|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče sladkega
24.4.2007 11:44:39   
eva10
Pozdravljeni. Z GH smo začeli pri 4,5 mesecih, ker je začel odklanjat mleko in smo do sedaj 7 mesecev že vse lepo jedli, razen mlečno žitnih kašic s katerimi smo se vedno zelo namatrali. Sedaj pa poleg tega noče več tudi sadja, ki sem ga pripravljala za dopoldansko malico. Edino kar je od sladkega so fruzwergi. Kaj naj mu torej namesto sadja oziroma za večerjo namesto mlečno žitnih kašic ponudim?! Ne morem mu kar naprej dajat zelenjavo saj s tem ne dobi vseh snovi. Ali je imel kdo tako problem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče sladkega
24.4.2007 13:19:42   
Baucka
Nikdar ni hotla jest mlečno žitnih kašic v prahu. Je samo od hippa v kozarčku za lahko noč. Drugače sadje pa obožuje. Če že uvajaš gluten in jajca mu palačinko speci, naša je nora na njih. Pa daj mu navaden jogurt za jest, mogoče mu paše kislo.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu eva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče sladkega
24.4.2007 14:29:29   
can
Probaj zmešat sadje z jogurtom ali navadno skuto, bo manj sladko. Naš 7,5 mesečnik to raje je kot same sadne kašice.
Lp,

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče sladkega
24.4.2007 16:55:49   
marsovcek
Mal pavze pa bo spet začel.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče sladkega
24.4.2007 22:34:16   
Peli
Mogoče ma samo tako obdobje. Pri nas je tako - nekaj časa ne mleka, potem ne jogurta in skut, potem ne kruha... včasih noče nič...

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče sladkega
25.4.2007 9:01:02   
Balerina
Ja lahko je tako kot je Peli rekla le obdobje. Drugače pa naša tud ni marala kašic v prahu in ji za zajterk raj kuham mlečne riže, grese, polente kaše in podobno, to pa poje kolikor ji dam.
Čez dan pa tud naša že nekaj dni bol slabo je.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?