|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skelenje zob med nosečnostjo?
30.5.2007 21:44:53   
Anonimen
Živjo!
Pred parimi dnevi je testek na najino veliko veselje pokazal +.
Zelo se že veseliva najinega prvega user posted image .
Imam pa eno vprašanje? Ali je možno, da te med nosečnostjo skelijo zobje user posted image  Namreč še nikoli ne niso, danes pa me neverjetno skelijo. Z zobmi drugače nimam problemov in res mi ni jasno od česa zdaj to.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
30.5.2007 21:58:37   
Anonimen
O seveda pa dlesni so v prvem tromesečju tudi krvaveleuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
30.5.2007 22:12:35   
mala pikica
Zakaj se je skelenje pojavilo ravo zdaj, ti ne bi vedela povedati. Rekla bi, da gre za slučaj. Sicer je res, da zboje postanejo bolj občutljivi v nosečnosti, pa še krvaveče in vnete dlesni se pojavijo. Ampak za skelenje bi rekla, da se je slučajno pojavilo prav zdaj. Rešitev poznam in to dobro rešitev. Edino malo bolj bi morala opisati skelenje. Kje točno te skeli? Zgoraj pri dlesnih ali bolj spodaj, na koncu zob? Te skeli ves čas ali samo na kakšne vroče, kisle, hladne, sladke hrane in pijače? Ne vem, če lahko delam reklamo, lahko pa ti pišem na ZS. Sporoči...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
31.5.2007 10:30:29   
sevenka
Tudi mene skelijo, sploh med umivanjem zob. user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
31.5.2007 13:28:29   
pot
Tudi meni se je en dan zgodilo, da sem imela zelo čudno občutljive zobe. Skelelo me, ko sem pila vodo sobne temperature. user posted image Vse paše k nosečnosti.
Upam, da tudi pri tebi hitro mine.

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
31.5.2007 18:27:28   
Anonimen
Ja, to je zaradi nosečnosti.. Upam, da bo čimprej nehalo, ker vem, kako to boli.. 

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
31.5.2007 18:35:43   
PUJKEC
ja,ja. js nisem mogla čokolade jest čisto normalno tk me je skelelo. pa take živčne dlesni sem imela, se mi je zdelo da bom 100čigumijev zbulala v usta in take neumnosti. zdaj je pa že boljše.

sej bo minilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
31.5.2007 18:38:03   
lumpa6
uporablajte pasto sensodine indlesni keožno masirajta z krtačko in težave izginejo v 1 do 2 tednih, preizkušeno

(odgovor članu PUJKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
31.5.2007 18:51:00   
Skaana
Ja, mene so tudi zobje boleli, prav cela stran user posted image . Posledično tudi cela glava. Eno noč celo nisem mogla spati zaradi tega. A le nekje tri tedne, kmalu po ugledanju user posted image . Kaj pa vem, zdaj pa ni večjih problemov.
Držim pesti, da je pri tebi tudi le prehodno.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skelenje zob med nosečnostjo?
31.5.2007 21:20:10   
mala pikica
No, kot je lumpa že povedala, sem hotela predlagati, da uporabite zobno pasto Sensodyne F. Kupite jo lahko v večjih trgovinah, drogerijah in lekarnah. Kot z vsemi drugimi pastami si umivajte 2x dnevno in v roku 1-2 tednov bi moralo biti boljše. Seveda priporočam, da jo uporabljate do konca nosečnosti. Je pa zagotovo preverjena stvar, lahko tudi povprašate pri svojem zobozdravniku. Vprašajte, če imajo mogoče kakšen vzorček, morali bi jih imeti. Sicer pa jim rečite, da lahko pokličejo na GSK in jim bodo vzorčke pripeljali.

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?