|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:21:15   
Seven*
A vasi otroci tudi v lupinici tako zelo zasvicajo? Me je kr groza, ko ga ven vzamem. :(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:25:50   
malika
Ja, a ni grozno. Jaz bi ga včasih najraje preoblekla, ali pa ga dala kar brez manjčke notri.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:25:54   
ZARA
........nocm bit pametna,a mas mogoc prevec napravlenga??

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:27:58   
mehurčica
Ja, grozno. Meni se tak smili, da me je prav strah it kam z avtom.:( Zadnjič je bil do Celja tako premočen, da je zgledalo, kot da bi ga mokrega oblekla-pajacek je bil temno moder, namesto svetlo plav-torej res čisto premočen.:(
Če je vroče, ga morem vedno preoblečt, ko pridemo na cilj.
Mu pa dam pod njega frotiraso brisačo, da je vsaj malo boljše. Tudi v voziček dam brisačo, da ne švica tak fejst.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:29:46   
mehurčica
Zara, David ima včasih samo bodi brez rokav pa je isto. Pa čeprav nima oprijetega bodyja-recimo številko 80, dolg je pa 70cm.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:32:28   
Seven*
To je zato, ker je v vecini lupinic stiropor za ogrodje. In to nic ne diha, pa se topel je..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 15:52:39   
viv_
Za lupinice maxi cosi se dobi posebna bela frutirjasta preobleka, ki precej pomaga. Pa še če imate klimo v avtomobilu, je fino, če avto prej laufa kakšnih 5 minut, da se shladi, pa daš šele potem malčka noter.

lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lupinice..vrocina
27.7.2004 22:29:04   
Urša
Pri nas je mal boljše, če damo pleničko spodaj, sam laski so še zmeri mokri. Boščki! :(( Ne vem zakaj jih delajo iz tazga materiala! :zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lupinice..vrocina
28.7.2004 7:26:29   
Žiga
Cena proizvodnje je nižja... Na našo in naših :duda: žalost!
Pleničko spodaj, pa kakšno brisačo in pomaga.

LP
Ž.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lupinice..vrocina
28.7.2004 7:39:54   
Boni3
Hojla,
Zadnjič,ko smo bili v Tivoliju je imel Barbarin malček v vozičku ovčji kožušček,da se ne poti.Mi je dala dobro idajo.Mi smo našemu odrezali en trak ovčke,tako da jo ima pod rito in sredini hrbta,čez pa malo brisačko...Zakon:bravo:Zdaj je samo majčkeno prepoten,ne pa več moooooooker,kot dabi plaval.Nam se obnese.

LP:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lupinice..vrocina
29.7.2004 17:46:02   
ZARA
Jst mam maxi-cosi lupinco pa mi :duda:
tamala nic ne zasvica...........

lp:metulj:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?