|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 6:48:01   
F*S*M
No odprla sem novo temo, ker so nas zaklenili, ker smo kao preobsežni user posted image user posted image user posted image . Tista ki si želi si lahko naše pisanje shrani na rač. jaz sedajle si ne morem ker grem v službo.

Nič mejte se se oglasim, ko bo kaj več časa, do takrat pa user posted image user posted image za vse vas in vaše nagajivčke.

NAŠE MALE MAJČICE IN MAJČKI z mamicami:
15.04. TAJA  - žmož (PDP 21.5)
17.04. ROK  - Panda1406 (PDP 14.5.)
24.04. SARA  -
Linča (PDP 7.5.)
26.04. LUCIJA MAJA  -
DeVilla (PDP 6.5.)
02.05. MIJA  - LARA (PDP 1.5.)   
03.05. AŽBE - cofek (PDP 16.5.)  
03. 05. ALEKS  - Barbs (PDP 10.5.) 
04.05. DAVID -
petka (PDP 4.5.)  
04.05. MAJA - bajko (PDP 12.5.) 
05.05. GAŠPER - Mari71, (PDP 5.5.)  
05.05. VID   - puncica (PDP 8.5.) 
07.05. LANA  Shesha (PDP 8.5.)  
09.05. KARIN  - maya2 (PDP 1.5.)  
12.05. JAN  - majamo (PDP 14.5.)  
12.05. MATIC - lenika (PDP 7.5.)  
12.05. ANŽE -
mojsoncek (PDP 10.5.) 
13.05. MOJCA -
mojca75 (PDP10.5.)  
13.05. FILIP - lana (PDP 12.5.)  
15.05. VID - vita_kp (PDP 12.5.)  
16.05. MANJA - MiaSophia (PDP 13.5.)  
16.05. DAVID - Tina15 (PDP 26.5.)  
19.05. ZARJA - auroraa (PDP 15.5.)  
19.05. LARA -
tt79  (PDP 23.5.)  
21.05. EVA - MarijaPo (PDP 22.5.)  
22.05. TIAN - mammika (PDP
22.5.)  
22.05. ŽIGA - sonca (PDP 23.5.)  
24.05. VAL - aljča (PDP 23.5.)  
25.05. TIBOR - Nataša31 (PDP 25.5.)  
25.05. ANEJ - Lara28 (PDP 29.5.)  
28.05. ANDRAŽ - TiaSara (PDP 29.5.) 
29.05. SARA - Znidka (PDP 21.5.)  
04.06. MAJA - pikicaa (PDP 29.5.)



no če pa še katera manjka pa kar pogumno

papa


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 7:33:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 7:39:02   
puncica
Dobro jutro punce
No pa smo na novi temi. Mene sam zanima če katera ve kako si tole našo prejšno temo shranit na računalnik, da ne bi vse izginal. Mah ne vem kaj naj si v word vse prekopiram, je pa tega ultra ful, mah ne vem no.- Mi je kr mal žal za tole.

NO mi smo po starem, včeraj smo bili v laboratoriju je naša tavečja dala kri vodo in blato, tamali je roma v vrtec in je vedel da je nekaj drugače ker je bila še mami zraven v avtu, pol je pa kr mal pojokal, potem se pa ful razveselil, ko smo spet prišli po njega. Sama sem bila pa na pregledu pri G, kjer mi je vzela bris in rekla naj pridem naslednje leto, da imam ful izcedka skoz in da hoče tole redno kontrolirat. TO je to.

Tamal je tečn ko hudič ponoči, po moje ga tele trojke dajejo in komi čakam da jih že enkrat dobi, da bo pol mir in ker nisva mogla spat sva mu spet svečko v ritko porinla in je bil potem mir, ker res ne vem kaj naj druga kot da ga celo noč nosiva sem in tja, pa itak ne zaspi ampak sam prst vleče kot za stavo in se carta. To je bila edina rešitev.

Marija sem ti že pisala tvoja obleka s reklcom je zakonuser posted image user posted image

mojsonček upam da te ne bodo čist izčrpal tam

mojca upam da se pozdravite čim prej, je pa kr hudič tole s temi antibiotiki jaz se jih izogibam kot hudič križa in hvala bogu sem že od otroštva med bol zdravimi, upam da bo tako tud naprej. Po moje če sem v življenju pojedla 2 antibiotika.
Panda.SREČNO, navijamo in čakamo na novičke o doječku! user posted image user posted image

maya res ti druga ne ostane kot da se sprijazniš da imaš pač ne spečega otroka, mi smo se to že 3 leta nazaj ker druga ni ostalo, sem bla pa grozno slabe volje, ker se mi je zdel da vsi otroci okol mene spijo, le naša dva sta čudna, pol si pa pogledam uno oddajo na kanalu a ob sredah, pa si mislim hudiča drugi imajo še huj probleme kot mi ki se samo zbujamo ponoči, glavno da sta vesela razigrana in zdrava, pa če moram vsako uro ostajat. Ti pa to kr mal na psiho udari ja. ravno zato, ker bi se rada medva napsala planiramo tretjega otročka še ne tako hitro, če bi oba spala bi bilo drugače v tem primeru pa se nočem čist iztrošit za vojo še enga.

Mejte se




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 7:39:40   
puncica
a ja aurora si me prehitela. Sem vesela da si spet tu. user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 7:47:50   
MarijaPo
Zivjo,

jaz ne razumem cist, kako so nas zaklenili?
Pa zakaj niso rajsi odrezali starih postov in nam prihranili novejse in me niti opazile ne bi?
Tako se pa res ne dela.

Upam, da bomo lahko nemoteno naprej debatirale.

Uzivajte!

Marija

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 8:08:47   
cofek
a da smo preveč obsežneuser posted image

no, tko najprej da razložim - sem ZELOOO vraževeren človek, zato sem čakala toliko časa da vam povem: NOSEČA SEM!!!!user posted image razlog za tako pozno razkritje pa je tudi v tem, da sem mela v drugem mesecu težave in sem mogla nekaj dni tudi doma počivat. no, zdaj zgleda da je vse ok, tudi slabosti so počasi minile, mi pa še vedno nagaja žolč. tko da moram pazit kaj pojem, da pol nimam polpenziona na stranišču...drugace bi pa jedla vse po vrsti - malo mojega, pa malo tistega, kar je user posted image ,...sem se prav spomnila, ko je ena od vas lani (ja, lani je še bilo)pisala, da ima na mizi na pol pojeden jogurt, pol jabolka,....user posted image
včeraj smo meli nuhalno in je cmokec (tega kličemo cmokec, ta prvega smo pa cofek user posted image ) velik že 5,7 cm.

več pa naslednjič

marija ti pares ful obvladaš šivanje, po moje bo mala pevka prav vesela, ko bo mela unikatna oblačila - no, zdaj še ne, ko bo malo starejša pa že...saj res kako pa kaj tvoja spletna trgovina?

lp, t


p.s. saj nisem bila preveč obsežna, a?user posted image

< Sporočilo je popravil cofek -- 18.10.2007 8:10:14 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 8:13:22   
zungi
Ojla.

FSM: mojga Galčka pa ni na seznamu majčkov in majčič user posted image . Rojen je bil 20.05.06 (PDP 12.5.06). Če boš slučajno kaj dopisovala.

Mi smo doma, ker našmu fantiču neki z noska teče pa vsake toliko malo zakašlja. Vročine nima vendar sem se odločila, da ga kljub temu zadržim doma.
Drugače smo kot ponavadi.
Mi pa tale mraz zjutraj nič ne sede, jaz sem že začela Galu oblačit žabice, pa toplo kapo, hehe, le še rokavic mu nisem dala.
Sam kaj ko se pa pol pop. kar dobro segreje in je kar naenkrat precej toplo. Sj nevem kako bi se človek napravil da bi štimal.

Marija: tvoj Igor se je vrnil iz Nemčije, moj gre pa sedaj v pon. za en teden v Munchen. Vendar pa prav v pon. pride na obisk mami, ki pa drugače živi blizu Munchna tako, da mi ne bo dolgčas, ker jo bom kar pri meni zadržala.

Aurora: a ni to lušno ko lahko takole izkoristiš prijetno s koristnim. Se maš fajn, uživaš in še posel je uspel.

Mojca in ostali bolančki: hitro okrevajte user posted image

Lep dan







(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 8:16:50   
cofek
aja, pa PANDA držim pesti, da bo vse steklo po planu, pa da se boš po CR hitro pobrala, ker vem kako zna bit zoprno ta prve tri dni, ko se ne moreš pokonci spravit in hodiš kot da bi mel cca 100let in eno ogromno puklo na hrbtu....

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 8:20:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cofek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 8:25:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Zivjo,

jaz ne razumem cist, kako so nas zaklenili?
Pa zakaj niso rajsi odrezali starih postov in nam prihranili novejse in me niti opazile ne bi?
Tako se pa res ne dela.

Upam, da bomo lahko nemoteno naprej debatirale.

Uzivajte!

Marija


Ko se pa kaj zbrise, je pa kompletno vse anrobe in smo nesramni in ne vem kaj se vse. Tako vam pa ostane moznost, da si shranite, preden bi morda lahko izginilo. Ce bi se tam brisali posamezni posti (ker se drugace ne da), bi lahko spet kaj izginilo.

LP

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 9:26:08   
žmož
Panda srečno na CR, pa čimprej se nam javi z novim članom v naročju.
Cofek to je pa res fantastična novica-uživaj in se čuvaj
No, ko smo že pri nosečkah-kje pa je Pikicaa? Že zelo dolgo se ni nič oglasila-a mogoče katera kaj ve?
Ja tole, da so nas kar brisali je pa mal smotano. Upam, da mi uspe shranit prejšnja sporočila, ker je gor ful lepih slikc od otročkov.
Pri nas je vse po starem, zdaj se bom verjetno mal manj javljala, ker imam še šolo čez, tako da mi vzame kar precej časa. Upam pa, da se bom hitro udelala, pa da bo potem vse lažje steklo.
Čao

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 9:57:03   
mojca75
Dobro jutro!

Končno sem nas našla, ...svašta!user posted image  No coment!

Cofek - FANTASTIČNO!!!!!!! user posted image  Očitno bomo res mi tazadni,.... ha ha, še kako leto nič naraščaja,...

No ja, midve sva že iz razvojne, in Mojči je bila pohvaljena, hodi zelo lepo, naravnost, malo se še puklasto drži (mehke trebušne mišice), denver test opravila "z odliko" vse v prvo, dala pit dojenčku, kocke,... super. No ja, da se še jest kdaj pohvalim.

Tudi jaz bolje, tadrugi antibiotik prijel, tko da sva že obe bolje. Mojči bo jutri še doma, mami pa gre v službo.

No če vam že vse sčvekam vam bom pa še tole. Prodali smo našega
B(erl)ingota in kupili novega (no skoraj novega, pol leta starega, od tasta! Mi smo res ena bingo family! Tastarega pa prodali v enem dnevu na netu.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 10:05:20   
maya2
Cofek: user posted image user posted image user posted image  čestitke

Mojca75: user posted image  za Mojco, pri nas podobno, še vedno mehke trebušne mišice, treba bo pazit na držo,... me se gremo čez pol leta še enkrat pokazat....

Auroraa: dobrodošla nazaj!!! K smo tko daleeeeč narazen doma, da nama se ne rata srečat, pa moramo potem tle komuniciratuser posted image user posted image  Kako pa je Zarja prenesla tvojo odsotnost?

Puncica: a ni to grozno, ko ti vsi razlagajo kako njihovi otročki spijo cele noči že pri dveh, treh mesecih,... saj se ne oziram na to, ampak RES bi se pasalo že naspat, čeprav imam pa jaz drug problem.... se vedno že sama zbudim ob 'njeni uri', čeprav je zadnjič 2x pri naših prespala sem se zbudilauser posted image  očitno sem že tako navajena.

lp

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 12:09:29   
puncica
maya ja vem kako je grozno, jaz sem bila kr na trenutke v depresiji in mislila kaj hudiča je narobe z mojimi otroki da nočjo spat in kaj delam narobe, in še zdaj ne morem verjet da lahko otrok okol 3 mescev prespi celo noč, ma ne verjamem pa da me ubijejo, bom verjela ko se bo men tole zgodilo user posted image user posted image user posted image Pa tiste fore mi tud niso pomagale ko pravijo da otroc še prehitr odrastejo, ja ok, sej vem ampak jaz sem še vedno nenaspana Sej kot sem rekla, ni druge kot da se sprijazniš, nekateri sicer imajo tele kurte metode ala da se dere ponoč kak teden potem pa spi ampak ne vem jaz nisem za tele fore in tud ni nujno da bo palilo. Evo da te potolažim, ti imaš eno ki se ti zbuja jaz sem imela pa doooooooolgo 2 user posted image user posted image in da bi imela še enga takega nespančka ne ne, ni šans user posted image

Ja Marija kot je ribica napisala nekatere so se pa bunile da so jim poste brisal in je bila cela štala iz tega tako da po moje so kr ok naredil, sicer ne vem zakaj točno ampak ok, sem se sprijaznila, bom pa prosila ribico če lahko naredi na naši prejšni strani link do telih novih majčic, ker tud jaz sem zgolj slučajno našla nove majčice, ker drugače dostopam iz priljubljenih in si dam noter zadnji odgovor in potem nadaljujem branje.

Mejte se.

karla


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 12:32:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 12:41:19   
mojca75
Ja Auroraa - verjemi težje je da otroka nekje pustiš (vrtec, varstvo) pa da joka! Ok, sej to da jo tašča čuva je ful fajn in zato je Zarji najbrž tud lažje, samti povem da sem samo premišljevala v službi če moja Mojči joka v vrtcu (sama samcata user posted image ) - meni je zdej ful lažje k vem da je tam OK, da se "zabava".

No ja, jaz pospravljam poletne cune ven in zimske v omaro. Mojči spi, oz kašlja kot konj v spanju user posted image .

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 12:49:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 13:14:53   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

in še zdaj ne morem verjet da lahko otrok okol 3 mescev prespi celo noč, ma ne verjamem pa da me ubijejo, bom verjela ko se bo men tole zgodilo user posted image user posted image user posted image Pa tiste fore mi tud niso pomagale ko pravijo da otroc še prehitr odrastejo, ja ok, sej vem ampak jaz sem še vedno nenaspana Sej kot sem rekla, ni druge kot da se sprijazniš, nekateri sicer imajo tele kurte metode ala da se dere ponoč kak teden potem pa spi ampak ne vem jaz nisem za tele fore in tud ni nujno da bo palilo.




user posted image user posted image user posted image tudi jaz nisem za take zadeve... ma saj jo bo enkrat minilo, ta teden se nam je že 2x zgodilo, da se je zbudila šele ob pol šestihuser posted image user posted image , pa potem še za pol urce nazaj zadremala.... saj vem, da ena lastovka še ne prinese pomladi, ampak upanje ostajauser posted image user posted image user posted image

varstvo: pri nas že od začetka ni bilo panike, je fuuul pridna, jo gospa vedno pohvali, se imajo res fino, počnejo ogromno zanimivih stvari, ima družbo drugih otrok, ki  jih srečujejo na igrišču,.... za namenček ji je pa ravno ta teden spletla dva krasna trakca za ušeskauser posted image user posted image user posted image (kar ji res ne bi bilo treba)... men njen način fuuuuul odgovarja, zato me je kar groza, da jo bomo spet prestavljali, tokrat k tašči, ki živi na vasi, Karin ne bo imela družbe, igral,...... user posted image

Nič grem kontrolne popravljat dokler Karin še spi...

lp

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 13:39:11   
mojsoncek
Oj zenskice! Se samo na hitro javim, da ne bo puncico prevec skrbelo, da me je v Zrecah pobralo user posted image . Sem prezivela user posted image ...

Za nazaj sem samo z enim ocesom na hitro preletela in bom v tem post-u rekla samo tole: BRAVO COFEK, res super novicka!!!

Za kaj vec pa trenutno nimam casa user posted image ... saj veste koliko se nabere dela, ce te skoraj dva tedna ni v sluzbi in nimas nikogar, ki bi v tvoji odsotnosti kaj naredil namesto tebe. Ah ja ...

Lep pozdravcek vsem!

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
18.10.2007 14:41:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 15:26:50   
MarijaPo
Punce, hvala za pohvale. Ne morete si mislit koliko mi to pomeni. :)
Pa se mojca je rekla, da sem za ozent. :)
Res, fuuuulllll hvala. Zdaj bom se bolj z veseljem sivala.

cofek - bravo!!! Cestitam. To je pa res dobra novica. Upam, da bo slo vse kot po maslu in da boste na koncu imeli dva lepa cmoka in cofka. :)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 16:08:08   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Zivjo,

jaz ne razumem cist, kako so nas zaklenili?
Pa zakaj niso rajsi odrezali starih postov in nam prihranili novejse in me niti opazile ne bi?
Tako se pa res ne dela.

Upam, da bomo lahko nemoteno naprej debatirale.

Uzivajte!

Marija


Ko se pa kaj zbrise, je pa kompletno vse anrobe in smo nesramni in ne vem kaj se vse. Tako vam pa ostane moznost, da si shranite, preden bi morda lahko izginilo. Ce bi se tam brisali posamezni posti (ker se drugace ne da), bi lahko spet kaj izginilo.

LP


Ok, druge se niso obregnile, jaz se pa bom.

Oprosti, mala, nihče nima pravice, da nas nadira. Ker v naših objavah je ogromno naše intime, našega življenja, ki smo ga delile med sabo.  Z ničemer nismo kršile pravil foruma, nikogar nismo žalile, nikomur nismo nič odvzele, s tem, da smo pisale. In ti, kot kvazi moderator te teme, ne moreš presojat, zakaj ima ali nima nekdo pravico vprašat, kje so njegove/naše objave. Ker to pa menda smemo, ali kako? Če ne drugače, nam je forum kot tak dolžan pojasnilo.

Malo premisli, sem pa prepričana, da se boš še kar naprej usajala, ker pač ne razumeš in tudi ne moreš razumet pri 18-tih in pol. Ker pač nisi z nikomer še skupaj čakala na dan D, kar pa upam, da ( in tudi želim ti) nekoč boš.

Naša tema gre dalje. Bomo že preživele. Če ne tukaj, pa kje drugje. Bi bilo pa škoda, da ne bi tukaj, kjer smo začele. Me pa res mineva. Morda pa je danes samo tak dan. Ne. Ni. Čisto prav imam.


Neee, samo stara in sitna sem.user posted image


p.s.
COFEK!!!!! (Ja, kričim....) Tako zelo sem vesela zate, za vas!!! Tudi na cmokca bomo čakali in se ga veseliliuser posted image .... zdaj pa najprej Pandino deteuser posted image


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.10.2007 17:15:36   
nina64
FSM - nas tudi ni, Tim roj.07.05.-PDP 13.08

Panda - malček pozno ampak kljub temu od srca držimo pesti, da čimprej mine in ste vsi skupaj doma.

Cofek - user posted image user posted image user posted image , ni kaj druga za rečt. Držimo pesti da začetniške težave minejo in se ne vrnejo več.

Marija  - neverjetna si tud tebi user posted image , upam da se Igor zaveda kaj ima doma user posted image . Kaj če bi ti odprla butik za nas majčice user posted image ?

Barbs - ne nisi stara in sitna, v najboljših letih si user posted image . Tisto kar si napisala pa imaš v celoti prav, se strinjam s tabo.

Punce srečne tiste, ki imate to možnost da vam vaše sončke pazijo babice. Res je da enkrat morajo v vrtec, ampak ne še taki miceni user posted image .

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Male majčice in majčki 2006
19.10.2007 7:21:36   
maya2
Dobro jutro vsem skupaj!
smo padle na drugo stran, samo toliko da nas rešimuser posted image  Baje bo lahko jutri že sneg nad 400muser posted image user posted image  upam da ne!!

sistematski pregledi ob letu in pol: kaj zahtevajo tokrat? a katera ve? meni je ena kolegica rekla, da naj bi dali dojenčku piti, drugega pa ne vem.

lp

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Male majčice in majčki 2006
19.10.2007 7:37:51   
puncica
Dobro jutro punce
Najprej da se obregnem ob post Barbs ne vem zakaj si tako sovražno nastrojena proti ribici ampak men se zdi da ni popolnoma nič naredila narobe. Je pač JakaRR dal povod da se teme ki so večje od 200 strani zaklenejo in ne vem zakaj taka panika, smo pač novo temo odprle, tiste stare si pa itak lahko sprintaš al pa shraniš. Valda pa je to preventivni ukrep, ker je bilo že večratk več postov v takih dolgih temah pobrisanih in so potem punce jokale in jokale, ker jih ni bilo več, Jaka RR pa tud ni mogel tega rešit, verjetno je bolje da se ohranijo tiste ta dolge teme na čveku, čvekamo pa v novi temi. Sej pa ni zaklenila samo naše teme ampak so to naredil vsi moderatorji na vseh forumih, tako da se mi zdi tale napada na ribico čist neupravičen in žalosten, kar si od tebe ne bi pričakovala pa sitnost gor ali dol. Sama sem bila moderator in vem kako je, pa kako se trudiš da bi vsem ustregel, pa tega ne moreš in potem ti pod nos mečejo kako delaš in kako presojaš. Pa še to moderatorji delajo tole čist samo za hobi ni noben nič plačan in jaz jim samo ploskam da so ob takih komentarjih še vedno prisotni, marsikaterega pa je to strlo in se je moderatorski funkciji raje odpovedal. res moraš imet trdo kožo.

Sploh pa se mi zdi brez veze o tem razglabljat na naši temi in jo smetit, ker se pogovarjamo o nas majčicah, naših prigodah in naših malčkih in bi bila sama zelo vesela da tako ostane.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?