|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj jim dajete ve po 1 letu ?
13.6.2006 9:08:50   
inara
Pozdravljene,
včeraj je naša punčka dopolnila eno letouser posted image user posted image user posted image !!!Zanima me ali ve zdaj dajete vašim malčkom že praktično vso hrano (se pravi kuhate za vas in za otroka iste stvari, morda malo manj začinite za otroka) ali so kakšna živila, ki se jih izogibate.Jaz še vedno kuham zelenjavico pa mesek-razno razne kombinacije me pa zanima vaše mnenjeuser posted image .

Pa še eno vprašanje glede piškotov.Do sedaj sem ji vedno kupovala Od Mannerja otroške.Ali mislite, da ji lahko dam navadne Albert kekse?

pa pauser posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 13.6.2006 10:23:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ JIM DAJATE VE????
13.6.2006 9:17:07   
hubi
Naš je star 9 mesecev in tam pri 7,5 meseca se je gospod odločil, da ne bo jedel drugače kot midva. To sem ugotovila, ko je vse juhe, kaše, pripravljene samo zanj striktno zavračal (beri zalepil usta). In jaz sem mu iz obupa pač dala hrano, ki je bila za najino kosilo in sem ga komaj dohajala. Malo manj solim in ne popram, drugače pa uporabljam vse začimbe. Ja, pa od takrat dalje je VSE.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ JIM DAJATE VE????
13.6.2006 9:21:10   
hubi
Pozabila sem, ne dam mu jagod, oreškov, pije še adaptirano mleko, vendar vse kaše delam z alpskim. Aja, pa rib ne, so tudi alergene.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ JIM DAJATE VE????
13.6.2006 9:23:40   
Anonimen
Vse najboljše punčki user posted image  user posted image

Hrana: poje praktično vse, kar ji damo. Izogibamo se zelo začinjeni ali mastni hrani, ki pa tudi za naju ni dobra...Praktično za vse kuhamo isto.

Piškoti: albert komot. Mala Mič je tudi napolitanke in druge trde piškote. Stara je 11m.

(odgovor članu inara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ JIM DAJATE VE????
13.6.2006 9:33:04   
Maleal
Marcel bo star 11 mesecev in nekje od 10 meseca je isto kot mi2,pazim pa pri soli,ne popram,ne dam mu mastne hrane in kože npr.pri kuri.Jedel je že jagode in kivi,ni bilo reakcij.Mleko še pije adaptirano,ker drugega noče in mislim,da ga še kar bo en čas,kekseke pa mu tudi jaz kopujem te Manerjeve.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ JIM DAJATE VE????
13.6.2006 10:14:21   
Anonimen
Že od 8-9 meseca je sin prav VSE,kakor mi.

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ JIM DAJATE VE????
13.6.2006 10:53:59   
asso
Jaz sem tudi že pred letom starosti ji začela dajati vse po malo. Ne vidim kaj se spremeni med npr. 11 in 12 mesecem. Ja, sedaj pa kar naenkrat lahko vse poskusi.
Tudi alergena živila (jagode, ribe, beljak) sem ji dala pred letom dni in ni bilo reakcije tako, da sem nadaljevala...
Edino kakšnih porkerij (čips, smoki...) sem se izogibala in ji ne dajala...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAJ JIM DAJATE VE????
13.6.2006 11:25:37   
Pingvinčica
Tudi naša Tia že od 10 meseca je praktično vse, le malo manj začinjeno. Malo pred 1 letom je pohrustala že tudi kakšen smoki ali kaj podobnega. Tudi jagode in vse ostalo že papcamo. 

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj jim dajete ve po 1 letu ?
13.6.2006 12:46:28   
babylove
Pri vseh pač ne gre tako gladko. Naš je še zmeraj zmiksano in po možnosti dojenčkasto hrano pri 1,5 leta user posted image ...

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj jim dajete ve po 1 letu ?
13.6.2006 13:12:33   
TVN
Mi imamo 9 mesecev (danes!) in tudi že jemo praktično vse. Tudi z domačimi vrtnimi jagodami smo že poskusili, pa z nekaj grižljajčki osliča in je bilo vse o.k. Sedaj se pripravljam, da bi dala jajce, a ne vem, kako. Ima katera kakšno idejo? Jajca je sicer jedla v drugačni obliki (rižev narastek, jajčne testenine ipd.) in mislim, da ne bi smelo biti težav, ampak rada bi preverila še, kako je s pravim jajcem, zaužitim "direktno". Kako ga pripravite - ali samo skuhate v trdo in ponudite ali kako?

Jaz obožujem v mehko kuhano jajce - a ji lahko dam?

Pa sorči, ker sem malce zašla s teme.

Aja, piškotov naša ne mara, obožuje pa kruh v vseh oblikah in okusih. Sem čisto vesela, teh sladkarij bo še kasneje povsem dovolj.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj jim dajete ve po 1 letu ?
13.6.2006 15:02:17   
diva 4
Naša dva sta jedla od 8 -9 meseca enako kot mi. Seveda manj začinjeno , pa brez oreščkov.Pa tudi raje jest nemiksano hrano - se pravi na majhne koščke mesek , krompirček , zelenjava, sadje ,keks pa kar v roko.Izogibamo se pa tudi mastni hrani.user posted image

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj jim dajete ve po 1 letu ?
13.6.2006 15:06:29   
Anonimen
Jajce-lahko ji daš trdo kuhanega, do prvega leta se priporoča samo rumenjak brez beljaka, 1x na teden.

Če noče jesti jajca samega, ga lahko skriješ med pire krompir.

(odgovor članu TVN)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj jim dajete ve po 1 letu ?
13.6.2006 21:17:36   
Pajaca
Pri 7 mesecih mi je pojedla pol konjskega zrezka v poprovi omaki fajn namazanega z zemfom pa pol spečenga..... tko ornk začinjena zadeva (svojega natur še povohala ni). No in od takrat je vse pripravljeno kot za naju. Razen gob še ni jedla. Pajackovo prvo meso je pa itak bilo svinjina, ker pač je to najpogosteje na našem jedilniku.

Sem pač mnenja da je treba otroka pred vrtcem pripraviti do tega da je normalno začinjeno hrano in vse po vrsti, da ni pol kar ene panike in krize s hrano. In ker je šla v vrtec pri 10.5 mesecih... je bilo treba pohiteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj jim dajete ve po 1 letu ?
14.6.2006 18:13:51   
TVN
Uff, pajaca, tale je pa huda. Začimbe, pa še svinina! Divje! No, krasno, da je vse preživela brez težav (a je ni nič zvijalo?) in da ni nobenih reakcij (alergij). Jaz se prašička še ne upam dati, čeprav ga imamo mi recimo enkrat na teden ali pa na 10 dni na jedilniku....  Z začimbami pa tudi mi že kar poskušamo, vendar postopoma.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?