|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročni fotograf
12.4.2009 15:30:53   
Kanny
Pozdravljene,

Zanima me ali je tukaj na forumu kakšna, ki ni najemala fotografa za svojo poroko?

Bolj kot razmišljam se mi zdi, da bi naju slikali kar naši domači (nas bo 20). Saj so cene res visoke. No ja, saj je res da je to enkrat v življenju in da so slike lahko lep spomin. Sam če imaš doma dobr digitalc, pa ni vrag da ne bi ene par slik rataluser posted image

Kaj pa vi mislite na to? Bi jih mogoče preveč obremenjevala s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročni fotograf
12.4.2009 16:04:25   
porednica22
ojla. na poroki sem imela nekaj več kot 30 ljudi. slikali pa so domači in prijatelji.
slike so super. lahko si jih tudi pogledaš na mojem profilu oz. v mojem albumu. edino kar ti svetujem, da naj kdo slika tudi s fotoaparatom na film, ker znajo baje digitalne fotografije z leti zbledeti.
Mi smo bili zadovoljni, fotke so bile super...ni bilo nekih prisiljenih poz in je bilo ogromno različnih trenutkov.
Nihče ni bil obremenjen zaradi slikanja. :) lp

_____________________________

porednica

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročni fotograf
12.4.2009 18:58:57   
josephine27
moja sestrična tudi ni najela fotografa ampak je prosila prijateljico ki se malo ljubiteljsko ukvarja s tem in so nastale super slike. jasno smo tudi  drugi domači slikali ampak njene slike so bile vseeno lepše k je imela tud aparat dober ( sploh v cerkvi se je poznalo). tako da če ima kdo malo smisla potem kar.se pa splača povabljene prosit naj malo več slikajo kot bi sicer tako imaš več možnosti za lepe slike. itak pa se da digitalne malo popravit če je treba.

_____________________________



(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročni fotograf
12.4.2009 23:21:15   
ery
Ne boste verjele...

midva z mojim se ravnokar pogovarjala, da fotografa ne bi imela, ker je res draaaago in bi kakega kolega prosila.... hm...


_____________________________




(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 8:44:30   
naja17
Sorry punce, vrjamem, da je drago, ampak jaz bi raje kje drugje stisnila kot pri fotografu, ker to je najlepši spomin in noben sorodnik al kolega ne bo naredil take slike kot dobre fotograf....

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 8:59:09   
ery
Ja sej vem.. fotograf oz.slike ostanejo.. Zato sva zdej midva obdržala fotografa :)) 

_____________________________




(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 10:31:02   
zmajaz
Nas je bilo na poroki 13, pa sva vseeno vzela fotografa - poročila sva se na gradu, fotograf je bil zraven pri uradnem delu, naju fotografiral še v grajskem parku in potem še nekaj slik v studiu in imava čudovit album - ni nama niti pikice žal. Slike, ki so jih še dodatno delali domači, potem na kosilu itd., niso pa niti senca temu, kar naredi fotograf.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 10:45:52   
Tanja_
Jst tud mislim, da raje kje drugje stisnita kot pri fotografu. Sej je drago, ampak slike, ki jih naredi profesionalni fotograf ali pa nekdo, ki ima malo smisla, so neki čist drugega kot slike tistih, ki se s tem ne ukvarjajo. Pa malo si poglej tudi delo teh, ki naj bi bili profi fotografi, ker eni so "profi", pa so na slikah recimo ženin pa nevesta pa za njima cerkev, pa njemu turn iz glave raste. To sem npr. videla na enem izmed slovenskih poročnih forumov. Sej je res, da manj računajo, ampak jst mu vrat zavijem, če mi naredi take slike. Je pa tudi tako, da si na poročni dan ful uštiman in je to itak eden najlepših dni v življenju in si si običajno na slikah tudi všeč, tko da je vsaka fotografija, tudi tista s turnom iz glave, za nevesto in ženina najlepša. Mislim, da to ti, ki so se začeli tko na blef ukvarjat s poročno fotografijo potem dobro izkoriščajo. Skratka malo si poglejta končne izdelke preden se odločita, ti bo hitro jasno, kaj mislim.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 13:24:54   
FLASK_A
Odkar sem za krst našega fantiča rekla za slikenje našemu kolegu, ki se s tem ljubiteljsko ukvarja, sem defenitivno PROTI! temu. Slike so bile milo rečeno slabe, samo nekaj je kar dobrih. Poze so bile slabe, ujeti trenutki tudi. Resnično žal bi mi bilo, da bi se to zgodilo na najini poroki, zato sva se tu še najbolj "izprsila"user posted image .

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 17:41:30   
Čebel@
midva sva imela na poroki 2 fotografa in ni nama žal.....slike so res fantastične ker je isti moment slikan iz dveh kotov  (v cerkvi ko me oče pelje pred oltar),mojemu kolegu sva pa zaupala kamero in je posnel cevilno,cerveno,otvoritveni ples,prodajo šopka-take posebne momente in imava dvd in nama ni niti malo žaluser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 17:43:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: porednica22

ojla. na poroki sem imela nekaj več kot 30 ljudi. slikali pa so domači in prijatelji.
slike so super. lahko si jih tudi pogledaš na mojem profilu oz. v mojem albumu.


No ja....tebi verjetno so, meni pa so dalečččččččččččččččččččč od tega, da bi bile super.
Sto let razlike med njimi in profi fotko.


(odgovor članu porednica22)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 18:08:04   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: porednica22

ojla. na poroki sem imela nekaj več kot 30 ljudi. slikali pa so domači in prijatelji.
slike so super. lahko si jih tudi pogledaš na mojem profilu oz. v mojem albumu. edino kar ti svetujem, da naj kdo slika tudi s fotoaparatom na film, ker znajo baje digitalne fotografije z leti zbledeti.
Mi smo bili zadovoljni, fotke so bile super...ni bilo nekih prisiljenih poz in je bilo ogromno različnih trenutkov.
Nihče ni bil obremenjen zaradi slikanja. :) lp


Zdaj sem tudi jaz pogledala slikice. Lepo, da so ti všeč. Meni osebno bi se zmešalo, če bi dobila tak izdelek. Mogoče za primerjavo- poglej spodnji link. Ko sem te slike dobila, sem takoj vedela, da je bila moja odločitev pravilna, ko pa sva dobila še album... Vsi smo ostali brez besed...

Se pa strinjam, da smo si različni in čisto lahko da so tvoje slike tebi fuuuul všeč. Moje zahteve so pač dosti višjeuser posted image Draga sem, ni kajuser posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 13.4.2009 18:09:15 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 18:09:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Mogoče za primerjavo- poglej spodnji link. Ko sem te slike dobila, sem takoj vedela, da je bila moja odločitev pravilna, ko pa sva dobila še album... Vsi smo ostali brez besed...



Drzi tudi zame :).
Prekrasne fotke.

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 18:16:46   
lilija*
Joj, daj še enkrat premislita! Pri fotografu nisva šparala, pa mi ni niti malo žal! Slikal pa nju je Ciril Jazbec, da mu naredim malo reklame:-) Si jo zasluži! Še nikoli se nisem sama sebi tako dopadla na fotografijah kot na poročnih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 19:31:46   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Mogoče za primerjavo- poglej spodnji link. Ko sem te slike dobila, sem takoj vedela, da je bila moja odločitev pravilna, ko pa sva dobila še album... Vsi smo ostali brez besed...



Drzi tudi zame :).
Prekrasne fotke.


user posted image

user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poročni fotograf
13.4.2009 22:47:22   
maja&m
Flaška-čudovite fotke. Kar solze so mi stopile na obraz. Odlično delo fotografa. Kolikšno pa ima ceno tale fotograf?

Lp

Maja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poročni fotograf
14.4.2009 10:30:00   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: porednica22

ojla. na poroki sem imela nekaj več kot 30 ljudi. slikali pa so domači in prijatelji.
slike so super. lahko si jih tudi pogledaš na mojem profilu oz. v mojem albumu. edino kar ti svetujem, da naj kdo slika tudi s fotoaparatom na film, ker znajo baje digitalne fotografije z leti zbledeti.
Mi smo bili zadovoljni, fotke so bile super...ni bilo nekih prisiljenih poz in je bilo ogromno različnih trenutkov.
Nihče ni bil obremenjen zaradi slikanja. :) lp


Zdaj sem tudi jaz pogledala slikice. Lepo, da so ti všeč. Meni osebno bi se zmešalo, če bi dobila tak izdelek. Mogoče za primerjavo- poglej spodnji link. Ko sem te slike dobila, sem takoj vedela, da je bila moja odločitev pravilna, ko pa sva dobila še album... Vsi smo ostali brez besed...

Se pa strinjam, da smo si različni in čisto lahko da so tvoje slike tebi fuuuul všeč. Moje zahteve so pač dosti višjeuser posted image Draga sem, ni kajuser posted image



FLASK_A itak se strinjam s tebojuser posted image

Zato sva pa midva tudi izbrala odličnega fotografa in komaj čakam pooko in slikeuser posted image user posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poročni fotograf
14.4.2009 10:34:46   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja&m

Flaška-čudovite fotke. Kar solze so mi stopile na obraz. Odlično delo fotografa. Kolikšno pa ima ceno tale fotograf?

Lp

Maja


imaš ZS


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poročni fotograf
14.4.2009 11:19:20   
soraia
tudi sama sem za profi slike, res da to stane, samo ni primerjave med profi fotkami in domačimi fotkami. Na temu res ne bi varčevala.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poročni fotograf
15.4.2009 11:55:12   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ery

Ja sej vem.. fotograf oz.slike ostanejo.. Zato sva zdej midva obdržala fotografa :)) 


Ery imaš z.s. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poročni fotograf
27.4.2011 15:09:03   
Kallisto
Za vse ki želite imeti profesionalnega fotografa na poroki, se lahko obrnete na mojo prijateljico.
Res prijazna, komunikativna in nadarjena punca..Pa še draga ni :)
Lahko jo kontaktirate preko njene strani:
www.katjam.si

LP

Klara Kallisto

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poročni fotograf
31.5.2012 9:07:12   
aljaka
en zelo dober predlo:

ne šparajte za fotografa! verjemite da vam zna bit žal + da se tega dneva ne da več ponovit :)

da se dobit zeloo ugodnega in kvalitetnega fotografa- mi2 sva najela www.mojfotograf.si in sva bla s fotkami in vsem skupej neverjetno presenečena :) on je super cena+super kvaliteta+prijaznost v enem paketu :)
js bi vam kr njega priporočala ma pa ceno cca.300€ odvisno kter paket uzameš- am tud za ceneje :)

pa še spletna trgovina kjer majo res lepe stvari tud za dojenčke pa to: www.fotoplanet.si

lep poročni dan vam želim :)
lp alja

(odgovor članu Kallisto)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poročni fotograf
24.6.2012 21:59:24   
mpritr1
Jst se za poroko ne bi hecal z raznimi kolegi od kolegov...Tudi sam pravkar iščem poročnega fotografa in naletel sem na ql portal, kjer lahko kar pošlješ povpraševanje vsem slovenskim fotografom, ki se ukvarjajo s poročno fotografijo oni pa ti vrnejo konkretno ponudbo.. Gre pa za http://www.najem-fotografa.si/.

Res dobra stvar!

(odgovor članu aljaka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poročni fotograf
13.7.2012 12:33:06   
kokosh
Išče se fotograf za fotografiranje cerkvene poroke (brez ohceti) v septembru (ni na soboto) na območju Gorenjske.

Ponudbe in predloge zbiram na ZS.

(odgovor članu mpritr1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poročni fotograf
8.6.2017 14:40:22   
mpritr1
Verjetno je dobro, da se najprej vprašate, kaj točno želite od poročnega fotografa, oziroma, kakšne slike naj poročni fotograf zagotovi?

Meni je koristil tale zapis: http://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/fotograf/porocni-fotograf-4-stvari-pri-porocni-fotografiji/

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?