|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZS na več naslovov hkrati?
8.6.2006 23:27:01   
Janeja
Zdajle sem pa jezna ko user posted image ....

Napišem ZS, seveda ne ravno kratek in ga želim poslati več prejemnikom. Pa mi napiše, da se lahko pošlje največ 3 na enkrat. Zakaj ta omejitev?


Zdaj pa moj problem - okvirček z naslovniki se je pobarval roza in naslovov nisem mogla zbrisat. user posted image
A sem jaz kaj narobe naredila?  user posted image    A res ni možno nič popravljat?


Pa še drugo vprašanje: tekst sem hotla skopirat in ga prenest v novo ZS. Pa tudi to ni šlo. A se res ne da?


A v primeru, da želiš enako ZS poslat več naslovnikom, res ni druge rešitve, kot da sporočilo napišeš večkrat in ga pošiljaš samo na tri naslove hkrati? user posted image



Hvala za odgovor in LP.





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZS na več naslovov hkrati?
9.6.2006 0:52:33   
Anonimen
Kaj pa prej, ko si lahko poslal le enemu naenkrat?user posted image  Ok, zdaj pa resno & po vrsti.

Zakaj samo trem? Zaradi spama oz. nezaželenih reklam, vsiljive pošte. Pa že tako so nekateri zlorabljali to opcijo in pošiljali naokoli reklame.

Če imaš označeno, se ti sporočilo shrani med poslana sporočila in lahko od tam posreduješ dalje.

Okvirček bi moral delovat oz. lahko popravljaš, komu želiš poslati. Ne vem, zakaj se je obarval roza.

Kako se skopira ZS - označiš celoten tekst z miško ali pa s ctrl+a, nato pritisneš ctrl+c in v novo sporočilo pritisneš z desnim miškinim gumbom in prilepi/paste ali pa ctrl+v. In delujeuser posted image  Prejeto ali poslano sporočilo pa lahko naprej posreduješ tudi tako, da preprosto le označiš tisti del teksta, ki ga želiš poslati in klikneš na Pošlji zasebno sporočilo in ti tekst citira v novega.

Ne, ni druge rešitve. Razlog je naveden že v prvem delu obrazložitve (spam, zlorabe).

Lp, Ribica

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZS na več naslovov hkrati?
9.6.2006 13:10:49   
Janeja
Ribica hvala!

Res je bila že pozna ura, ko sem se s tem ubadala, ampak sem ziher, da desni miškin gumb ni deloval! V novem sporočilu nisem imela opcije paste. Pa tudi prejemnikov nisem nikakor mogla zbrisat. user posted image

Na to drugo varianto s ctrl v pa sem pozabla. user posted image    Sem ga danes lepo skopirala s ctrl c in nato ctrl v in poslala še ostalim.


Sem že boljše volje. user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?