampirat na Murter za 10 dni. Sva imela druge plane, pa sem se jaz ustrašila in sem dala komando, da greva nekam blizu, pa mi je bilo potem ful žal.

Letos bom, če bo vse OK, konec julija noseča 6 mesecev, pa se gremo s šotorom potepat po grških otokih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 15:17:18   
aja
Seveda pojdita...ce se bos seveda dobro pocutila. Midva sva bila konec 6 meseca na potepanju po Tenerifih, pa na Danskem sem bila, pa nekajkrat na Dunaju. Pocni vse, kar te veseli in seveda toliko casa, dokler ti pase in seveda ne pretiravaj s sportnimi (in drugimi) aktivnostmi user posted image .

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 15:28:44   
lelaval
V 2. nosečnosti sem bila na morju, ko sem bila noseča celih 8 mesecev, lani - 3. nosečnost pa za prvomajske praznike 10 dni (rodila pa 12.6.)
Če se vredu počutiš - zakaj ne. Meni je sprememba okolja prijala. Vroče pa ti je itak doma ali na morju.  Pa prej sem se z G posvetovala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 21:32:18   
KODA
Jaz sem v 6 mesecu bila na dopustu.Nisem si upada dlje od Pirana,ker sem že v taprvo prezgodaj rodila.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MORJE -DOPUST
22.3.2006 21:50:33   
Marogica
Mi smo enega na morju naredili, drugič sem pa bila na morju v 4. mesecu nosečnosti in to v kampu. V 5. mesecu nosečnosti pa smo šli še na Kolpo, kjer smo prespali kar cel teden v igluju-šotoru. Ene izmed lepših počitnic, na zgražanje in strahove drugih. Saj se pa nima kaj zgoditi, razen v primeru rizične nosečnosti.
Tako, da če bo vse OK, ti kar idi in uživaj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MORJE -DOPUST
23.3.2006 7:57:31   
ribica.
Jaz sem pri polnih sedmih mesecih kampirala in je bilo čist ok.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MORJE -DOPUST
23.3.2006 20:50:28   
mtina
Hej. Jaz bom šest mesecev in tudi grem na morje.

user posted image   In že komaj čakam

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MORJE -DOPUST
23.3.2006 21:33:23   
Pikabu
V prvi nosečnosti sva bila na Krku, točno dva meseca pred rokom, letos gremo spet na Krk in spet dva meseca pred rokom, če bo le vse v redu. Planirano je, rezervirano tudi, zdaj samo upam, da ne pride kaj vmes.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MORJE -DOPUST
23.3.2006 22:06:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mtina

Hej. Jaz bom šest mesecev in tudi grem na morje.

user posted image   In že komaj čakam


tudi mi2 samo ne veva še točno kam, moj navija za Grčijo jaz pa za Dalmacijouser posted image

(odgovor članu mtina)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?