|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FLIPER - KDAJ, KATERI
29.10.2004 9:56:30   
ana1
Zanima me kdaj ste začele uporabljati fliper - obroč za kopanje in od katere firme oz.model imate in kako se obnese.

lp, :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   FLIPER - KDAJ, KATERI
29.10.2004 10:41:55   
kimi
jaz ga nisem uporabljala mislim da je za malčke do 6 meseca starosti (za starejše pa ne vem) v glavnem jaz sem svojega kopala v banjici in tega nisem rabila. Potem pa je bil že dovolj velik za v kad

(odgovor članu ana1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   FLIPER - KDAJ, KATERI
29.10.2004 12:50:53   
tina.nika
Mi ga še vedno uporabljamo ( Nika je stara 8 m. ). Začeli smo ga uporablajti ko je bila stara dobrih 5 mesecev. Ga ne damo za noben denar, ker se lahko skupaj kopava pa me ni strah ko je treba iz bane. Mi imamo tistega iz Toysa,firme ne vem, ki se obrača za 360° in ima gor igračke, pa še malo cenejši je kot tisti v Baby centru.
Priporočam!
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu ana1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   FLIPER - KDAJ, KATERI
31.10.2004 21:20:30   
lea6
Mi uporabljamo flipper od 5,5 m, sedaj je naš cukrček star že 13,5 m in še vedno uživa v njem. Sedaj mi že pomaga da ga namestim vanj, ko pa ga hočem dvigniti ven, se pa zelooo upira. Predvidevam, da ga bomo uporabljali še cca. 2 m, dabo mišek res stabilen(v bani drsi), nato se bomo pa od njega poslovili:((, bravo za izumitelja flipperja


lp lea


(odgovor članu ana1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   FLIPER - KDAJ, KATERI
3.11.2004 19:25:49   
willma
Mi pa imamo Fredov obroc.
Zelo zadovoljni:bravo:9nebesa
Program in pripomočki so predstavljeni na tej strani:
http://www.plavanje-dojenckov.com/

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu ana1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?