|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dvojčki nedonošenčki
21.8.2006 11:32:09   
tajtaja
Naši dvojčki so rojeni 31.3.2006, sedaj sta stara skoraj pet mesecev.Rojena sta v 34 tednu, punčka je tehtala 2580, velika 47 cm, fantek 2130, velik 46 cm.
Pri treh mesecih in pol sta bila že zelo izenačena, velika 62 cm in težka 6880 g.
Zanima me, kako so v tej starosti napredovali vaši nedonošenčki, naša dva se še ne prekotalita iz boka na trebuh, niti še ne dasta nogic v usta, najraje ležita in opazujeta nas, kako jima prigovarjamo, se zelo veliko smejita.

< Sporočilo je popravil nalin -- 8.10.2006 12:17:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DVOJČKI NEDONOŠENČKI
21.8.2006 13:07:36   
petra.horzi
da te potolažim najprej-kotaljenje se začne normalno okoli 5meseca iz trebuha na hrbet in okoli sedmega iz hrbta na trebuh, nogice začnejo raziskovat okol 6meseca
moj pr treh mescih še skor nč ni počel, je še zmeri večinoma jedu in spal, buden ni bil dolg pa skoz si se mogu z njim ukvarjat
rodila sem tud v 34tednu, mel je 2360g in 44cm, zdej smo stari 7,5, pa ma že več k 8kg, pa 70cm, razvija se čist normalno k vsi sedem-mesečniki, nč se mu več ne pozna da je nedonošenček
za dvojčke je pa sploh normalno da se rodijo prej
nč se ne sekirat, k če sta zdrava, zadovoljna, se velik smejita in lepo napredujeta-kar pove že to da mata skor 7kg, kar je zlo dobr, to p0meni da jima nič ne manjka
k eni prej začnejo eni mal kasnej, vsi pa prej al slej shodjo in zrastejo;)

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DVOJČKI NEDONOŠENČKI
21.8.2006 13:09:46   
petra.horzi
no sam to sm spregledala, da sta zdej stara 5 mesecev, ampak to nč ne spremeni.
moj jan še zdej ne daje lih kej dost nogic v usta, igra se pa z njima mal več k en mesec:)

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DVOJČKI NEDONOŠENČKI
21.8.2006 21:15:28   
anajmad
Zmeraj moraš gledati koirigirano starost. Starost minus 6.tednov. Res je,da eni nadpovprečno napredujejo,drugi se pa držijo začrtane poti. Moja Ula bo stara jutri 8.mesecev,koirigirano 4.mesece in dva tedna, pa  zdej komi opažam, ene tri tedne, da se prevali iz hrbta na bok. Probava tudi na trebuh,pa še ni tako močna.
Res pa je,da smo mi bili kar 13. tednov prej rojeni pred rokom. Tu na RR-ju so tudi dvojčki,pa se ne javljajo kej preveč. Je pa bilo kar plodno leto,večina produkt IVF. Ko smo bili mi na EINT je bilo 12 parov dvojčkov in to  v roku slabih treh mesecev.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?