|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rizeva kasica
21.6.2006 22:40:37   
irena111
tiste malo bolj izkusene mamice bi prosila za nasvet s katero kasico zaceti pri 4 mesecnemu otroku in kako. baje so rizeve najboljse? pa katera firma? vala za nasvete!user posted image

_____________________________

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rizeva kasica
21.6.2006 22:46:48   
Marogica
Mi smo dajali samo Rižolino, drugih ne poznam, ker jih ni hotel kaj dosti jesti, nekje 2 meseca. Je jedel raje druge kašice

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rizeva kasica
21.6.2006 22:50:50   
Katrin
Jaz sem poskusila več vrst (Kolinska, Alette...), pa nismo jedli nobene. Še danes ne mara ne čokolina, ne keksolina, ne rižolina....

Poskusi, pa boš videla, katera kašica vam ugaja.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rizeva kasica
21.6.2006 22:52:37   
Anonimen
Rižolino. Pa Nestle jo ima (ne poznam).

Lahko pa daš tudi druge kašice (Hipp, Humana ), ki so primerne od 4. meseca naprej. Večina se pripravlja z vodo. Mala Mič jih je rada jedla, če so "najbolj" kvalitetne, pa ne vem.

(odgovor članu irena111)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rizeva kasica
21.6.2006 22:57:12   
šnucika
Od Alnature-dobiš v DM,od kolinske...obe zelo rada je!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rizeva kasica
22.6.2006 9:23:45   
sazi
naš mali je riževo kašico od Milupe, mu pa dam tisto, ki se zmeša z mlekom (imajo tudi take ,ki se zmešajo z vodo). zaenkrat dobi tako brez dodanih okusov

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rizeva kasica
22.6.2006 12:23:51   
lili marlen
odvisno, kaj ti je bolj praktično.
rižolino se meša z mlekom (se pravi, da moraš posebej narediti adaptirano mleko in zmešaš not rižolino). je brez kakšnega okusa in je zato tudi dober za zgoščevanje kašic iz sadja in zelenjave, ki jih sama narediš.
druge riževe kašice (hipp, alete) se mešajo z vodo, ker je adaptirano mleko že not in imajo običajno kakšen okus - naša ima najraje jabolko/vanilija od hippa in banano od alete.
mi imamo rižolino kot rečeno včasih za kaj zgostit, drugače pa te z mlekom, ker se dojimo in zaradi tega se mi zdi bolj praktično, da je mleko že not. pri nas je to edina industrijska hrana, ki jo jemo, drugače vse pripravljam sama. če je zdrava ali ne, ne vem, gotovo ji pa zaradi teh kašic ne bo nič hudega.
pa dober tek.

lp

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rizeva kasica
22.6.2006 20:32:47   
karin412
Jaz sem kupila v DM Alnatura, enkrat sem ji naredila z vodo, danes pa z mojim mlekom, pa je danes kar veselo jedla - sicer šele uvajam gosto hrano.

(odgovor članu lili marlen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rizeva kasica
22.6.2006 22:04:25   
sarazan
Jaz ji občasno dam Milupine bio riževe kosmiče. Načrpam si mleko in ji dodam te kosmiče - so brez dodanega sadnega okusa, brez konzervansov, barvil in glutena. Ne vsebuje adaptiranega mleka.

Ker čakamo na alergološke teste, si zaenkrat še ne upam kaj več eksperimentirat. Sicer polno dojim.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rizeva kasica
24.6.2006 21:30:58   
natalia
rižolino Podravka

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rizeva kasica
25.6.2006 10:54:03   
soncicaT
Kako pa pripra<viš kašico s svojim mlekom...a še potem ko si ga stisnete, še kaj grejete..

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rizeva kasica
26.6.2006 22:07:52   
sarazan
Jaz ponavadi mleko zjutraj izčrpam. Polovico ga porabim za jutranji, polovico pa za večerni obrok. Mleko shranim v hladilniku.
Ko mleko uporabim, ga najprej dobro premešam, potem pa nalijem v plastično skledčko za otroke. Dno skledčke je potopljeno v vročo vodo in s tem ogrejem mleko na zaželjeno temperaturo - ga poskusim, s čemer sem imela najprej kar težave, saj konec koncev poskusim svoje lastno mleko user posted image .
Ker še ne pripravljam večje količine riževih kosmičev, skledčka kar odstane v vroči vodi in se mi kašica med hranjenjem ne ohladi.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?