|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za vse, ki jim je slabo.....
26.2.2007 13:49:47   
bambi
Rada bi vam povedala, da je tudi mojo nosečnost spremljala huda slabost, bruhanje po 10x na dan, v službi sploh nisem mogla funkcionirati, doma sem samo ležala in potem sem si rekla, da tako ne more več naprej, ker imamo doma 17 mesečno pupo, ki ogromno zahteva..... Zasledila sem, da se dobijo v tujini nekakšne homeopatske tablete proti slabosti in sem si rekla, da bom jih poskusila atudi jaz. Odpeljala sem se v Avstrijo, do najbljižje lekarne in tam povprašala, če imajo kaj proti slabosti v nosečnosti.... Prišla je mag. farmacije in mi ponudila homeopatske globule Anamirta cocculus, cena 5.90 EUR. To so zelo majhne kroglice, ki jih moram jemati 3x na dan po 5. Na začetku sem bila malo skeptična, ampak sem jih takoj vzela in že zvečer mi ni več bilo tako slabo, bruhala nisem nič. Drugi dan je bilo že veliko bolje, no in 3 dan mi skoraj ni več bilo slabo..... No, tu in tam še pride kakšen interval slabosti, ampak stanje je neopisljivo boljše. V službi lahko normalno delam, res da sem skoz utrujena, vendar vse to ni nič proti nenehnemu bruhanju in neznosni slabosti, ki me je spremljala, tako, da vam priporočam, da jih poskusite.....

Upam, da vam bojo pomagale, tako kot so meni.

LP Bambiuser posted image

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za vse, ki jim je slabo.....
26.2.2007 13:53:25   
helenav
Pa te tablete ne škodijo dojenčku? Misliš, da se v Italiji tudi dobijo, meni je avstrija malo predaleč.-)))

Ka pa se točno imenujejo v Avstriji?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za vse, ki jim je slabo.....
26.2.2007 13:56:17   
Ninica
pri nas se dobijo svečke Torecan, stanejo nekje 4 €, meni jih je predpisala moja G ko sem veliko bruhala

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za vse, ki jim je slabo.....
26.2.2007 13:57:30   
bambi
JA, glede na to, da so prav proti slabosti v nosečnosti in da mi jih je dala v lekarni, ne bi smele škodit dojenčku. Reče se jim Anamirta cocculus, homeopatske tabletke in mislim, da jih dobiš tudi v Italiji, saj tam poznajo in je priznano homeopatsko zdravljenje.

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za vse, ki jim je slabo.....
26.2.2007 19:29:55   
PUJKEC
mene je tudi spremljala slabost-včasih taka, da sem lahko samo ležala. potem sem si pa enkrat v trgovini, ko mi je bilo slabo, kupila greapfruit žvečilne-orbit in so mi zelo pomagali in za tem sem ugotovila, da mi slabost prekinejo herba bonboni. čudno ampak resnično. pskusite, mogoče tudi vam pomaga.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za vse, ki jim je slabo.....
26.2.2007 21:03:28   
Anonimen
Jaz pa ne bi upala homeopatije, če ne bi točno vedela, kaj je not! Sploh zaradi principa homeopatskega zdravljenja.

Pač ne morem mimo tega, kar se je v prejšnjem stoletju zgodilo v Evropi, predvsem Nemčiji, slavna afera s talidomidom. Me kar zmrazi.user posted image

No, če bi mi bilo tako zelo slabo, bi iskala kakšne rešitve, zdaj pa k sreči ni preveč hudo.

(odgovor članu PUJKEC)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?