|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test?
28.6.2006 8:33:10   
delfinčica
Pozdravljene,

a se da kateri pogledat, dala sem slikico v album. Jst vidim, kar vidim (kar želim videt), dejte mi pa še ve prosim povedat, a mam privide? Test je delan dan, dva... pred tako zelo nepričakovano M. Jst ne vem, kaj naj si mislim, nočem pa preveč upat, ker smo bili že tolikokorat razočarani dosedaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test?
28.6.2006 8:36:46   
Snoopika
Hm, jaz tud neki vidim... tko zelo nežno obarvanega... Kaj pa če bi ponovila test čez kake dva, tri dni... ampak po moje , da je... user posted image user posted image

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test?
28.6.2006 8:37:59   
delfinčica
Ja, sej bom ponovila, če me prej user posted image  user posted image user posted image user posted image M ne preseneti...

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test?
28.6.2006 8:44:51   
čiška
Ja, jest tud neki vidim,mogoče pa je!Držim pesti!

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test?
28.6.2006 9:17:02   
emaa
Črtica je zelo bleda, tako da lahko bi bilo, ponovi test čez kaka dva dni, da ne bo več dileme, da ti res lahko čestitamo.

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test?
28.6.2006 9:40:06   
Anonimen
Kot sem ti že povedala, je bilo pri meni obakrat isto. Pa sem bila noseča, tko da.... Ti bom čestitala čez par dni, ko boš test ponovila! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test?
28.6.2006 9:52:09   
delfinčica
Hvala, hijenca :)

Itak, da sporočim, kaj je zdej na tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test?
28.6.2006 9:52:26   
lana38
Jaz vidim zelo bledo user posted image . Kateri test pa je to Romed ali BC mini?
Misli, da si user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test?
28.6.2006 9:53:16   
lana38
ops napaka. Moralo bi pisati: Mislim, da si user posted image .


_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test?
28.6.2006 9:55:11   
vampirka
Delfinčica, če je to BC mini...potem se po 10-15 minutah pokaže taka črtica tudi če je negativen (izkušnja kar nekaj dolgoletnih bork iz tegale foruma)...ponovi test čez 2-3 dni in boš vedela pri čem si! SREČNO!

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test?
28.6.2006 10:22:56   
delfinčica
Ni BC mini in v teh 10ih mesecih sem tudi že tistih naredila en kup in se nikoli ni pokazala črtica, ko se je posušil. Sicer je First Sign (brez plastike). To je prvič, da se mi ja tako zgodilo (ok, razen tistega "znanega" znazka na romedu, ki se itak skoraj vsaki zgodi).

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test?
28.6.2006 12:04:02   
lelaval
user posted image user posted image  Rahla črtica, je pa le. user posted image user posted image  Mogoče se slabše vidi, ker še ni toliko nosečniškega hormona prisotnega, čez par dni pa bo že močnejša - Držim pesti, da bo res.

Pri meni se je tudi tako slabo videla (sicer na CB, a test je test) in sem bila noseča. Čestitke še enkrat, ker si zagotovo user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Test?
28.6.2006 16:41:33   
PIKA
Tudi meni se je na CB pokončna črtica res zelo slabo videla, vendar se je. Že nekaj dni ga vsak dan malo pogledam, ker mi je všeč. Najraje bi ga spravila za spomin. Na tvoji slikici pa se črtica vidi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Test?
28.6.2006 17:39:41   
lana38
Jaz pa imam od svoje zadnje nosečnosti shranjene teste, čeprav se je žalostno končala. Me vsaj nekaj spominja, da sem bila neizmerno srečna do izvida AC.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Test?
28.6.2006 17:59:02   
pot
Jaz jo pa vidim, user posted image  namreč! user posted image user posted image user posted image  Sicer je še švoh, ampak je vidna.

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Test?
28.6.2006 18:17:59   
inja2
Jaz tudi vidim user posted image , tako da mislim da si user posted image

čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Test?
28.6.2006 19:49:01   
thaiss
ČESTITKE ZA user posted image !!!

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Test?
28.6.2006 20:26:44   
koala
Meni se tudi nekaj bliska, nekaj rozastega, pa vseeno ponovi test, ko bo vsaj en dan zamujala.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?