|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tetra in mako majčke
30.10.2006 10:09:27   
MatejaG0
Ali mi lahko nekdo razloži, kaj so tetra in kaj mako majčke?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tetra in mako majčke
30.10.2006 10:18:26   
bskrle
Uporabi iskalnik. Res že 100x napisano.

(odgovor članu MatejaG0)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tetra in mako majčke
30.10.2006 12:04:52   
adelinna
Oboje majčke so narejene na isti princip - z vrvicami. Razlika je v materialu.
Tetra majčke so iz materiala kot tetra plenice (tiste za široko povijanje), mako majčke pa so iz bombaža. Zasledila boš tudi ime benkice, kar je ista stvar.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tetra in mako majčke
30.10.2006 12:26:54   
Anonimen
Ja, tetra so kot iz plenic, mako pa je bombažni jersey, kot mojice s kratkimi rokavi, na primer.

(odgovor članu adelinna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.11.2006 14:22:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tetra in mako majčke
4.11.2006 10:31:47   
Alisa
Jaz sem kupila 10 tetra majčk in 10 bombažnih pa jih nisem niti enkrat uporabila, ker so mi zoprne pa še lezle so skoz gor. Tko da sem kupila bodyje na preklop za prva dva meseca in je bilo bolj ker nima nič odkrito.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tetra in mako majčke
4.11.2006 15:16:57   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

Jaz sem kupila 10 tetra majčk



Mene je skor kap - tko sem vvčeraj v Arielu kupila 2 tetra majčki - ena stane 860sit!!!! 10 -> 8600sit???
Kupila sem jih pa bolj iz firbca, so mi mako bodyiji (body benkice) bolj pri srcu...pa tko so mehhkki...

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tetra in mako majčke
4.11.2006 19:51:21   
ČebelicaMaja
Jaz bi ti pa svetovala, da kupiš bodije na preklop in mako majčke (oblečeš ga v bodi, čez pa daš mako majčko), saj imajo večinoma novorojenčki še povijalne pleničke. Meni so tudi od začetka mako majčke lezle na vse strani, potem mi je pa mami, ki je babica po poklicu pokazala, da jo je treba v bistvu na koncu povit s povijalko in nikamor ne leze... si ne predstavljam, da novorojenčku oblečeš dva bodija, je pa tak čas (zima), ko bo moral biti večplastno oblečen...jaz sem rodila aprila, je blo še kar hladno, pa sem ubrala opisan sistem in se je res dobro obnesel...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tetra in mako majčke
4.11.2006 19:52:59   
ČebelicaMaja
aja, sem imela 2 tetra majčki, pa se nista obnesli... sta bli grobi, hladni, težko ju je blo likat in nasploh samo enkrat oblečeniuser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tetra in mako majčke
5.11.2006 10:50:29   
Strawberrie Cherrie
Se pravi je popolnoma dovolj, da imam 2user posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?