|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčice
5.6.2006 13:36:15   
Anonimen







Ker se še ne želim razkriti, bom anonimna. V bistvu sem se samp preselila iz januarčic. Moj PDP je 1.2.2007, torej spadam pod ferbuarčice. user posted image  Danes sem noseča 5 t 4/7. user posted image
Imam pa nekaj rjavega izcedka, kar me malo skrbi, sploh ker sem imela lani ss. Tko da držte pesti! user posted image
Slabo mi je malo, prsa pa me bolijo za znoret! user posted image  Ne morem več na trebuhu spat! user posted image
No, javite se srečke user posted image !

LP, A user posted image


< Sporočilo je popravil wahoo -- 6.6.2006 10:55:34 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Februarčice
5.6.2006 13:49:20   
DORI







Držim pesti, javljam pa se samo zato, ker je moj Sebastian rojen 1.2. ampak leta 1986.
Srečno!!user posted image


< Sporočilo je popravil wahoo -- 6.6.2006 10:56:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Februarčice
5.6.2006 14:12:43   
Anonimen







Februarčice Tudi jaz bom še en čas anonimna - da se ne bo kaj sfižilo. Enako - tudi jaz imam 1.2. datum... No, zaenkrat slabosti ni, oziroma ni nobenih posebnosti... Konec tedna bom poklicala ginekologa, da se mu javim in da me naroči na pregled...

Lp


< Sporočilo je popravil wahoo -- 6.6.2006 10:55:52 >

(odgovor članu DORI )
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Februarčice
5.6.2006 14:42:20   
hgrm







Ahoj !

Tudi jaz se vam pridružujem, v petek sem naredila test in že prvi mesec poskušanja se je pokazal en velik +.

Pregled pri g. imam šele 21.06., PDP pa naj bi bil 07.02.2007


Srečno vsem user posted image  !!!

Ostalim čakajočim pa čimprej  user posted image user posted image   !


< Sporočilo je popravil wahoo -- 6.6.2006 10:56:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Že kakšna februarčica?
5.6.2006 19:01:27   
ninocka06
zdravouser posted image

evo mene, drage punce, jst tudi. po enem letu truda in user posted image  vsak mesec, ko so me pokonci držala samo še RR in natanko v istem mesecu, ko sem naju zuser posted image  naročila za pregled, sem zagledala user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image . potem sem pa spet malo jokcala, tokrat od sreče. očitno se da tudi takrat, ko je človek najbolj pod stresom in si najbolj želi. user posted image
datuma PDP ne znam zračunat, mislim pa, da bi moral biti v začetku februarja, če bo vse po sreči. naslednji teden grem na 1. pregled, da vidimo ali je čebelica tam, kjer mora biti user posted image

srečno vsem user posted image in vsem, ki čakate tiste magične user posted image  
user posted image  za vse nas.

aja, počutim se enako kot dozdej. nč slabo, nč zmatrana, razen joškic - te pa bolijo, če kam butnem z njimiuser posted image      

(odgovor članu hgrm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Že kakšna februarčica?
5.6.2006 21:20:15   
Anonimen
No, pa bom jaz Anonimna 1, ti pa bodi Anonimna 2! user posted image
Moram reči, da sem kar precej zaskrbljena, sam imam kar nekaj rjavega izcedka.
Tako, da punce, dejte držat pesti zame, da se vse dobro izteče! user posted image

(odgovor članu ninocka06)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 9:06:10   
jančka
Ojla, evo še mene. V soboto izvedla da sem spet nosečka. Enega korenjaka že imamo doma. Ni bil načrtovan je pa zaželen, tako da se sedaj spet privajam.
VČeraj sem si šla v lekarno po folno in sem se spomnila, joj zdaj pa spet vse od začetka, groza... pa saj bo šlo.

lepo nosečnost vam želim vsem, Jančka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 9:24:20   
Eviii
ko sem zagledala to temo, si nisem mogla kaj, da se ne bi oglasila. sicer nisem letošnja februarčica, sem pa lanska. in sem se spomnila, kako sem se lani počutila ob tem času. sicer za user posted image  še nisem vedela in niti sumila, ker sem imela rok čisto na koncu februarja, sva pa z možem delala na user posted image ... moji dvomi so se razblinili šele 1.julija, ko sem naredila test, saj sem prej trdila, da je kriv stres za izostanek m user posted image . na koncu sem potem zahinavila in nisem zdržala med februarčicami. dejan se je namreč odločil, da mu je marec bolj všeč za prit na svet user posted image .
v glavnem, želim vam prijetno in čim manj nadležno nosečnost in da bi tej prvi trije meseci, polni obupnega pričakovanja, šli mimo kot bi mignil in da bi se vaše pikice hitro razvile v zdrave user posted image  in user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Februarčice
6.6.2006 9:41:51   
ninocka06







anonimna1, drži se, mislim nate, za srečo pa ti pošiljamuser posted image . meni je ginekologinja, ko sem jo klicala, rekla, da naj v primeru rjavkastega izcedka počivam, v kolikor pa traja več kot en dan, pa naj pridem na pregled... res ti želim, da se je izcedek umiril... si kaj klicala ginekologinjo?  pazi nase... 

vsem ostalim pa hvala za lepe željeuser posted image


< Sporočilo je popravil wahoo -- 6.6.2006 10:57:33 >

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Februarčice
6.6.2006 10:52:47   
Anonimen














Pozdravljene,včeraj sem naredila test in zagledala user posted image , ne znam izračunat pdp,tako da se zaenkrat javljam med februarčice,čeprav mi je sestra,ko sem klicala za pregled rekla,da sem že v 7 tednu (ker je bila zadnja M 29.4.).Bom natančneje vedela naslednji teden.

Sedaj samo vem da sva presrečna,težav nimam,slabo mi ni nič,mogoče me malo peče zgaga in malo več izcedka, PA KAVBOJK NE MOREM VEČ ZAPETuser posted image .

Srček


< Sporočilo je popravil wahoo -- 6.6.2006 10:57:18 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 11:00:50   
šnucika
čestitke nosečke!user posted image
vas malce prebiram,ker je moja kolegica februarčica, pdp ima 4.2.2007....verjetno se bo kmalu pridružila temule čveku!
Kako izračunati PDP se sprašujete?
Prvemu dnevu zadnje M prišteješ 7 dni in prišteješ še 9 mesecev.
Tako se "peš" zračuna,drugače pa imajo G neko tabelo in pa UZ pove še dodaten izračun.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 12:05:31   
Anonimen
Ninočka06, hvala za lepe želje, žal tale izcedek traja že kar nekaj dni, počivam kolikor se da, G pa ni nič kaj konkretnega povedala. Naj pač počakam, bomo videli kako bo. Še vedno upam na najbolje user posted image !

Srček, jaz sem mela zadnjo M 27.4. pa je danes 5 tednov in 5 dni. Se mi zdi čudno, da ti je rekla sestra, da si že v 7. user posted image

Punce božajte svoje bušije!!!!!!!!!!!!! user posted image

Lp, A1 user posted image

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 14:30:24   
sarazan
Jaz sem pa iz februarčic 2006, čeprav sem malo prezgodaj rodila in pobegnila med januarčice. user posted image  In ob tej vaši temi sem se spomnila svoje nosečnosti, ki se je začela v tem obdobju, in ne morem, da vam ne napišem par besed.

Drage moje!
Čakajo vas neverjetno lepi meseci, včasih z malo težavami, ampak, ko enkrat držiš svoje dete v rokah, je vse pozabljeno.
Želim vam lepe čveke (me smo čvekale do onemoglosti, predvsem na koncu) in zdrave otročke.

Sarazan


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 16:39:13   
ribicau
Pozdravljene!

Tudi jaz spadam med februarčiče, pri G sicer še nisem bila (pregled imam 20.6.), ampak po mojih izračunih bo v februarju dan D. Zadnjo user posted image  sem imela 1.5., prejšnjo nedeljo pa sva s partnerjem zagledala user posted image .  Gledam vaše nosečniške izračune in zdej sama zase ne znam izračunat. Ovulacija je bila 15.5.! A mi lahko pomagate in poveste kolk časa sem noseča? Ali se tedni računajo od M ali od ovulacije? Hvala

LP od zbegane

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 17:20:21   
Anonimen
Ribicau, če si mela zadnjo M 1.5. si danes noseča 5 tednov in 1 dan! Torej maš rok 5.2.2007. user posted image

LP, A1 user posted image

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 17:46:58   
ribicau
Hvala, sem računala od ovulacije naprej, zato se mi ni sešlo v primerjavi z vašimi izračuni. Je pa čudno tole računanje a ne, u bistvu šteješ zraven tedne, ko še sploh nisi bil noseč!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 17:58:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

Je pa čudno tole računanje a ne, u bistvu šteješ zraven tedne, ko še sploh nisi bil noseč!



Ja seveda, zato pa je 40 tednov, to je 10 mesecev! Ker štirje tedni so do naslednje M. user posted image

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Že kakšna februarčica?
6.6.2006 18:12:53   
šnucika
deklice....v bistvu gre za lunarne mesece,ki so krajši - zato jih je deset!user posted image
zato se tudi računa za PDP plus 7 dni od prvega dne Muser posted image  in potem še minus tri mesece...da pa je lažje in za nekatere bolj logično se lahko sedmim dnevom kar doda 9 mesecev...pa je...
tako so nas naučili na predavanjih.

primer  - moja kolegica je imela zadnjo M 1.5. in rok naj bi po lunarnih mesecih bil 8.2.2007.Po tabeli,ki jo imam doma,pa ji pride 4.2.2007 in po tej tabeli je tudi moj rok decembra držal.
Sicer pa PDP je samo predviden in okviren.Vsaj mali pikepokec user posted image se konec koncev sam odloči,kdaj bo pokukal na svet!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Že kakšna februarčica?
7.6.2006 8:01:56   
ribicau
Super punce, hvala za informacije in LP.


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Že kakšna februarčica?
7.6.2006 9:00:56   
hgrm
O, ribicau, zgleda, da sva popolnoma na istem.

Tudi jaz sem imela zadnjo M 1.5. in sva prejšnji vikend z dragim zagledala user posted image , po mojem naj bi imeli PTP nekje med 5 in 7 februarjem.

Kako se sicer počutiš, a imaš že kaj težav ?

Jaz se počutim čisto običajno, razen, da me noge bolijo, da mi jih bo raztrgalo, pa ne vem še kaj je razlog za to.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Že kakšna februarčica?
7.6.2006 9:09:06   
ninocka06
punce, kako ste? že kakšne spremembe? nova občutja? pri meni še nič ... tko, da včasih kar malo dvomim v vse skupaj.
anonimna1 - kako? drzim pesti, da pika samo malo nagaja in bo na koncu vse v redu.
sicer se vam tudi jst zahvaljujem za vse informacije glede računanja PDP. glede na to, da sem zadnjo user posted image  imela 2.5. je torej moj PDP, če sem prav razumela, 9.2.2007. sicer mi po enih izračunih na internetu pride 5.2.2007. ampak u glavnem, februar je user posted image

da le ostane tako...

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Že kakšna februarčica?
7.6.2006 9:31:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka06

anonimna1 - kako? drzim pesti, da pika samo malo nagaja in bo na koncu vse v redu.


Pozdravljene punce! :-)
Ninočka, hvala, sem kar v redu, trenutno brez izcedka, že trkam user posted image , v  vsakem primeru pa moram počakati do prvega pregleda, ki bo čez slaba dva tedna. Do takrat bom pač malo bolj počivala.
Matr, sam ponoči pa nimamm mira! Vstanem tud po 6x da grem lulat! Pa še lubenico sem jedla zvcečer pred spanjem, brihta! user posted image

LP, A1 user posted image

(odgovor članu ninocka06)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Že kakšna februarčica?
7.6.2006 11:11:21   
ribicau
Halo hgrm!

Sem zelo cool. Sploh ne vem, da sem noseča (tudi jaz že malo dvomim user posted image , kot ninocka06)! Upam, da bo brez problemov tudi ostalo. 28.6. grem namreč v tujino, kjer se z mojim dragim poročiva in pridem v sredini julija nazaj. Takrat potem nekako računam tudi na NS, upam, da ne bo prepozno.


LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Že kakšna februarčica?
9.6.2006 16:49:04   
Anonimen
A2 tukaj... user posted image

Stanje nespremenjeno, edino prsi so me začele boleti. Drugače slabosti zaenkrat ni, pregled pa imam v četrtek popoldne... Potem bomo pa videli - če je vse v redu, ne bom več A2, ampak .... user posted image

A ste prvič noseče, ali imate že kakšen naraščajček?

Lp A2

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Že kakšna februarčica?
9.6.2006 17:11:14   
ribicau
Alo, alo!

Ker me je zdele dva dni tako čudno zvijalo (kot pred user posted image ) sem kr poklicala G in rekla, če lahko pridem. Evo, takoj sem šla in user posted image  opravila. Pravi, da je to za ene user posted image  čist normalno (to da maš krče). No sej men ni problem, samo da je s user posted image  vse OK. Me je dala na UZ, pa se je videl samo mešiček v velikosti 11,4 mm, drucga še nič. Tako da me je naročila 21.6. (ker grem potem na dopust in preden pridem nazaj gre G na dopust) in je rekla, da misli, da bova takrat še lahko kaj več videle. Upam, da bovauser posted image ! Kdaj naj bi se že kaj več videlo? A katera ve?

A2, jaz sem prvič user posted image  in z veseljem čakamo na 1. user posted image ! Moj dragi je ves happy!

Odlično počutje in vse dobro vam želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?