|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozdravček
5.11.2007 13:56:49   
Anonimen
OJLA!Kako  smo nosečke?Jest sm v 14 tednu,počutje je enkrat tako drugič drugače,sej to najbrž tud same veste.Trenutno sm v bolniški pa ne zato k bi mi blo kej  hujšga ampak mam tko dobro službo da sm rajš doma kot pa da je kej narobe.Zadnič sm brala ene stare forume in se mi ni zdel fer k je bla ena ful pametna glede bolniške, kao da se nam ne da hodit v službo.Jest lohk po pravic povem da sem doma zato ,ker mam tko nečloveško user posted image šefinjo da je groza.
Delam v trgovin kjer sedim od 7 pa do 13.na blagajni ,zamenajo me za malco za wc če imam srečo.Zato sm trenutno na bolniški mislim da nas preveč izkoriščajo že tko v nosečnosti  pa mislim da maš pravico bit doma in uživat vsaj svojo prvo nosečnost.
Čeprav če  povem pa pravic je dolgčas ampak bolš tko kot pa da me še zdaj izkoriščajo.

No vse bomo prezivel glavno da bodo naši sončki zdravi.


Lep pozdravček!user posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 5.11.2007 14:56:13 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 13:58:25   
Taula
Jaz sem na bolniški pa komaj čakam da grem delati nazaj.user posted image user posted image
Mi je moreče biti doma......vsak po svoje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:05:43   
Anonimen
Jaz bom tud do konca doma. Pa kaj, jaz že vem zakaj, ti pa tud.user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:08:02   
dragulj
ojla tudi tebi. Lej jst te čist razumem, tudi jst sem bila zaposlena kot trgovka in sem delala na blagajni, dvakrat tedensko deljeno in enkrat tedensko cel dan(skupaj 10 ur), in to v velkem centru v Celju, tako da sem delala en mesec v nosečnosti dokler nisem dobila krvavitev in krčev v spodnjem delu trebuha, takrat pa sem šla v bolniško. Seveda nisem bila zaposlena za nedoločen čas, pogodba mi je potekla konec avgusta in so mi prekinal da sem šla na borzo.user posted image Tako da te jst čist razumem, reči si tako kot sem si jaz;; najprej moj otrok in moje zdravje, nato pa dalje. user posted image user posted image user posted image .
Lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:08:46   
melanija
Jaz sem že od julija doma in bom do konca. Pa mi na kraj pameti ne pade da bi pomislila na službo. Z dvema škratkoma doma mi itak ni nikoli dolgčas. user posted image

Edino to pogrešam da ne morem hoditi po trgovinah kadar se mi zljubi. Se pa splača potrpet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:17:08   
BAMBINA_
Je dragulj vse povedala. Na 1. mestu je otroček, ki ga nosiš pod srčkom, daleč, daleč za tem pa služba. Na kakšne pikre pripombe se pa ne oziraj. Ljudje so pač žleht user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:31:29   
Anonimen
a vam povem še to da mi šefinja sploh ni vrjela ta prvi tedn da sm noseča in sm še kr delala na oddelku kjer sm dvigovala same teške stvari.ko sm ji rekla da ne bom več mi je rekla če sploh sm noseča,sm rekla ne najbrž se delam norca o taki stvari tko da sm na bolniški tud zarad odnosov v službi pa dokej razumevajočo G imam tko da upam da mi bo ratal bit do konca doma.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:32:48   
Anonimen
ja sve že dve take k pogrešave trgovine pa kofetke s kolegicam sam jest cvikam da bi me pršu kdo preverjat.

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:34:05   
Taula
Kaj ti piše na odločbi? Mirovanje na domu ali dovoljeni sprehodi, gibanje?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:48:58   
Anonimen
Oj, ne vem zakaj tok cvikate zaradi teh preverk. po moje je več možnosti, da bi zadela na lotu, kot pa da me pride kdo preverjat, glih mene!!! Kje bi pa glih mene najdu? Najbolj kritično je 1. mesec, ko bolniško še plača delodajalec, po navadi so ti tisti ki pošiljajo zasebne detektive. Ko enkrat breme bolniške pade na ZZZS, pa po moje ni panike. Če bi pa slučajno kdo prišel, ja haloo, kaj pa če spiš pa ne slišiš zvonca, ali se tuširaš, ali pa fenaš lase.... mogoče si pri nekem privat zobozdravniku, ker te je že celo noč bolel zob, ali si pa krče dobila, pa si šla preverit, če dela tvoj g. ........


Ne razmišljajte o kontrolah, uživajte v tem čudovitem stanju in se ne zapirajte med štiri stene, ker si s tem bolj škodujete kot koristite!!user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:50:36   
Anonimen
jest sm bla doma 3 tedne k mi je blo slabo na začetku ko sm zvedla pol sm  šla delat za skor tri tedne k sm pa vidla da me bodo sam izkoristli da bom sedela na blagajni sm pa pol na pregledu povedala G pa mi je dala 1 mesec bolniške to je do konc tega mesca tko da komisije še nism mela mi pa je napisala počitek.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 14:53:36   
Taula
Sej pol ko dobiš odločbo od komisije ti točno piše kako in kaj. (počitek ali dovoljeni izhodi) Itak ti ne bodo dali do konca..verjetno boš mogla vsaki mesec podaljšati. In vmes ti lahko dovoli izhode G.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 16:11:05   
Anonimen
ja sej vem da komisija podalšuje vsak mesec sproti,če bom sploh pršla do tm mogoče me bo pa kr delat dala čeprav ve kakšne imam razmere v službi ne vem kako bo k jest ne bom nikol zdržala do konca.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 17:04:13   
anonimna thumbs up
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Oj, ne vem zakaj tok cvikate zaradi teh preverk. po moje je več možnosti, da bi zadela na lotu, kot pa da me pride kdo preverjat, glih mene!!! Kje bi pa glih mene najdu?


Hja, potem bi morala jaz že zdavnaj kaj zadeti na lotu - glede na to, da sem v drugi nosečnosti doživela kontrolo na domu. Ampak jaz sem imela bolj problem priti do vrat, da sem tipu odprla, ker so mi tako otekale noge user posted image

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 17:27:54   
oton
pozdravljene souser posted image
anomimna ne se zanašat na to da če si že v breme ZZZSja da nebo nobene inšpekcije na domu...
jaz sem tudi na bolniški že od samega začetka in sem imela komisijo na domu ko sem bila že breme ZZZSjauser posted image user posted image user posted image ...
je pa res da je čisto odvisno kaj ti G napiše...ko sem imela komisijo sem imela strogo mirovanje in mi takrat na kraj misli ni prišlo da bi šla kam na obisk,v trgovino itd...sedaj se je pa situacija rahlo umirila in grem na kak krajši sprehod in to mi je tudi v odločbi napisano...

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 19:51:13   
*medica*
no tudi jest sem od junija na bolniški in vem zakaj sem..tudi zaradi razmer na šihtu...preveč psihičnega in fizičnega napora za nosečnico..itak da mi je doma dolgčas ampak se vedno kaj najde..raje se dolgočasim kot pa da gre kaj narobe zato ker delam..no hvala bogu še nisem imela preverjanja doma..in upam da jih še naslednje tri mesece ne bom imela..no od komisije mi je prišlo da moram bit doma in mirovat vendar sta mi moj G in os.zdravnik dovolila izhode...ampak se sploh glede tega ne obremenjujem..če mi pridejo na vrata jim še kavico skuham da mal pokoketiramo  user posted image user posted image

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NOSEČNOST IN BOLNIŠKA
5.11.2007 20:07:27   
vtitag
Ojla!
Jaz sem na bolniški tudi že od začetka septembra. Od komisije sem dobila odločbo , da morm mirovat, ampak sem se pogovarjala z mojo osebno zdravnico, pa je rekla da grem lahko ven in tudi na telovadbo, sam tolk da ona ve. Upam pa da ne ne bojo kej preverjal.
Lp

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?