|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 14:23:57   
Miško
Hi

Sem videla, da imajo v BABY centru ta voziček v akciji 69.990,00 SIT pa me zanima mnenje. Sem se že skoraj odločila za Quinny-ja, samo malo me begajo te izvedbe. Kaj je edina razlika med Quinny Freestyle 3 XL Synergy in Quinny Freestyle 3 XL ta, da je pri prvem kolo vrtljivo za 360°? In kaj to v praksi pomeni? In kaj za en space shuttle je ta Quinny Formula 3 XL s ceno 167.738,00 SIT. Pa seveda me zanima, kako se ta voziček kombinira s košaro Dreami -uporabno?

Hvala za info.

LP

Miško (26t4d)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 14:38:30   
_Arwen_
Synergy je neki "special edition" Freestyle-a, Comfort je tisti, ki se mu vrti za 360 stopinj prednje kolo, Formula je pač formula. Pri vseh teh trikolesnikih (razen baje pri Comfort)se naslonjalo ne podre do ležečega položaja, tako da moraš dokupiti tudi košaro Dreami. Sedežni del vozička je uporaben od takrat, ko začne dojenček samostojno sedeti, prej definitivno ne zaradi hrbtenice in ukrivljenosti.
Štirikolesni freestyle pa se podre ležišče popolnoma baje, tako da lahko tudi leži in košare ne rabiš.

lp

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 15:48:58   
Anonimen
ojla!
Zadnjič sem vozila quinnyja freestyle 3XL po tivoliju, stem, da je bila gor smao lupinica(pa :duda: seveda:)). Je zelo lahko vodljiv, vzmeten je ODLIČNO-full mehek, celo ''guncaš'' lahko mal vozičke če stojiš na mestu:) je zlo lahek za na pločnik, zelo prav pride ročna bremza za navzdol. Ne vem, jaz sme navdušena nad njim, pa ni edini voziček, ki sem ga do sedaj vozila:)
lp,:fis:

formula je pa najboljši quinny-še boljši od freestyle-a, ampak orimerno temu tudi drag. aja, tale freestyle ima gibljivo kolo, kar se meni zdi bolj uporabno, sploh za na makadam in podobno:)
res, da še nimam svojih :duda: ampak tele vozičke imam pa že malo naštudirane:)

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 16:59:00   
Aly
Miško,

ali imajo v Baby centru tudi pestro izbiro barv...tudi sand ali sand canvas (peščeno) ? In kolikšna je cena košaric, so tudi v akciji ?

Namreč, če bi bila izbira, bi skočili v LJ :zmeden: , saj imamo ta voziček tudi namen kupiti ;)


LP:rozica: Aly

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 17:21:02   
Anonimen
Aly, vse to lahko kupiš tudi na internetu! (sitrade in infantino).
lp,:fis:

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 17:22:01   
Anonimen
v infantinu je košara dreami 49.499sit. :(:zmeden:

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 17:34:34   
Miško
Hi Aly

V Baby centru nisem bila, se odpravljam pa jutri v Ljubljano in grem prečekirat. Poročilo sledi. Zadnjič, ko sem kupovala obleke za moj trebušček, sem se vpisala v Klub Baby center in potem dobila, poleg kartice, še aBC novičke v poštni nabiralnik, kjer so navedeni vsi artikli, ki so v akciji. Praktično, še posebej če šele začenjaš ugotavljati, kaj vse rabiš in koliko to stane.

LP

Miško

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 19:07:53   
_Arwen_
V akciji je samo voziček, barve so bile na voljo baje vse...kaj pa je ostalo pa ne vem. Košara stane tam okoli 45k ja...

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 22:00:27   
Aly
Ja vem, da je možno naročiti pri Infantinu ali Sitrade, vendar so znatno dražji...:( , poleg tega pa sem na Mon-u zvedela, da je te vozičke možno kupiti ceneje preko E-baya, odvisno od ponudbe, ki traja le nekaj dni (sofort kaufen).....se še odločam....kaj pravite ? Malo preglejte to stran, tudi ti Ribica, ki si v tem prava strokovnjakinja:

http://search.ebay.de/Quinny-Freestyle


Lep večer:rozica: Aly

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 22:01:49   
Anonimen
Pravkar brala spodnjo debato. Miša7 nakupuje preko e-baya. Ker je iz MB si je dala anročit na avstrijsko pošto, ampak baje zdaj, ko smo v EU ni več tolk velike razlike, če naročiš domov. Bom prečekirala.
lp,:fis:

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Quinny Freestyle 3 XL
11.7.2004 23:06:44   
Anonimen
Aly, tole se pa full splača-42500 pribl.:bravo::bravo::bravo: A dobiš vse tisto kar je na slikah al samo voziček?
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=45651&item=3735048555&rd=1

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Quinny Freestyle 3 XL
12.7.2004 8:59:31   
_Arwen_
Ampak tole je kr neki...naš voziček je čisto drugačen...drugačna kolesa, drugačna strehica, itd... Kje dobijo to?:)

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Quinny Freestyle 3 XL
12.7.2004 9:07:52   
Mina1
ja, čuden Quinny tale na sliki in tako. Košarica Dreamy je o.k., pa sedežek tudi, ampak voz:zmeden::zmeden::zmeden:

Zares čudno in tako.

Jaz še vedno toplo priporočam in predlagam in vztrajam 100/h pri Maxi Taxi Speedi 3-ciklu:bravo:

pa-pa, Mina1, 8t

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Quinny Freestyle 3 XL
12.7.2004 11:09:55   
Aly
No ne vem, ena na Mon-u je takšen voziček preko E-baya kupila in je baje zadovoljna - rekla je, da je za voziček, košaro, nosilno torbo oz. termo vrečo, zaščito za dež, previjalno torbo in stroške pošiljanja plačala 340 EUR (okrog 80.000,00 sit)...... v večini primerov bi naj šlo za izdelke 2004, ki pri nas niso v prodaji....no ne vem :zmeden: Mene še vedno "muči" voziček Sand canvas in košarica Dreami :

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=18642&item=3734712630&rd=1

Sicer je bila nekaj dni nazaj za enak voziček v barvi Sand (malo svetlejši) še ugodnejša ponudba :ups: , bom še verjetno malo počakala...saj teh barv v bistvu še nisem videla v živo.....vendar bi imeli nekaj svetlejšega 9nebesa


LP :rozica: Aly

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Quinny Freestyle 3 XL
12.7.2004 11:13:41   
Mina1
ALY, sicer stvar okusa in tako, ampak raje vzami temnejšega. Verjami mi, se bolje obnese in tako8)

Mi imamo temno sivega Maxi Taxi Speedi in je super fajn, kar se tiče uporabnosti, da se ne umaže tako zelo.

pa-pa, Mina1 (8t)

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Quinny Freestyle 3 XL
12.7.2004 11:21:31   
Aly
Ja, saj sem tudi o tem razmišljala, namreč glede vzdrževanja....so mi punce, ki imajo Quinnya rekle, da se "komot" čisti....ne vem :zmeden:....hvala za tvoje mnenje :) Moram ga najprej videti v živo.... Ali ve katera, ali imajo Quinnye kje v MB ?

LP :rozica: Aly

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Quinny Freestyle 3 XL
12.7.2004 12:42:44   
Anonimen
:ups: pa je res mal čudn:zmeden:

Mina, ona bi quinnyja, ne maxi taxi-ja:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Quinny Freestyle 3 XL
16.7.2004 15:58:52   
Aly
Miško,

ali si bila v Baby centru - si kaj posebnega odkrila ? Akcija še traja ? Tvoje poročilo bo zelo dobrodošlo ;)

Na spletni strani Infantina sva včeraj z dragim malo skupaj pregledala Quinnye in on navija za Comfort..ja saj je morda res boljši - lahko se obrne na obe strani, prav tako se lahko sedežni del potisne v ležeči položaj..... Tako, da bo verjetno to ta pravi...

Ali je bila katera zadnje dni v Toysrusu v Grazu, in je mogoče videla kolikšna je tam cena tega modela (Comfort)?



LP :rozica: Aly

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?