|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moj prvi pregled - junijka
13.10.2006 7:44:56   
zrak
Punce pozdrav user posted image
Včeraj sem imela pregled pri ginek... in seveda je še čisto prezgodaj, saj se je primilo veliko kasnejeuser posted image , kot je videti po M.. celo 14 dni kasneje.. kar pomeni, da štetje dneve ovulacije je čisto nesmiselno, kajti telo dela po svojeuser posted image .. in praktično jaz bi morala skoraj že dobiti M , pa je bila komaj O...
V glavnem moj plodek je komaj viden, neka rumena user posted image  (ne vem kaj) je vidna, srček še ne bije.. saj je komaj 4 teden in velikost 4mm (če se ne motim).
Naslednjo kontrolo pa imam 08.11.2006, takrat bo pa vse vidno.
Je pa sigurno to da ni izvenmaterničnouser posted image .
Zato pa ni še slabosti in vseh teh močno nosečniških znakov user posted image ..
Zdaj pa nestrpno čakam 08. november, ko bom zagledala tudi srček..user posted image

Sporočite mi tudi vi kajuser posted image user posted image  papa user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moj prvi pregled - junijka
13.10.2006 9:27:56   
Naja30
Čestitam za user posted image ! To je tako lep čas v življenju ženske, čim bolj ga izkoristi. Meni je kar žal, ker se tako hitro približuje konec.
Glede slabosti naj se ti ne mudi. Mogoče jih sploh ne boš imela, ali pa še pridejo. Kot si napisala, telo dela po svoje.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moj prvi pregled - junijka
13.10.2006 9:37:27   
janapan
junijka tudi jaz...po izračuni PDP 10.6.2007....danes sem imela že tretji UZ, prvi takoj po pozitivnem testu zaradi rjavega izcedka ki ni bil nič posebnega.....prvi v 4 3/7...je bla videti samo zadebeljena sluznica, drugi 4 6/7 vidna pikica 2 mm...ni blo jasno kaj je to, danes 5 6/7 pa vidna GV velikost 9 mm ustreza času predvidene zanositve....
slabosti nič, malo napete prsi in mal boleče nba otip in to je to.......kaj pa druge junijke

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moj prvi pregled - junijka
13.10.2006 9:38:36   
janapan
Aja prvi pregled...tisti uradni imam 10.11.2006 ko imam tudi vse krvne preiskave...vmes pa grem še v NY za 10 dni....recimo da mi ne bo slabo ; ))

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moj prvi pregled - junijka
13.10.2006 12:51:57   
petraz
Čestitke za user posted image  in veliko lepih trenutkov v nosečnosti...

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moj prvi pregled - junijka
15.10.2006 9:21:30   
Anonimen
Jaz pa imam jutri prvi pregled.Moj PDP bi pa naj bil ok.14.6.Me prav zanima ,če se bo kaj videlo.Sporočim jutri.

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moj prvi pregled - junijka
15.10.2006 20:59:43   
mirjanajelenko
user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke junijkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
zdravo ter lepo nosečnost vam želimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moj prvi pregled - junijka
16.10.2006 18:05:02   
Anonimen
Tako pa sem tudi jaz dala skoz prvi pregled.Noseča sem 5t6dni in se še plod ne vidi(od 7tedna bi se naj že lepo videl).Tako kot pri zrak je meni tudi zagotovil ,da ni izvenmaternična nosečnost.
Tako moramo počakati do 30.10. ko bo naslednji pregled in upam da se bo videluser posted image .

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?