|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitv po ET
13.7.2007 7:24:46   
Anonimen
A je katera po transferju krvavela?

Jaz sem predvčeraj imela transfer in včeraj zvečer se mi je pojavil sluzasto krvav izcedek, danes zjutraj pa je rjaviuser posted image . Kaj bi to lahko bilo? Vgnezditev ni, ker so zarodki stari 2 dni in ni šans da se tak hitro vgnezdijo. A je možnost, da bi tak hitro pršla user posted image ?

prosim za kakršen koli nasvet ali odgovor, hvalauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 7:28:56   
Anonimen
Nisem še prišla do transferja, vendar sem od veliko punc slišala, da so po ET krvavele.
Upam, da nam boš kmalu povedala veselo novico, do takrat se pa sprosti in misli na najboljše.Srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 7:46:12   
sayuri
JAz nisem krvavela po ETju, tako da ti ne znam svetovati. Ti bo katera, ki se ji je podobno dogajalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 7:51:20   
Anonimen
Koliko mg prometriuma na dan pa lahko vzameš največ? 

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 11:46:57   
Darja*
Zdravo!

Jaz sem imela 3.7. ET vendar nisem nič krvavela,me je pa zdravnik opozoril da obstaja možnost da bom krvavela malo, vendar to ni nič hudega in nevarnega.
Tako da pogumno naprej user posted image user posted image
Držim pesti

Darja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 11:51:17   
koala
Meni je zdarvnik po ET povedal da naj se ne ustrašim, če bom malo zakrvavela, ker da ta krvavitev prihaja z materničnega vratu in da takšna krvavitev ne pomeni neuspeha in da ni razloga za paniko.

Kako pa to da si ET imela že 2 dan???

Glede prometriuma pa ti ne znam svetovati, samo jaz nebi prekoračila predpisane doze, je hormon in pomoje se z hormoni ni ravno pametno igrati.

Pa srečno!!!!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 12:08:10   
Anonimen
A pa ni ta krvavitev normalna na dan ET in ne kasneje 1 ali 2 dni po ETuser posted image . Danes so se me še lotili krči in šraufanje. Čudno, pa najbrž prehitro za user posted image , saj sem šele na sredini ciklusauser posted image .  Bom mislila pozitivno, hvala. Če katera ima še kako besedo oz izkušnj zame, pa naj prosim kar napišeuser posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 14:37:28   
blanč
Kje pa si Lj, Mb, Po? Kako to, da si imela samo 2 dni stare zarodke? Da se je krvavitev pokazala pa po enem dnevu od et mi pa ni poznano. Držim pesti zate, da ti uspe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 15:31:30   
Anonimen
Meni ni nič  čudnega 2 dni stari zarodki? Pri Rešu sme tudi jaz imela ET računan na drugi dan po punkciji,pa nažalost ni pršlo nikoli do ET. Včasih se zgleda G tak odloči, zakaj, najbrž je tudi veliko vzrokov zakaj. Poleg tega pr nas tudi prakticirajo vnos na 2,3 ali 5 dan. Povečini na 3 dan, do 5 redko čakajo. Uspešnost pa majo veliko večjo kot v sloveniji

(odgovor članu blanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krvavitv po ET
13.7.2007 16:04:47   
citrončica
Ja,krvavitev ni nič hudega,tudi mene so opozorili,da bom po ET krvavela,naj se ne ustrašim,da boš pomirjena,pa pokliči!!
2.dan vstavitev pri nas ne prakticirajo pogosto,je pa baje boljša možnost,da se prime,ko je manjši in se razvije v maternici,je pa tudi res,da  marsikateri 4.dan začne zaostajati v razvoju-vsaj pri menije že tako,in če bi ravno tega vstavliuser posted image ....5.dan naj bi ostali boljši,se pa najbrž res težje obdržijouser posted image .....ko bi bili dovolj pametni..user posted image
Vsekakor držim pesti za user posted image ,da te ne bo preveč skrbelo,pa kar pokliči!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krvavitv po ET
16.7.2007 7:00:46   
Crnitulipan
Tudi jaz sem krvavela po prvem ET - me je ginekologinja prav opozorila, da bom lahko krvavela . In ta krvavitev je trajala kar nekaj dni - pravzaprav ni šlo za močno krvavitev ampak bolj rjavo-roza-rdeče izcedke.
Žal se je takrat 10. dan po ET vse končalao...

Tebi in ostalim pa SREČNO!!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?