|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v kolkih
19.10.2006 9:11:34   
lencika27
Pozdravljeneuser posted image !

Sem v 6. mesecu  nosečnosti in v zadnjih dneh me ponoči zelo bolijo kolki. Še najbolj čutim prav med ležanjem, čez dan je bolje. Kaj bi to bilo? Bojim se, da bi se mi bolečine stopnjevale, saj se že sedaj zbujam zaradi mravljincev in bolečin. Ali ima katera podobne probleme?
Alenka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v kolkih
19.10.2006 9:29:22   
naja78
čav.

ljubica moja,to je čist normalno.
ob koncu nosečnosti bo še bolj bolelo,pa spet ne bo itd...nič bat....medenične kosti se širijo in to je povsem normalno......mene tudi tako boli,da se od tega zbudim grem na wc,pit in potem hopla na drugi bok..........druzga ne pomaga nič....da ne govorim o mravljincih.......
srečno in vse je ok.

(odgovor članu lencika27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v kolkih
19.10.2006 9:32:41   
ljubezniva
tudi mene bolijo kolki..še tako delo imam , da cel dan sedim in pole ko imam za vstat ne morem niti hodit od bolečin...pa tudi ponoči me bolijo...bo že šlo mimo tudi to...ko bomo imeli naše srčke v rokah bomo pozabli na vse...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v kolkih
19.10.2006 10:11:01   
E.C.
Ja, očitno je to res normalno...user posted image
Moja kvaliteta spanja je čedalje bolj za nič. Kolki svinjsko bolijo in ramena - pa še nočne more so za dodatek...
Sprašujem se, če bom lahko proti koncu nosečnosti sploh še kaj spala ali samo se premetavala ali gledala v luft!!
Ni čuden,če sem čez dan kot ena senca...okol pa govorijo naj se čim več naspim, ker je zdaj čas za to, itd. user posted image

No, vse za user posted image !



(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v kolkih
19.10.2006 13:14:10   
krfjolca
Tudi pri meni se je začelo že v 6. mesecu. Verjetno je odvisno tudi od lege otročka, pa kako nosiš. Zanimivo je, da sem bila v 8. mesecu pretežno brez bolečin, zdaj v 9. se pa spet začenja in je vedno huje ...

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v kolkih
19.10.2006 16:46:59   
Naja30
Meni so se tudi bolečine že zgodaj začele. Včasih sem komaj vstala s stola in sem se morala najprej sestaviti, da sem lahko nadaljevala pot user posted image  Potem je bilo nekaj časa boljše, zdaj pa se je spet začelo, ampak predvsem ponoči. Tudi mene bolijo kosti, vseeno na katerem boku spim in preden se obrnem z enega na drugi bok, je vmes cela večnost user posted image  
Uh ja, noči so postale neznosne včasih, potem še kakšen krček pride vmes, pa vstajanje na 2-3 ure, da grem na wc... user posted image  Pol se pa naspi, če se lahko! Svetujem ti, da se tudi ćez dan uležeš čim večkrat, počivaš, zaspiš...

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine v kolkih
19.10.2006 22:51:24   
Sandra*
Ne skrbi to je čist normalno. men so ful pomagale magnezijeve šumeče tablete.

Lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine v kolkih
19.10.2006 23:11:59   
šnucika
Mene so boleli še dva meseca po porodu....sem hodila kot raca okoli,če sem bila predolgo na nogah.
Pa še sedaj me včasih...očitno se 10 mesecev po porodu še nisem čisto sestavilauser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?