|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj pa riba?
17.5.2006 8:58:53   
2ursae
moj mali bo na morju star 9 mesecev in zdaj raziskujem, če bi mu lahko tam ponudila malo ribe. Pediatrinja pravi, naj do dopolnjenega enega leta rib ne dajem.

Pa me zanima - zakaj se naj rib ne bi dajalo? Mislim, kaj vsebujejo, da so tako rizične? Katera ve? Kdaj se pa ve ponudile ribo?
Mal sem zmedena, sem namreč precej prepričana, da ljudje, ki žeivijo ob morju, dajejo ribe svojim user posted image  že precej zgodaj. 

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj pa riba?
17.5.2006 9:08:14   
mynyka
jaz mislim da mu lahko daš....jaz sem mojemu dala ker so zdrave.user posted image -nevarne so zaradi kosti-da jo nebiuser posted image pojedel in se zadavil

_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj pa riba?
17.5.2006 9:10:09   
benika
Midva sva Benjaminu dala malce ribe prejšnji teden na morju. Saj tud glutena ne priporočajo do enega leta, pa naši mulčki vseeno veselo žulijo skorjice in piškotke. Po moje ne more bit nič narobe.

(odgovor članu mynyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj pa riba?
17.5.2006 9:58:08   
Anonimen
Bela riba se lahko daje od 8.meseca naprej, plava od enega leta.

Pri ribi je pomembno tudi to, da je sveža. Če boste na morju, bo verjetno sveže ribe v izobilju. Kako veš da je sveža? Če ne po izgledu, po ceni. Sveža riba ni nikoli draga, tudi bela ne.

Najina punčka je jedla ribo kmalu pred enim letom, ni bilo nič narobe. Zelo pa pazim na to, da ne dobi kakšne kosti.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj pa riba?
17.5.2006 10:11:37   
bskrle
Ribe so alergene in ponavadi vsebujejo zelo visoko količino živega srebra.
Nekaj sobot nazaj je v Delu slov. strokovnjakinja pisala o tem.
Reka Idrijca živo srebro zanaša v JAdran, zelo veliko pa ga je tudi v severnomorskih ribah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj pa riba?
17.5.2006 12:15:43   
tinica
Jaz sem mojemu tudi dala ribo pred dopolnjenim enim letom starosti, ker pač nisem vedela da je alergena, pa na srečo ni dobil nobenih izpuščajev. Npr. z jagodami pa smo počakali da je bil star 1 leto, pa ko smo mu jo dali je potem dobil izpuščaje.
Tako, da probaj mu dati čisto malo ribice za poskusit in počakaj en dan pa boš videla kako in kaj, drugega ti ne morem svetovati.
Vsak otrok je drugačen.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj pa riba?
17.5.2006 12:23:01   
Anonimen
Upam, da so živo srebro pojedle ribe na severnem Jadranu user posted image . Ali pa da ga je tok izvozil v Italijo user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.5.2006 20:00:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.5.2006 21:45:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.5.2006 12:42:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?