|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 12:19:02   
Metuljček Cekinček
Zanima me, kako vašim user posted image  pripravite melancane?

Ko jih jaz pripravljam zase, jih narežem na kolobarje in posolim, nato pa malo počakam, da sol "zmanjša" grenkobo, potem pa dušim za omake ali popečem za prilogo.

Zdaj pa ne vem, kako je s soljenjem. Jih za 6 in pol mesečnega dojenčka lahko posolim in počakam, da vpijejo sol?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 12:20:54   
tulip
Jaz jih pripravim isto. Zanj pa jih soli čimmanj ali raje ne, pač jih podušiš, lahko popečeš oz. popražiš na malo čebule, ali jim dodaš še bučko, da ni tako močan okus. Po želji oz. če že jeste lahko dodaš kislo smetanouser posted image .

< Sporočilo je popravil tulip -- 28.5.2006 12:22:46 >

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 12:41:27   
Bubamaraa
Jaz jih naredim isto, samo jih posolim, ampak res čisto malo, pa kisla smetana kot je napisala tulip res paše noter...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 13:50:06   
babylove
Skuham skupaj s krompirjem in naredim mešan pire. Brez soli.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 17:50:09   
TVN
Jaz jih sicer pripravim v mikrovalovki z olivnim oljem, dodam pa Zdenka sirček oz. Alpski trikotnik sirček ter zelo malo soli. Je mljask.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 20:05:10   
Pia67
Jajčevci spustijo grenak sok tudi, če jih narežeš na kolobarje in obtežiš z manjšim krožnikom na katerega položiš npr. liter mleka. Sok odteče na dno posode. Naredim pa jih kakor so napisale ostale.

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 20:31:31   
bskrle
Jaz jih majhnemu otroku do enega leta še ne bi dajala, sem zagovornica sezonske hrane.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako jim pripravite melancane?
28.5.2006 20:46:56   
jakaracman
Mali jih naredim z krompirjem v omaki , skoraj brez soli, sama si jih dostikrat popečem na olivnem olju, nikoli jih prej ne solim in niso nikoli grenki.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?