|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   help-krvavitve
27.3.2007 19:08:22   
Anonimen
Živjo!Prosim, če mi lahko poveste svoje mnenje o mojih krvavitvah!Bom malo opisala na hitro! Nekaj let sem imela obroček, pred dvemi leti pa sva se odločila za še enega otročkauser posted image !Obroček smo odatranili,pa nič!!user posted image ! Decembra sem bila na HSG pregledu in je vse ok, pa še vedno nič!user posted image imam redne in vedno na 28 dni, traja pa 5-6 dni. Zadnjič sem imela user posted image in sedaj imam še vedno rahle krvavitve že 12 dni. Non stop me boli v sp. delu trebuha in se slabo počutim!! KAJ NAJ STORIM? Naj grem na pregled,noseča verjetno nisem.....????user posted image Prosim za vaša mnenja!HVALA
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: help-krvavitve
27.3.2007 19:26:44   
Putka
Bolečine + krvavitve sigurno niso v redu! Pojdi na pregled. Tudi če ni nič resnejšega, boš vsaj pomirjena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: help-krvavitve
27.3.2007 19:31:00   
Anonimen
Kako to misliš da verjetno nisi noseča? A si naredila test? Mogoče je IMN.
Jaz bi šla na tvojem mestu k ginekologu-takoj

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: help-krvavitve
28.3.2007 9:23:25   
Anonimen
Predvidevam, da ne, ker sem imela user posted image , ne nisem bila pri g, ampak malo čudno je pa res, da se to ne neha!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: help-krvavitve
28.3.2007 9:30:21   
Anonimen
Saj te nič ne stane, če greš do G. Vsaj vedela boš pri čem si. Lahko, da so krvavitve samo posledica hormonskega neravnovesja, lahko je pa kaj bolj resnega. Jaz se ne bi hecala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: help-krvavitve
28.3.2007 19:44:02   
Anonimen
HVALA za mnenja,sem se že naročila pri g, mi je pa sestra po telefonu povedala, da gre lahko tudi za vnetje, bom videla kaj mi bo povedala jutri!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: help-krvavitve
28.3.2007 19:58:33   
Anonimen
Takoj kupi tester in preveri, čer res nisi noseča. Jaz sem imela M, dva dni po prenehanju M pa sem ponovno začela krvaveti. Končno sem se opogumila in malce povprašala G, pa mi je naročila naj opravim domači test in če bo + naj čim prej pridem na pregled. Pa je test pokazal +. Bila je IMN. V naslednjih dneh so me operirali, na dan operacije pa me je začelo že tako boleri, da sem komaj čakala, da bom operirana.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: help-krvavitve
30.3.2007 20:15:17   
Anonimen
Sem bila na pregledu, imam nekakšno vnetje in sem dobila antibiotike za 10 dni, nato pa ponovni pregled!Upam, da bo vse ok!Še enkrat hvala za mnenja!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?