|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   druga morfologija
17.10.2008 19:39:41   
lenček
Ojla,
če sem to temo kje spregledala, se opravičujem, sem pa nova na forumu. Skratka, moja nosečnost je od začetka bp, razen bizarnosti, ki niso omembe vredne. Sem v 29 tednu, lepo se okroglim, na zadnjem pregledu pa me je ginekologinja povprašala, če želim samoplačniško na drugo morfologijo. Ker se po enih podatkih dela okoli 30, po drugih pa okoli 32 tedna, me zanima, kaj je bolje; glede na to, da baje vse štima, me zanima, če se kateri zdi sploh potrebna (razen za orositev oči, ja tut jaz sem te sorte) če v Lj ali okolici priporočate koga, ki je pri teh rečeh fajn, bom pa še sploh blazno vesela.

Hvala in Lp, Lenček
ps: kake so pa kaj cene?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: druga morfologija
17.10.2008 20:51:34   
nadya
Ta UZ je v bistvu kontrola rasti ploda. Jaz sem bila v 30t, tudi samoplačniško. Jaz mislim, da je kar fajn , da še enkrat malo premerijo otročka, da vidijo kako raste. Sicer je pa odločitev individualna.
Zelo v redu je recimo Dr. Pušenjak, ki dela v ZD Dravlje. Zdaj ne vem kakšna je cena tam, mislim pa da okoli 60€.

lp

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: druga morfologija
17.10.2008 20:55:32   
frutka_
Če boš zaradi tega bolj mirna in če ti finančno znese pojdi. Jaz sem tudi šla.user posted image

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: druga morfologija
17.10.2008 21:40:16   
Naja30
To je kontrola rasti in če le lahko, pojdi. Je lep pregled, ker je otrok ravno prav velik.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: druga morfologija
18.10.2008 9:13:53   
Dali*
V omenjenem tednu je tudi fajn 3/4D in hkrati morfologija, ki ti jo opravi dr. Darija Strah - 051 636 000 za več info. Napove tudi, koliko težak bo otročiček ob rojstvu, pregleda vse organe... skratka zelo podrobno. Pa še filmčke in full fotk dobiš na cd. Cena 110€.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: druga morfologija
18.10.2008 13:02:26   
lenček
Hvala punce za nasvete,
sem poklicala v Dravlje in se zmenila, sicer se mi zdi malo hecno, da si lahko na vrsti le dopoldne, ko očka ne pustijo iz službe ali pa po deveti zvečer, pa nič za to. Priznam, sem precej radovedna, tudi zato, ker sem baje slabo transsonična in se mi zaenkrat ne sanja ali bo pobalin al nagajivka. A ste ve vse želele vedeti spol dojenčka?

Lp,

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?