|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.9.2004 14:52:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rabljeni vozički-cena
14.9.2004 14:58:04   
mala maja
poskusi v trgovini z rablej o otroško opremo.

Lp mala maja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rabljeni vozički-cena
14.9.2004 15:06:52   
tinka-pepa
mi smo rabljenega prodali starega cca3 mesece, ohranjen
nov je stal 60.000 prodali smo ga za 45.000
poglej malo na www.bolha.si tam prodajejo tudi vozičke da boš imela predstavo

lp tinka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rabljeni vozički-cena
15.9.2004 8:43:06   
TARA in MAJ
bolje da ga prodaš sama voglasu kakor v komisiski trgovini kajti tam na tvojo ceno dajo še nekaj gor tako da gre bolj težko mi sno ga imeli v konisiski za 55.SIT oni pa so dali ceno 63. sit jasno da ni šel imeli pa smo ga tudi v oglau in tako je kmalu šel.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rabljeni vozički-cena
15.9.2004 8:50:23   
Anonimen
Tudi jaz prodajam voziček, ki je nov stal 68.000, pa še pregrinjalo za dež je bilo 10.000. Sedaj pa vsega skupaj ne morem prodati za 25.000 SIT. Ker so cene novim vozičkom tako padle, da ne moreš verjet. Hvala bogu, sicer, so se pojavili novi uvozniki, Baby center je začel uvažati ABC design ali nekaj podobnega. Tako je moral tudi Ariel Hauche zelo spustiti. Tak, kot ga imamo mi, ki je takrat stal 68.000 SIT, danes tane nov 34.000 SIT. Ko smo mi prvega Haucka kupili v Avstriji, je tam stal okoli 25.000 SIT, potem smo ga pa čez 4 mesece, skoraj nerabljenega, pri nas prodali za 40.000 SIT. Takrat so bile take razlike. Danes jih k sreči ni več. Sicer ne k sreči za nas, pa vendar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?