|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČEK ZA DVOJČKE
23.7.2007 19:00:15   
biba26
Pozdravljene!user posted image

Mene pa zanima kaj pravite mamice dvojčkov kateri voziček je najboljši oz. najbolj praktičen.
Sploh se ne morem odločit ali bi kupla takšnega,ki sedita en  zraven drugega ali en za drugim.
Ali je boljše,da imata vsak svojo strehico ali da je v enem?
Res bi bila vesela vsakega odgovora,ker sem res čisto zmedena,kakšen voziček kupit,kakšni jajčki ali je potrebno met tudi  košaro glede na to,da imam rok januarja(ste kupile dve košari ali eno glede na to da se ne uporabljata dolgo).Joj koliko je vsega jaz pa popolnoma zmedenauser posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VOZIČEK ZA DVOJČKE
23.7.2007 19:45:58   
guppy
biba,
nekaj o tem si lahko prebereš tudi tukaj: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=1320091

Lp!

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VOZIČEK ZA DVOJČKE
23.7.2007 22:54:39   
zirafa76
biba, tudi jaz sem v podobnem, imam rok ze septembra..ogledovala sva vse mozno, Hartan ZXII je zmagal, ker ima vse...imas njihovo stran, pa si oglej..tudi na ringaraja ob strani..Comfort d.o.o.

Ceprav sem danes zasledila novega, super..Jane , je popolnoma nov na trgu, sicer ga zaenkrat prodajajo preko neta..vendar je cena min.800 funtov, imas pa moznost lupinic, kosare..je pa tandem in jih lahko obracas, kakor ces..od rojstva naprej,..9kg, aluminij....
Bom zbrskala stran, pa jo pripnem jutri....
A ko ima tako ceno...huh....

ce te se kaj zanima,ti z veseljem pomagam....sem diplomirala na vseh zadevahuser posted image user posted image


_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VOZIČEK ZA DVOJČKE
23.7.2007 23:37:46   
Anonimen
mi nimamo dvojčic sam sta pa čist skupi, mamo pa Hartana zxII

(odgovor članu zirafa76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?